Bugi, exp, sprzedawcy. (NG+)

+
Bugi, exp, sprzedawcy. (NG+)

Witam wszystkich graczy.
Gram na NG+ i pojawiły się jakieś problemy z otrzymywanym doświadczeniem za wykonane zadania a dokładnie chodzi o to, że jest on taki sam jak w normalniej grze (na NG+ powinien być podwojony). Gram już ładne kilkanaście godzin na tym NG+ i dopiero od niedawna mam ten problem. Poza tym kowal i zbrojmistrz w Novigradzie zawsze pojawiają się po jakimś czasie. Gdy podchodzę do stosika to nikogo nie ma, odejdę parę kroków i się pojawiają. Nie jest to jakiś poważny bug ale gdy powtarza się to bez przerwy to po jakimś czasie staję się to trochę irytujące. Poza tym na miniaturce miecza stalowego wiedźmińskiego rynsztunku niedźwiedzia pojawia się miniaturka miecza srebrnego tego samego rynsztunku chociaż to jest tak na prawdę błahostka jednak lepiej żeby tego nie było. Ktoś ma takie same problemy albo miał bo już sobie z nimi poradził? Jeszcze się chciałem dopytać odnośnie nadchodzącego dodatku. Z tego co mi wiadomo to chyba w jakimś stopniu decyzje podjęte w normalnej grze będą miały jakiś wpływ na dialogi i relacje z niektórymi osobami. Wiecie może czy jeśli "przeniosę" zapisy z NG+ to będą one działały czy konieczne są zapisy z normalnej gry? Przez przypadek je usunąłem i zostały mi tylko te z NG+.
 
Ja także ma te problemy ze znikającymi kowalami i zbrojmistrzami a szczególnie w Kear Trolde i Novigradzie. Jak na razie nie znalazłem rozwiązania na te mini bugi. Jedyne co pomoga to tak jak napisałeś odejść kilka kroków albo medytacja ale to błachostki.
 
Są momenty, że kilku kowali/mieczników nie da się zagadnąć (interakcja nie działa) i trzeba medytować aby trafić w ten "dobry moment". Czasem wystarczy chwila (jak w zamku na Skellige), a czasem o wiele dłużej (jak w jednej wsi na Ziemi Niczyjej - jej nazwa mi wyleciała, ale jest na południe od kasztelu we Wrońcach).

Te problemy jak były od początku tak są i teraz.
 
Top Bottom