Darmowy Pył Meteorytowy Dodany do Kont

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Darmowy Pył Meteorytowy Dodany do Kont



W związku z ostatnimi problemami z naszymi serwerami przydzieliliśmy wszystkim graczom 100 szt. Pyłu Meteorytowego. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności.
Więcej informacji o pyle znajdziecie tutaj.
 
Dzięki. Mam nadzieję, że już więcej Was nie będą atakować żadnym ddosami.
 

Guest

Guest
A nie mogło to być 100 skrawków albo po jednej beczce (Mahakamskiego dwójniaka, albo Cyntryjskiego Faro!) na łeb, królu złoty? Choć tak po prawdzie, to nie trzeba było! :rolleyes:
 
Last edited:
Ta a kiedy dodacie opcja wymiany go na golda bo na scrapy to by było trochę za OP serio ale nie wszyscy są zainteresowaniu premkami i dla nich to jest bezwartościowy surowiec z którym nic nie mogą zrobić kiedy ten problem zostanie rozwiązany kiedy będzie można go wymienić na coś użytecznego?
 
RED-si nic sie nie stalo mysle, ze wiekszosc graczy przymknelo na to oko puki gra jest w fazie BETA :) ale super ze dbacie o graczy, obecnie nikt juz o tym nie pamieta z tworcow gier i patrza na nas (graczy) jak na skarbonki by tylko nas wydoic (widzac jakie gry wychodza) :( . Obecnie uwazam was CD Projekt RED za jedyne lojalne studio (oby tak zostalo) ;)

ps. Dzieki za te 100 pylku :) Beczka tez lubimy :)
 
Twilightus;n8739410 said:
Ta a kiedy dodacie opcja wymiany go na golda bo na scrapy to by było trochę za OP serio ale nie wszyscy są zainteresowaniu premkami i dla nich to jest bezwartościowy surowiec z którym nic nie mogą zrobić kiedy ten problem zostanie rozwiązany kiedy będzie można go wymienić na coś użytecznego?

W sumie to nie jest zły pomysł by wprowadzić do Gwinta jakąś formę wymiany pyłu na złoto lub fragmenty, fragmenty na złoto lub pył oraz złoto na fragmenty lub pył.
 

Guest

Guest
Duckingman;n8747880 said:
W sumie to nie jest zły pomysł by wprowadzić do Gwinta jakąś formę wymiany pyłu na złoto lub fragmenty, fragmenty na złoto lub pył oraz złoto na fragmenty lub pył.

Jeżeli już, to z bardzo wysokim przelicznikiem dla wymiany. 100 pyłu = 10 fragmentów. Aczkolwiek jestem na nie i mam nadzieję, że tak się nie stanie. Zniszczyłoby to ekonomie.
 
Znowu padły serwery? Nie mogę się zalogować do gry, a jak już się raz udało, to nie miałem żadnych kart. Raz to zrozumiały przypadek, ale kolejny problem z serwerami na przestrzeni kilku dni to już problem. Jak tak dalej pójdzie, to będziemy mieć za chwilę wszystkie karty premium;). A tak serio, warto by było informować graczy, jeżeli coś jest nie tak...
 
Duckingman;n8747880 said:
W sumie to nie jest zły pomysł by wprowadzić do Gwinta jakąś formę wymiany pyłu na złoto lub fragmenty, fragmenty na złoto lub pył oraz złoto na fragmenty lub pył.

Popieram pomysł wymiany, zwłaszcza złota/fragmentów na pył. Mnie osobiście interesują karty premium i fajnie by było mieć dodatkowe źródło pyłu. Nie po to się animatorzy trudzili, żebyśmy grali martwymi obrazkami ;)
 
Top Bottom