[BUG] Widmowy miecz

+
[BUG] Widmowy miecz

Zaznaczam że bug pojawił się dopiero po kilkudziesięciu godzinach gry. Gra śmiga na patchu 1.06.
Na 21 lvl wbiłem na wyspy i z któregoś z potworków, prawdopodobnie z widłogona lub z ubitego wilkołaka na 32lvl (nie było łatwo na 3 poziomie trudności) wypadł mieczyk TIR TOCHAIR na 20lvl. Sam miecz bez szału, słabszy niż ulepszony stalowy cechu kota, niemniej jednak założyłem, ciekawy jak sie prezentuje. I tu zaczęły sie jaja - miecz pozostał w pochwie i nakłada się na inne miecze stalowe, w sensie grając postacią, widać nałożone na siebie 2 różne rękojeści mieczy. W oknie ekwipunku, przy zmianie miecza stalowego, Geralt wyciąga ZAWSZE tego pechowego Tira, a zmieniany miecz pozostaje na plecach. Podczas walki, na szczescie wycigany jest miecz wybrany, ale na plecach pozostaje Tir. Coś jakby postaćmiała nie 2, a 3 miecze... teraz to dopiero moze je sobie swobodnie gubić. Widmowy miecz nie znika nawet w animacjach (również w tych na golasa z Yenn). Postaram się póxniej wrzucic screena, jak wygląda ten bug.

Nie jest to problemu uniemożliwiający gry, ale denerwuje. Nie spotkałem się z czymś podobnym na forum. Wczytaując zapisy sprzed Skellige, wszystko się naprawia, ale nie uśmiecha mi się cofac o ładnych kilka godzin gry. Ma ktos jakiś pomysł jak to naprawić?
 
Last edited:
Może to dziwnie zabrzmi ale jeśli skorzystasz z płatnych przyjemności jednej z dam nocy (tak, te damy które pracują w Passiflorze) jest wielkie prawdopodobieństwo że ten miecz zniknie- pare razy udało mi się go tak pozbyć.
 
Top Bottom