Wilcza Zamieć - wideo w kilku językach

+
Wilcza Zamieć - wideo w kilku językach



Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon została zlokalizowana na 15 języków. 7 z nich to pełne lokalizacje z dubbingiem, natomiast 8 to wersje zlokalizowane kinowo. Aby pokazać zróżnicowanie oraz piękno tak wielu języków przygotowaliśmy specjalny materiał filmowy.
 
Nie macie może w planach udostępnić tej piosenki w polskim języku bez efektów i tego wrażenia urywania się w dźwięku? :)
 
To jest coś najpiękniejszego i najbardziej uduchowionego co mnie w tej grze (przynajmniej dotychczas) spotkało :). Gratulacje.
 
Super! Nie dotarłem jeszcze do tego fragmentu w grze, ale nie mogę się doczekać, żeby usłyszeć pełną polską wersję piosenki! :)
 
To jest w grze? Toż to jest niesamowite :D. A ja dopiero trafiłem do Wyzimy :(. Ciekawe jak daleko jeszcze mam do tej chwili, bo na pewno będzie jedną z moich ulubionych :).
 
Jak usłyszałem to pierwszy raz to łezka mi się w oku zakręciła. Choć jak emocje opadły to można się przyczepić do tych ścięć i do wykonania, ale i tak wielki plus za tą pieśń.
 
Przypomina mi to trochę montaż piosenek z animowanych filmów Disneya :p...

[video=youtube;D-OLb2Vc6_g]https://www.youtube.com/watch?v=D-OLb2Vc6_g[/video]
 
@Marcin Momot, uradujecie fanów mocno jeżeli udostępnicie tę piosenkę w każdej z dubbingowanych wersji językowych.

Widziałem już samodzielne ripy prosto z gry :p Tylko problem w tym, że ta cutscenka się przycina, więc nietnąca się wersja byłaby super :D
 
Last edited:
Top Bottom