Instalacja Wiedźmin 3 z folderu

+
Instalacja Wiedźmin 3 z folderu

Przed formatem skopiowałem sobie cały folder z grą na dysk zewnętrzny. Po formacie zainstalowałem Galaxy, wybrałem ścieżke do folderu gdzie wcześniej gra się znajdowała ale po uruchomieniu Galaxy nie widzi tej gry i ściąga na nowo... Nie da się jakoś tego zrobić. Moglibyście dodać opcję backup na dysk lokalny tak jak to można robić na steam. Byłoby elegancko.
 
O to w całym temacie chodzi że nie po to zrobiłem sobie kopie folderu żeby teraz znowu ściągać całą gre od nowa wraz z patchami. Gre miałem całkowicie spaczowaną do wersji 1.08.04 i dla mnie ściąganie ponad 34 GB to nie jest 5 minut tylko cały dzień jak nie więcej o ile jeszcze będzie w miare dobrze net działał bo w godzinach szczytu nie ciągnie na maxa a mam 6 Mb/s. Tym bardziej że folder z grą mam na dysku zewnętrznym.
 
Jeżeli masz skopiowany cały folder gry, włącz GOG Galaxy, użyj znaku plusa w lewym górnym rogu i w opcji Scan and import folders wybierz właściwy katalog z grą - zostanie wtedy dodana do GOG Galaxy.
 
Last edited:
Dzięki działa ale pojawił się inny problem. Po weryfikacji plików pobiera jakiś patch 504 MB, który się w kółko zapętla. Dochodzi 97 % i od nowa.
 
Top Bottom