Techniczna beta GWINTA na PlayStation 4

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Techniczna beta GWINTA na PlayStation 4



Techniczna beta rozpocznie się, 31 marca, o godzinie 19:00 czasu polskiego. Będzie to dla graczy pierwsza okazja, by zagrać w wiedźmińską karciankę na PlayStation 4. Testy potrwają do poniedziałku, 3 kwietnia, do godziny 08:00. W tym czasie będziecie mogli tworzyć własne talie (dostępne będą wszystkie karty), przejść tutorial oraz rozegrać potyczki z innymi graczami. Klienta gry będzie można pobrać bezpośrednio z PlayStation Store.

Podczas trwania technicznej bety wszystkie problemy i błędy prosimy przesyłać do działu technicznego pod adresem: ps4gwent@cdprojektred.com

Szczegółowe informacje na temat nadchodzących testów dostępne są w FAQ technicznej bety:

Q: Jak mogę uzyskać dostęp do Technicznej Bety GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej na PlayStation 4?
A: Wszystko, co musisz zrobić, to wejść na PlayStation Store i pobrać GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana Techniczna Beta.

Q: Kiedy rusza Techniczna Beta?
A: Techniczna Beta rozpocznie się 31 marca o 19:00 czasu polskiego i zakończy się 3 kwietnia o 8:00 czasu polskiego.

Q: Które regiony będą włączone do Technicznej Bety?
A: Techniczna Beta będzie dostępna w Europe, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej.

Q: Jakie elementy i funkcjonalności będą dostępne w Technicznej Becie?
A: Techniczna Beta pozwoli graczom na tworzenie własnych talii, odtwarzanie tutoriala i potyczki online.

Q: W jakim celu powstała Techniczna Beta na PlayStation?
A: Celem Technicznej Bety jest sprawdzenie, jak gra działa na konsoli PlayStation 4, gdy wielu użytkowników gra jednocześnie. Możliwe będą techniczne usterki, ale już teraz gra gwarantuje świetną zabawę!

Q: Czy jest szansa na wydłużenie czasu trwania Technicznej Bety?
A: Nie planujemy wydłużyć okresu Technicznej Bety.

Q: Czy aby wziąć udział potrzebuję PlayStation Plus?
A: Nie, posiadanie PlayStation Plus nie jest wymogiem uczestnictwa w Technicznej Becie.

Q: Czy w Technicznej Becie możliwy będzie zakup dodatków, na przykład beczek z kartami?
A: Zakupy za prawdziwe pieniądze nie będą możliwe w Technicznej Becie.

Q: Czy planujecie reset wyników zdobytych w trakcie korzystania z Technicznej Bety?
A: Po zamknięciu Technicznej Bety konta utworzone w trakcie jej trwania założone zostaną usunięte.

Q: W jakich wersjach językowych będzie dostępna Techniczna Beta?
A: Techniczna Beta będzie dostępna w języku polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, brazylijskiej odmianie języka portugalskiego i latynoamerykańskiej odmianie języka hiszpańskiego.

Q: Czy mogę publikować screenshoty i nagrania z gry?
A: Oczywiście, że tak! Pamiętaj jednak, że jest to wciąż wczesna wersja gry, więc mogą wystąpić błędy i usterki. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli wspomnisz pod opublikowanym przez Ciebie materiałem z gry, że pochodzi on z Technicznej Bety.

Q: Ile miejsca na dysku jest potrzebne do zainstalowania Technicznej Bety GWINTA?
A: Do zainstalowania Technicznej Bety GWINTA będziesz potrzebować około 3 GB wolnej przestrzeni na dysku.

Q: Czy potrzebuję połączenia z internetem, żeby uczestniczyć w Technicznej Becie?
A: Tak, połączenie z internetem jest niezbędne do gry.

Q: Czy można zdobyć Trofea w Technicznej Becie?
A: Trofea będą dostępne w finalnej wersji gry, ale nie będą przyznawane za grę w Technicznej Becie.

Q: Jak mogę zgłaszać błędy lub kontaktować się z pomocą techniczną?
A: Aby zgłosić błąd, czy jakiekolwiek inne problemy z grą, skontaktuj się proszę z pomocą techniczną, tutaj: ps4gwent@cdprojektred.com

 
Last edited:
Czy w finalnej wersji gry będzie można logować się na jedno konto do gwinta w czasie rzeczywistym ? Tzn, gram na pc potem ide na ps4 i tam logujac się mam te same talie i karty ?
 
Jestem bardzo zadowolony. Aczkolwiek nurtuje mnie jedna kwestia. Użytkownicy platform PC oraz Xbox One mogli cieszyć się betą od... Pół roku? Wydaje mi się, że jest to nieco nie w porządku wobec graczy korzystających z japońskiej konsoli. No chyba, że całkowicie czegoś nie rozumiem
 
MrNeewbie;n8277990 said:
Jestem bardzo zadowolony. Aczkolwiek nurtuje mnie jedna kwestia. Użytkownicy platform PC oraz Xbox One mogli cieszyć się betą od... Pół roku? Wydaje mi się, że jest to nieco nie w porządku wobec graczy korzystających z japońskiej konsoli. No chyba, że całkowicie czegoś nie rozumiem

No nie wiem, to jest ciągle beta i tak jak wejdzie w fazę otwartej bety będzie reset wszystkiego, więc użytkownicy PS4 nic nie stracą. Do tego beta, to słowo kluczowe. Nie ma gwarancji, że każdy sobie będzie grał od pierwszego dnia. Jedni zaczęli od razu, inni kupili klucze, a PS4 teraz. Nic niezwykłego.
 
