Wiedźmin 3 a platyna ? Możliwa ?

+
Wiedźmin 3 a platyna ? Możliwa ?

Witam mam pytanie czy na PS4 jest możliwa w ogóle platyna do wbicia ?
Zadaję takie pytanie ponieważ do platyny między innymi są potrzebne wszystkie zlecenia wiedźmińskie ja niestety mam jedno wadliwe i nie mogę go zrobić. Tak samo mam problem z kluczem do klatki, nie moge zrobić wszystkich zad. pobocznych jak zapewno niektórzy gracze.

I dodatkowe pytanie czy trofeum związane z linią fabularną Keiry Metz może być zaakceptowane jak je zrobie tylko na NG+ ?
 
Jest możliwa. Platynę wbiłem na patchu 1.07. Zlecenia wiedźmińskie są potrzebne te z podstawowej gry bez żadnych DLC. Z kluczem znany problem i pomaga wielokrotne wczytywanie zapisu gry. NG+ to nowa gra więc nie ma przeszkody żeby zrobić to trofeum.
 
witam jestem tu nowy i mam kłopot z trofeum WIEDZMINN NA SZLAKU .Otóż chciałem zrobić dwa ostatnie trofea na dwóch ostatnich poziomach gry odrazy więc zaznaczyłem DROGA KU ZAGŁADZIE .Po przejściu gry z zakończeniem w którym Ciri zostaje wiedzminą wskoczyło mi tylko trofeum za poziom KREW POT I ŁZY. Co jest nie tak ? Po epilogu mogę grać dalej i to wszystko .Kombinowałem w ten sposób że może wskoczy jak uruchomię jeszcze raz NG+ ale w opcji zapisu wyskakuje mi info że gra jeszcze nie została ukończona .Co mam więc jeszcze zrobić i gdzie żeby zakończyć ten najwyższy poziom gry .Ciri w epilogo wspominała coś o jakimś zleceniu ale nie wiem gdzie jej szukać i czy to jest ważne .Proszę o podpowiedzi co zrobić żeby wskoczył pucharek za DROGE....

---------- Updated at 03:51 PM ----------

witam jestem tu nowy i mam kłopot z trofeum WIEDZMINN NA SZLAKU .Otóż chciałem zrobić dwa ostatnie trofea na dwóch ostatnich poziomach gry odrazy więc zaznaczyłem DROGA KU ZAGŁADZIE .Po przejściu gry z zakończeniem w którym Ciri zostaje wiedzminą wskoczyło mi tylko trofeum za poziom KREW POT I ŁZY. Co jest nie tak ? Po epilogu mogę grać dalej i to wszystko .Kombinowałem w ten sposób że może wskoczy jak uruchomię jeszcze raz NG+ ale w opcji zapisu wyskakuje mi info że gra jeszcze nie została ukończona .Co mam więc jeszcze zrobić i gdzie żeby zakończyć ten najwyższy poziom gry .Ciri w epilogo wspominała coś o jakimś zleceniu ale nie wiem gdzie jej szukać i czy to jest ważne .Proszę o podpowiedzi co zrobić żeby wskoczył pucharek za DROGE....
 
Top Bottom