Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

+
Ściągam i niedługo sprawdzę, czy mój bug (był właśnie taki, jak opisałam, czyli całkowity brak XP, nawet za zielone questy) został naprawiony. Oby.
 
Ten uczuć kiedy cieszysz się, że w końcu jest patch i nagle czytasz, że Xone dostanie go w przyszłym tygodniu... Niby fajnie, ale weekend zje***y.
 
Wolne ładowanie? Jak na tak olbrzymi świat jest bardzo szybkie. Jak masz dlugie to zmień kompa
 
No proszę jednak przed weekendem. Spory zakres tego patcha, nie dziwne że to tyle trwało. Jakkolwiek dziękujemy. W liście zmian patcha 1.05 zastanawia mnie tylko to:
Wprowadza Bydlęce Siły Zbrojne.
że hę?

---------- Zaktualizowano 17:23 ----------

No proszę jednak przed weekendem. Spory zakres tego patcha, nie dziwne że to tyle trwało. Jakkolwiek dziękujemy. W liście zmian patcha 1.05 zastanawia mnie tylko to:
Wprowadza Bydlęce Siły Zbrojne.
że hę?
 
Jak zainstalować tego moda na doswiadczenie zawiesilem sie na punkcie Run files fix.bat bo nie widze tam takiego pliku . Chcialbym tez wiedziec jak go pozniej odinstalowac. Ktos pomoze ? Wersja Wiedzmina to 1.0.5
Zrobilem wszystko jak pisze i wypakowalem do folderu bundles ale nie wiem ktory plik mam kliknac , w sumie klikalem wszystkie , przypuszczam ze mam kliknac eXPmodNormal to tez klikalem i otweira sie czarna plansz i co dalej mam kliknac NO/YES/FORCE czy nic?
ponize link do screena
http://i.imgur.com/XJzNMqc.jpg
 
Last edited:
Jak zainstalować tego moda na doswiadczenie zawiesilem sie na punkcie Run files fix.bat bo nie widze tam takiego pliku . Chcialbym tez wiedziec jak go pozniej odinstalowac. Ktos pomoze ? Wersja Wiedzmina to 1.0.5
Zrobilem wszystko jak pisze i wypakowalem do folderu bundles ale nie wiem ktory plik mam kliknac , w sumie klikalem wszystkie , przypuszczam ze mam kliknac eXPmodNormal to tez klikalem i otweira sie czarna plansz i co dalej mam kliknac NO/YES/FORCE czy nic?
ponize link do screena
http://i.imgur.com/XJzNMqc.jpg

W instalowaniu modów też trzeba mieć doświadczenie :) ....ogólnie rzecz ujmując. Run files fix.bat oznacz uruchom plik wsadowy w tym wypadku eXPmodNormal.bat NIE KLIKAJĄC wszystkiego! byle jak w przypadkowej kolejności. Tym sposobem narobisz więcej szkód pożytku żadnego.
Czarna plansza nazywa się /jest konsolą/ CMD a jej obsługa nie polega na klikaniu.
Jeśli w opisie instalacji moda pisze wyraźnie , że masz UŻYĆ /tzn wpisać!/ np.Force to wpisujesz i zatwierdzasz 'Run' lub "Enter' . Jeśli nie - wystarczy samo uruchomienie .owego eXPmodNormal z ...... czytaj niżej.

Na koniec zamykasz czarny ekran czyli CMD klawiszem ESC lub ENTER.

PS
Odinstalowanie moda polega na uruchomieniu pliku UNINSTAL.bat który jest w 'zestawie' więc nie rozumiem pytania.
Język wyspiarzy masz chyba 'jakoś' opanowany ?
 
Last edited:
Sprawdziłem działanie nowej wersji moda (do wersji 1.05) na zadaniu z krasnoludem z Novigradu. Mod działa bez zarzutu, poprawia poprawkę w patchu, która tak naprawdę niczego nie zmieniała dla osób lubiących maksować postać. Dostajemy normalną ilość doświadczenia niezależnie od koloru questu, więc nareszcie możemy je sobie robić dowolnie, tak jak chcemy i gra nie będzie nas karać za to, że gdzieś przybyliśmy za późno, albo za wcześnie. Nie trzeba już ganiać z wywieszonym jęzorem po całej mapie zbierając wszystkie możliwe zadania, tak żeby potem porobić je w określonej, tej jedynie słusznej, wymyślonej przez CDPR kolejności. Jeśli ktoś mi jeszcze doda schowek będę już zupełnie szczęśliwy. No może niezupełnie, ale na mod zmieniający system alchemii będę musiał jeszcze poczekać. Ten jeden który jest nie wiem do końca jak działa, bo opis podany przez autora jest trochę nieprecyzyjny.
 
Język wyspiarzy masz chyba 'jakoś' opanowany
NO tak opanowany mam i juz mialem do czynienia z plikami wsadowymi ale tutaj mnie to troche zmylilo, tzn nazwa pliku tak myslalem ze chodzi o eXPmodNormal ale po jego kliknieciu wyskakiwal jakis error i myslalem ze cos zle robi a jak sie okazuje mod ktory mialam prawdopodobnie nie dzialal zz patchem 1.0.5 sciagnalem inny i hula. anyway dziekuje za instrukcje
 
Panowie, mam pytanie.
Ktoś gra bez moda i sprawdzi po patchu, jak naliczane jest doświadczneie za szare zadania? Jesli tak może mi napisać, czy jest to e 5 xp, czy normalnie nalicza?
 
Panowie, mam pytanie.
Ktoś gra bez moda i sprawdzi po patchu, jak naliczane jest doświadczneie za szare zadania? Jesli tak może mi napisać, czy jest to e 5 xp, czy normalnie nalicza?

dostajesz 5 xp za szare zadania. Zapewne rzucone aby się gardłujący fani przestali burzyć bo taka ilość exp niczego nie zmienia.
 
dostajesz 5 xp za szare zadania. Zapewne rzucone aby się gardłujący fani przestali burzyć bo taka ilość exp niczego nie zmienia.

To widzę, że już gracze umiejętniej zrobili moda, jak twórcy grę. Zauważyłem, że oprócz tego litościowego 5 xp obniżono także dostawanie xp za niektóre czynności. Np zamiast 10 dostajemy 8. Czyli jednak jakby nic nam nie dawali, a nawet gorzej, bo już mialem z 6 zadań takich.
 
To widzę, że już gracze umiejętniej zrobili moda, jak twórcy grę. Zauważyłem, że oprócz tego litościowego 5 xp obniżono także dostawanie xp za niektóre czynności. Np zamiast 10 dostajemy 8. Czyli jednak jakby nic nam nie dawali, a nawet gorzej, bo już mialem z 6 zadań takich.

Potwierdzam 5 expa. Natomiast to nie jest kwestia zrobienia czegoś lepiej. Twórcy uznali że za szare nic się nie należy a gdy dostali hate jako feedback od nas dla pocieszenia dali 5 expa.
 
Potwierdzam 5 expa. Natomiast to nie jest kwestia zrobienia czegoś lepiej. Twórcy uznali że za szare nic się nie należy a gdy dostali hate jako feedback od nas dla pocieszenia dali 5 expa.

Dlatego trzeba wgrać moda i cieszyć się pełnym expem :D.
 
Top Bottom