Tajemnicza Elfka ze screena / Żołnierz

+


Moim zdaniem to jest beta wersja Vernossiel. Przedtem wyglądała zbyt "bogato" jak na niedobitki komanda, więc jej wygląd został zmieniony.
 

Attachments

  • witcher3-monster-im-wald-friedlich.jpg
    witcher3-monster-im-wald-friedlich.jpg
    146.8 KB · Views: 181
Dziękuje za pomoc!

---------- Zaktualizowano 12:28 ----------

Dzięki, dokładnie to!

Zgaduję jednak, że wycięli ten kontent. Dijkstra raczej nie daje zlecenia na gryfa. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, albo dajcie znać, czy jest jakiś sposób pogadać z tą kobitką.

Ten wątek istnieje. Jednak zmieniła się jej rasa na elfkę i nie ma tylu opcji dialogowych. Wielka szkoda.
 
Korci mnie trochę, żeby zebrać jakaś listę elfów, z którymi można wejść w interakcję. Sejwa mam pro-efliego i brak Iorwetha mnie mocno zasmucił. W ogóle mało elfów i Scoia'tael w Wiedźminie 3.

Z elfów, które spotkałem, przypominają mi się:

1. Elfka z komanda z tego tematu, ze zlecenia na potwora.
2. Elf Hattori (hanzo :) )- fajny gość
3. Taylor Durden... znaczy Krawiec Durden, w quescie o mordobiciu
4. Elfka, którą szykanuje 2ch mieszczan w Novigradzie po ewakuacji magu (swoją drogą, czy ona rzeczywiście szła struć studnię? bo bez wiadra...)
5. Elf od kostiumów (dość zabawny, pewnie kole w oczy coniektórych :) )ze spisu cudzołożnic
6. Elfie komando scoia'tael niedaleko novigradu - można pograć w karty.
7. Elfka w Passiflorze.
8. ... ?

No i przyznam, że nie kojarzę więcej elfów, z którymi można wejść w jakąś interakcję. Ktoś spotkał więcej?
 
Wszyscy piszą, że questa dają na moście z Velen do Novigradu,ale na którym moście konkretnie? Od którego konkretnie strażnika? Szukam i nic. Halp
 
Top Bottom