Stream: Omówienie Nadchodzącej Aktualizacji już 15 Marca!

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Stream: Omówienie Nadchodzącej Aktualizacji już 15 Marca!



W środę, 15 Marca, o godzinie 19.00 czasu polskiego będziemy omawiać nadchodzącą aktualizację, która wprowadzi pozycjonowanie.

Pokażemy kluczowe zmiany i nowości oraz zagramy przeciwko Wam!

Relację na Facebooku poprowadzą:



Do zobaczenia!
 
Last edited:
Nic nie wynika z tej zapowiedzi dla takiego laika jak ja :p O pozycjonowaniu czego mowa? O nowości i zmiany nie pytam, bo pewnie wolicie zostawić te smaczki na 15-go :p
 
bizonsky;n8046340 said:
Nic nie wynika z tej zapowiedzi dla takiego laika jak ja :p O pozycjonowaniu czego mowa? O nowości i zmiany nie pytam, bo pewnie wolicie zostawić te smaczki na 15-go :p

Zdaje się, że oprócz ustawiania kart w trzech rzędach, będziemy również decydować o ich miejscu w rzędzie - no i pewnie dojdzie do tego mechanika (nie wiem, np. taki Vran nie będzie zżerał najsłabszego, tylko po kolei...)
 
bizonsky przecieki mówią, że chodzi o to, że teraz nie będziesz rzucał jednostki po prostu na dają linie ale miał również wpływ na to, w którym miejscu (czy od prawej, czy od lewej, czy pomiędzy już zagranymi jednostkami) dokładnie dana jednostka się znajdzie. Oczywiście bez nowych mechanik nie ma to sensu więc aktualizacja powinna przynieść sporo nowości
 
Rozdarcia i inne tego typu karty też będą działały inaczej. Dość dawno widziałem filmik, gdzie rozdarcie biło pierwszą jednostkę za 3, kolejną za 2 i ostatnią za 1, rozchodząc się od miejsca, które wybierzemy, więc sami decydujemy, które jednostki dostanę jakie obrażenia. Stawiam, że tym samym medyk havekarski będzie buffował inaczej. Rogu chyba nie zmienią,bo zmiana buffowania za 4-3-2-1 by już go zupełnie zabiła.
 
Podobają mnie się te odpowiedzi :D Wychodzi na to, że gra kolejny raz całkiem zmieni swoje oblicze. Jak ja już marzę o otwartej becie! Ale bynajmniej nie przez to że wprowadzane są zmiany, te tylko poszerzają za każdym razem spectrum kontrolowania swoich kart i nowych sposobów na grę. Po prostu nie mogę się doczekać tych rzeszy ludzi z Hearthstone'a mających dość gry RNG i odkrywających, że istnieje Gwint :D Sam rzuciłem tą grę mimo, że grałem od bety do listopada ub. roku prawie codziennie! I nie włączyłem jej od listopada do tej pory, bo szkoda mi czasu wiedząc, że mogę czy to w domu czy w podróży poświęcić go na Wieśka :D
 
Czy ci wszyscy "jutuberzy" mają embargo za info jak ostatnio...czy można już przed 15-tym znaleźć u nich jakieś informacje? To będzie tylko pozycjonowanie czy jakiś balansowanie obecnych kart też się znajdzie? Albo jakieś nowe karty?
 
2jacks Za mało pogardy co do youtuberów, powinieneś dodać więcej cudzysłowów. KBT miał embargo, które mu zeszło i opublikował swój filmik. W najnowszym podcaście Commander's Horn było info o paru kartach które mają zostać zmienione, by były dopasowane do patchu (w tym Filippa dostaje nową zdolność). Na reddicie również jest post z innymi kartami (m. in. Ge'els może dostać całkiem nową zdolność). Ale o embargo nie ma żadnego info, na to przynajmniej wygląda.
 
Ja wiem, że taki stream to duża rzecz i wymaga czasu itp. Ale chciałbym zauważyć jeden fakt. Do tej pory było tak, że najpierw był przekaz dla Polaków (na fb) a później dopiero dla reszty świata na Twitchu (bardzo miły gest). Tym razem jest odwrotnie. Ciekawe dlaczego. Może powoli rozpoczyna się ofensywa marketingowa aby rozpromować Gwinta?
 
Keymaker7;n8050650 said:
Ja wiem, że taki stream to duża rzecz i wymaga czasu itp. Ale chciałbym zauważyć jeden fakt. Do tej pory było tak, że najpierw był przekaz dla Polaków (na fb) a później dopiero dla reszty świata na Twitchu (bardzo miły gest). Tym razem jest odwrotnie. Ciekawe dlaczego. Może powoli rozpoczyna się ofensywa marketingowa aby rozpromować Gwinta?

https://twitter.com/Gwint_PL/status/840214733064155140 Nie zmienili akurat tego

Mój błąd co do daty anglojęzycznego streama
 
Last edited:
Akuumo;n8049110 said:
2jacks Za mało pogardy co do youtuberów, powinieneś dodać więcej cudzysłowów.

Ale o czym ty piszesz? O co ci chodzi z tą pogardą?...napisałem spolszczoną wersję słowa youtuberzy a o jakiejś pogardzie. Nie mam nic do żadnego "jutubera" czy napiszę to w cudzysłowiu czy inaczej.
 
Last edited:
Anglad47FM;n8050750 said:
https://twitter.com/Gwint_PL/status/840214733064155140 Nie zmienili akurat tego

Mam na myśli, iż tym razem my mamy info naszym języku 15 marca, podczas gdy świat będzie już dzień wcześniej (ja wiem, świat to też my, ale rozumiesz co chciałem przekazać).
 
Keymaker7;n8050650 said:
Ja wiem, że taki stream to duża rzecz i wymaga czasu itp. Ale chciałbym zauważyć jeden fakt. Do tej pory było tak, że najpierw był przekaz dla Polaków (na fb) a później dopiero dla reszty świata na Twitchu (bardzo miły gest). Tym razem jest odwrotnie. Ciekawe dlaczego. Może powoli rozpoczyna się ofensywa marketingowa aby rozpromować Gwinta?

Prawdopodobnie jest to związane z PAX East, ja bym nie robił zamieszania z tego powodu, ot taka ciekawostka i tyle. Zawsze można na tym streamie anglojęzycznym podszkolić swój English :)

Powiadają English is Easy, English is Cool :p
 
A wracając do tematu - zmiany ciekawe, nie mogę się doczekać, ale chyba wywrócą nasze przyzwyczajenia i rozgrywkę do góry nogami.

Ciekawe czy będzie też info co do obecnej sezonu rankingu..
 
Keymaker7;n8051530 said:
Mam na myśli, iż tym razem my mamy info naszym języku 15 marca, podczas gdy świat będzie już dzień wcześniej (ja wiem, świat to też my, ale rozumiesz co chciałem przekazać).

No mnie też trochę boli fakt że w tym tygodniu na zagranicznej stronie gwinta na Fejsie do wygrania była drewniana konsola z logo gwinta i drewnianymi padami a w tym samym czasie na polskiej stronie ekskluzywny klucz do bety na Xboxa... przysłali klucz że złota czy co? Wiadomo, trzeba promować sie za granica, ale u siebie też chyba warto. A poki co w Polsce za darmo tylko w ryj i 500+. :d
 
Top Bottom