Najbardziej poszkodowani są użytkownicy urządzeń mobilnych i zegarków wskazówkowych. Na te platformy nawet bety nie bedzie.
 
Ze znajomimi liczyliśmy na to, że pogramy razem w końcu w gwinta a tu ZONK.
Techniczna BETA nie pozwala na grę ze znajomym. :(

* Jest jakiś błąd przy obramowaniu kart (zostaje niebieskawa ramka gdy karta znajduję się na planszy i wychodzi ona za granice kart)
* Boosty są jakoś dziwnie opóźnione, gdy karta dostaje dodatkowe punkty siły - wskakuje to po dłuższym czasie
 
Nie wiedzieć czemu, w talii Potworów brakuje Pająka za 6. Jego mniejszy pomiot jest, ale Arachno-Matki brak. Pomyłka...? przeoczenie?
 
To co się tutaj dzieje w tej technicznej becie na PS4 to jakiś kocioł :p Niby na najnowszym patchu, ale efekty kart są chyba losowo podobierane :p Niektóre są aktualne, inne sprzed jednego patcha, jeszcze inne to chyba w ogóle sprzed kilku xD Ale nie da się ukryć, gra się dużo ciekawiej, bo nie wiadomo jaki karta ma efekt :p Napisane jedno, robi co innego ;; No ale rozumiem, że w tej technicznej becie celem nie jest sprawdzanie balansu tylko działanie gry, więc efekty kart nie są ważne ;)

Co do samego działania bety, na jakieś 8 rozegranych meczy tylko raz zdarzyło mi się żeby karta się zawiesiła. Została chwilę na ręce, jednak po kilku sekundach poszła na stół i tyle. Zauważyłem też w jakichś 6 meczach, że startowy ekran pojedynku kiedy prezentowane są talie i nicki przeciwników, gubi sporo klatek.
 
Ilość błędów w becie na PS4 jest straszna jeżeli chodzi o umiejętności kart. Niektóre umiejętności nie uruchamiają po odliczeniu jak Vran a niektóre zupełnie robią co innego niż wskazuje opis karty.
A jeszcze inne jak Fillipa nie mają w ogóle sensu :) Karta lojalna jedynie, która obniża do 1 wszystkie w rzędzie.

Wiem, że to techniczna BETA ale pierwsze wrażenie się także liczy dla tych graczy PS4, którzy nie mieli żadnej styczności z Gwintem a przy takiej ilości błędów raczej pierwsze wrażenie być dobre nie może.
 
Last edited:
burza1982;n8291870 said:
A jeszcze inne jak Fillipa nie mają w ogóle sensu :) Karta lojalna jedynie, która obniża do 1 wszystkie w rzędzie.
To co macie na PS4 to stare działanie Filippy. Wtedy było bombowe, bo jak zauważyłeś z rzędu zbuffowanego do np 100 punktów robiło kilkanaście - jedną kartą. Obecnie Filippa zagrywana z ręki wskakuje do ostatniego rzędu, a potem zagrywa kartę specjalną z ręki, a jeżeli jakieś na ręku masz to zagrywa z talli kolejną kartę.
 
robbowojcik;n8292570 said:
To co macie na PS4 to stare działanie Filippy. Wtedy było bombowe, bo jak zauważyłeś z rzędu zbuffowanego do np 100 punktów robiło kilkanaście - jedną kartą. Obecnie Filippa zagrywana z ręki wskakuje do ostatniego rzędu, a potem zagrywa kartę specjalną z ręki, a jeżeli jakieś na ręku masz to zagrywa z talli kolejną kartę.

Nie zrozumiałeś mnie :) Karta Philippa to karta lojalna czyli nie można ją postawić po stronie przeciwnika ;) Ano taki myczek ;P
Gdyby była to karta nielojalna to spoko, wiem jak działała bo gram od samego początku pojawienia się BETY.
 
Jedyny Gwint z jakim miałem do tej pory styczność to ten z W3. Ta gra mi się podoba, ale nie sądzę abym długo przy niej przesiadywał. Platformami docelowymi tej gry powinny być telefony, a nie duże konsole, bo mam inne tytuły do ogrania i nie chce mi się odpalać zwykłej karcianki.
 
Witam bardzo serdecznie. Mam pytanie. Wiem, że techniczna beta się już zakończyła. Moje pytanie tyczy się jednak otwartej bety na Playstation 4. Czy będę musiał się zarejestrować na głównej stronie serwisu gdy zostanie ogłoszona otwarta beta ? Jak to będzie wyglądać ? Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Top Bottom