Mahakamski Festiwal Trunków już się rozpoczął!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Mahakamski Festiwal Trunków już się rozpoczął!



Każdy słyszał o Mahakamie... ale mało kto widział słynną krainę krasnoludów na własne oczy. Starosta Brouver Hoog był podejrzliwy wobec podróżnych i niechętnie otwierał przed nimi bramy... Chyba, że przybyli na Święto Trunków.

Dołącz do biesiadników! Podczas Mahakamskiego Festiwalu Trunków udostępniamy Wam trzy nowe wyzwania o dwóch poziomach trudności oraz niepowtarzalne nagrody: awatar, ramkę i tytuł.

Festiwal rozpoczyna się 29 września i nie skończy się dopóki nie zostanie opróżniona ostatnia butelka (tak na marginesie, stanie się to 12 października). Do zobaczenia w Mahakamie!
 
No Title

W ostatnim wyzwaniu, przeciwko trollom na trudniejszym poziomie doprowadziłem do sytuacji, w której zabiłem pożerającą trollice. Nie będę się tu rozpisywał jak to zrobiłem, żeby pozostawić innym graczą satysfakcje z samodzielnego ukończenia. Jednak wydaje mi się, że jest to nieplanowana przez twórców sytuacja i cała walka po tym sprytnym zagraniu jest wyjątkowa łatwa. Jeżeli twórcy nie będą mogli znaleźć problemu to z chęcią wyjaśnię im jak to zrobiłem żeby poprawić to wyzwanie na przyszłość, a jeżeli taka sytuacja im nie przeszkadza to mój post wtedy traci sens :)
Zamieszczam ss z wyniku walki:
 

Attachments

  • photo171891.png
    photo171891.png
    583.9 KB · Views: 69
Barbazek;n9618291 said:
W ostatnim wyzwaniu, przeciwko trollom na trudniejszym poziomie doprowadziłem do sytuacji, w której zabiłem pożerającą trollice. Nie będę się tu rozpisywał jak to zrobiłem, żeby pozostawić innym graczą satysfakcje z samodzielnego ukończenia. Jednak wydaje mi się, że jest to nieplanowana przez twórców sytuacja i cała walka po tym sprytnym zagraniu jest wyjątkowa łatwa. Jeżeli twórcy nie będą mogli znaleźć problemu to z chęcią wyjaśnię im jak to zrobiłem żeby poprawić to wyzwanie na przyszłość, a jeżeli taka sytuacja im nie przeszkadza to mój post wtedy traci sens :)
Zamieszczam ss z wyniku walki:

Ten gracz pewnie oszukiwał i pewnie miał pożogę albo geralta Igni. :p

Mahakam Sra......
 
Last edited:
@5ander5 Tak.
Mam nadzieję, że się pojawią w przyszłości jako normalne karty górskie trolle z W2. Miały jednak lepszy design niż kamienne z 3 :)
 
Gomola;n9620511 said:
@5ander5 Tak.
Mam nadzieję, że się pojawią w przyszłości jako normalne karty górskie trolle z W2. Miały jednak lepszy design niż kamienne z 3 :)

Mógłbyś wysłać zdjęcie jak ta ramka wygląda i jak brzmi tytuł na priva? (o ile zdobyłeś)
 
Last edited:
5ander5;n9621651 said:
Mógłbyś wysłać zdjęcie jak ta ramka wygląda i jak brzmi tytuł na priva? (o ile zdobyłeś)

Jak posiadasz zamkniętą lub otwartą skrzynkę pokazuje się, albo możesz też zobaczyć w znajomych jak posiadają. Wystarczy jak przesuniesz kursor na skrzynkę.
 
Bardzo przyjemny ten festiwal i mam nadzieję że co jakiś czas będziemy dostawać tego typu atrakcje :)

Wciąż jednak męczę się z ostatnim wyzwaniem na poziomie eksperckim i kompletnie nie mam pomysłu jak to ugryźć. Jakieś wskazówki?
 
HuntMocy;n9624431 said:
Bardzo przyjemny ten festiwal i mam nadzieję że co jakiś czas będziemy dostawać tego typu atrakcje :)

Wciąż jednak męczę się z ostatnim wyzwaniem na poziomie eksperckim i kompletnie nie mam pomysłu jak to ugryźć. Jakieś wskazówki?

Spasuj od razu po rozpoczęciu gry - wysypie się z trolla wtedy. Później jak w drugiej zagra wiedźmy to użyj na na dwóch z nich gromu a następnie zabij mu tą jednostke z wytrzymałością co pochłania nasza najsłabszą. Później powinno byc już w miare prosto.
 
Też skorzystałem z pomocy, ale troll mnie oszukał dałem grom na trzy wiedźmy i spasował...... :x Dziękuje za pomoc z ostatnim zadaniem :p I dziękuje za festiwal trunków jest to mocny plus!
 
Ma ktoś jakieś porady na ten tryb eksperta? Nie mogę nawet pierwszego zrobić, taki przegięty jest.
 
5ander5;n9627771 said:
Ma ktoś jakieś porady na ten tryb eksperta? Nie mogę nawet pierwszego zrobić, taki przegięty jest.

Aż tak? No to chyba muszę się pospieszyć z zaliczeniem tego wydarzenia, bo na końcu utknę na tym ekspercie. Nagrody całkiem niezłe, szczególnie ta ramka, jak zobaczyłem podczas potyczki ramke mojego przeciwnika to z początku sobie pomyślałem, że to jakiś pro player.
 
Dodam od siebie troche przemyśleń - festiwal świetny, historia, dubbing, wykonanie, zadania: no super! Widziałbym może jeszcze większe podłoże fabularne (więcej tekstu, może jakieś grafiki, dodatkowe postacie- ale to pewnie będzie w singlu)

Mam jednak dwa 'ale': wyzwanie stanowi głównie tryb eksperta, jest ono dobre, wręcz wymagające, ale chciałoby się nawet i coś trudniejszego.
No i moim zdaniem nie wykorzysyano w pełni całego festiwalu. Trwa on 14 dni, a ja po 2h świetnej zabawy już go skończyłem. Fajniej byłoby gdyby przez te 14 dni działo się więcej: każdego kolejnego dnia następne wyzwania, jakiś bonus do Expa, nowe rewersy karty itp itd. Pomysłów do zagospodarowania 14 dni na pewno jest sporo.
 
Top Bottom