Kwietniowy GWENT Challenger odbędzie się w… kopalni soli!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Kwietniowy GWENT Challenger odbędzie się w… kopalni soli!

Podczas ostatniego Challengera Pałac w Mosznej został przekształcony w prawdziwy nilfgaardzki zamek. Długo szukaliśmy miejsca godnego samego Mahakamu na kolejny turniej i w końcu nam się udało – kwietniowy GWENT Challenger odbędzie się w dniach 28-29 kwietnia w Kopalni Soli “Wieliczka”!



Pierwotnie, kwietniowy turniej miał odbyć się w Stanach Zjednoczonych, jednak postanowiliśmy zmienić plany co pozwoli nam skupić się na tym, aby turniej był równie magiczny i ekscytujący dla widzów, jak i dla uczestników, w czym kluczową rolę odgrywa miejsce akcji. Chcemy zapewnić Wam dynamiczne, trzymające w napięciu e-sportowe rozgrywki utrzymane w niepowtarzalnym klimacie Wiedźmińskiego świata. Usunęliśmy niepotwierdzone lokalizacje z harmonogramu na stronie GWENT Masters, ale nie martwcie się – wciąż planujemy organizację turniejów w innych krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Chinach i Japonii!

Co do Kopalni Soli “Wieliczka” to jest ona jednym z najcenniejszych zabytków kultury w Polsce, wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. “Wieliczka” jest podziemnym miastem z rozbudowaną infrastrukturą, reprezentującym kilkusetletnią historię i dorobek wielu pokoleń górników. Jeżeli podobała Wam się podróż do nilfgaardzkiego zamku w Mosznej, to na pewno docenicie atrakcje, które przygotowaliśmy dla Was w kopalni soli!
 
Last edited:
Może nie zawsze wychodzi z patchami, ale oprawa tyrniejów, pomysł i ich realizacja, a przy tym też promocja Polski - brawo!
 
Był Nilfgaard, teraz będzie klimat Scoia'tel. Turniej w klimacie Królestw Północy będzie prosty w organizacji, bo pewnie zamek zbliżony do Nilfgaardzkiego. Skellige to pewnie Szczecin/Gdańsk/Hel, zależy gdzie lepsza lokacja się znajdzie (albo Islandia/Skandynawia :p), ciekawi mnie tylko klimat Potworów, bo tu możliwości jest sporo. Lasy i bagniska, coś pod klimat Dzikiego Gonu, wampirze zamczysko... to będzie dopiero ciekawe, zobaczymy co wymyślą REDzi, ale jestem pewien, że utrzymają wysoki poziom, jak dotychczas.
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Reunion33 Pierwszy Challenger w maju 2017 miał temat Królestw Północy ;) Co do pomysłów na kolejne turnieje -- tych nam nie brakuje!
 
Na potwory/wampiry polecam Gołuchowski zamek, tu kręcono m.in. sceny do królowej Bony oraz Akademii Pana Kleksa, motyw z wilkołakiem.
 
Wieliczka to genialny wybór - kto był, ten wie jak wygląda i jakie wrażenie robi kopalnia.
Chylę czoła!
 
A ja nie jestem pewien czy ten cały teatr jest potrzebny...trochę to takie krępujące mam wrażenie.Ostatnio ten Emhyr, aktorzy itd...Niby fajne, ale czasem jak się z fajnym przesadzi to przestaje być takie fajne.
 
Silvari;n10672761 said:
Pytanie podstawowe: Czy można przyjechać na miejsce i obejrzeć turniej? :)

Przyłączam się do pytania, akurat do Wieliczki nie mam daleko, wybrałbym się z dzieciakiem. Nigdy nie widział krasnoluda :D
 
Kto ma się tym zająć? Typy od marketingu? Powiem ci w tajemnicy, że jak oni się tym zajmą, to może być jeszcze gorzej.
 
Marat87;n10688461 said:
Kto ma się tym zająć? Typy od marketingu? Powiem ci w tajemnicy, że jak oni się tym zajmą, to może być jeszcze gorzej.


Sugerujesz że da się gorzej niż teraz?? :) Ogólnie nie narzekałem na wszystkie błędy widząc że jednak wraz z kolejnymi aktualizacjami starają się je niwelować. No ale w ten weekend naprawdę przytrafia mi się wyjątkowo wysoka ilość bugów.

Wracając do tematu challengera, kto wygrał ten festyn?
 
Top Bottom