Cyberpunk 2077 - Edycja Kolekcjonerska

+
No, może akurat nie z silikonu, ale taką, powiedzmy, 30 centymetrową figurkę, to chętnie bym widział.
Najlepiej taką, jak na tapecie. ;)
 
Myslę, że standardowo:

artbook
soundtrack
no i jakiś elegancki implant

+ ewentualnie voucher na operację i ubezpieczenie jakby się nie przyjął i wyniknęły jakies powikłania ;)
 
+ ewentualnie voucher na operację i ubezpieczenie jakby się nie przyjął i wyniknęły jakies powikłania
proponuje zniżkę na kolejną grę Redsów

Oprócz tego moja lista życzeń jest krótka:
- gra
- making og, muzyka, artbook
- koszulka
- kości
- brelok
- naszywki

Cena do 300 zł

I czy już mogę zamówić :p
 
:hmm: To ta koszulka musiałaby być z... jedwabiu jakiegoś...
Przydałaby się jakaś figurka, czy coś w tym guście. Zresztą o tym wspominałem już parę postów wcześniej. :)
 
Last edited:
Owszem, trafiają się naprawdę porządne figurki - SW:TOR czy Skyrim są tu przykładami
Przy wyciaganiu Darth Malgusa z pudelka moj kumpel urwal mu noge a drugi zlamal miecz, to tyle jesli chodzi o trwalosc ^^. Ja swojego nigdy nie wypakowalem...
Koszulka jest dobrym pomyslem, mam firme drukujaca na odziezy i koszt wyprodukowania koszulki to 10-20 zlotych wiec nie podnioslaby znaczaco kosztow kolekcjonerki tylko nie wiem jak mozna by rozwiazac problem z rozmiarowka.
 
Last edited:
Dajcie mi figurkę Motoko i będę uchachany.
http://www.reelcollectibles.co.nz/i..._in_the_shell_SAC_2nd_GIG_motoko_kusanagi.jpg
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/089/a/1/Major_Motoko_Kusanagi_by_shayshady.jpg
Nie pogardziłbym też podręcznikiem do Cyberpunk, o którym mowa była wcześniej lub jakimś innym zastępczym podręcznikiem omawiającym tło świata i główne zasady, fabuły systemu, bo pomimo tego, że tą odmianę sci-fi bardzo cenię, to jestem zielony jeśli chodzi o system i podstawy. Coś pozwalającego wgłębić się w świat braindance'u i "hakerów umysłu" byłoby więc na miejscu.
 
Najfajniejszym gadgetem byłby jakiś czytnik e-book z artbookiem, ale nie wiem czy to realne :(
Ostatnio zakupiłem sobie gazetę moje Gotowanie, co jest mało istotne. Istotne jest jednak to, że fajnie łączy się z aplikacją na telefon i przeglądając dany materiał mogę od razu zobaczyć dodatkowe porady w formie filmików i innych materiałów. A gdyby tak zrobić Artbook'a z powiązanym programem/aplikacją?
Fajnie by było czytać książkę i mieć w tym samym czasie możliwość spojrzenia na to samo z innej strony. Czytając o powstawaniu postaci mogłyby się pokazać filmiki z procesów tworzenia grafik, modeli 3d. Czytając o danej lokalizacji moglibyśmy od przeżyć krotką podróż po niej dzięki naszemu urządzeniu mobilnemu/komputerowi. Wszystko to co by się nie zmieściło w książce, czy byłoby niemożliwe do przedstawienia na papierze byłoby dostępne od zaraz, na naszym urządzeniu :D
 
Wszystko zależy od "hype'u" jaki Redzi wywołają na CP2077. Już przy Wiedźminie pokazali, że potrafią budować napięcie. Jeśli hype na CP2077 biędzie stał na podobnym poziomie to spokojnie można myśleć o dwóch lub trzech wersjach edycji kolekcjonerskich.

1. Wersja podstawowa EK - cena ok 100$ - 120$. Nakład 10 - 15. tys sztuk.
- gra
- artbook
- soundtrack
- mapa
- wersja papierowa CP2077 (jeśli się zmieści w cenie)
- gadżet (metalowa odznaka, skórzana naszywka lub niewielka figurka)
2. Wersja rozszerzona EK - cena ok 150$ - 200$. nakład 2000-2000 sztuk
- jak wyżej
- wersja papierowa CP2077 (jeśli nie wejdzie do podstawowej EK)
- gadżet (duża figurka, replika broni z gry w ładnej ramce)
3. Wersja zajebista EK - cena ok 300$ - 500 $. Nakład około 1000 - 2000 sztuk.
- jak wyżej
- gadżet (jeszcze większa figurka lub hełm z trailera)

Ale przecież można lekko odejść od ogólnych trendów i zamiast figurek dać coś użytecznego jednocześnie będącego częścią gry. Wyobraźmy sobie ważnego NPC'a, który nosi jakieś futurystyczne okulary z bajerami. Do droższej wersji edycji kolekcjonerskiej można wtedy dać stylizowane oprawki do okularów lub okulary przeciwsłoneczne połączone z zestawem głośnomówiącym do komórki i/lub uproszczoną kamerką w stylu GoPro.
Just imagine:
Idziesz sobie wieczorem po mieście w bajeranckich okularkach z logo CP2077, które łączą się poprzez bluetooth z twoją komórką. Słyszysz, że Ci komórka dzwoni. Lekko naciskasz guziczek przy uchu. Dla osób postronnych okulary delikatnie rozbłyskują zieloną diodą. Z części okularów przy uchu w kierunku ust wysuwa się mikrofon. Możesz normalnie rozmawiać. Drugim guziczkiem, tym bliżej skroni uruchamiasz kamerkę. Zaczynasz nagrywać filmik w 1080p, który zapisuje Ci się na karcie miicro SD włożonej do okularów lub do twojej komórki. Aplikacja na Twojej komórce pozwala przeglądać twoje filmiki. Wysyłać je na YouTube, Twitch'a czy co tam będzie w przyszłości. Gdy pożyczysz okulary kumplowi to w swojej komórce możesz na bieżąco widzieć to co on. Możesz dyskretnie wystawić okulary zza winkla i zobaczyć czy nie ma strażników.
 
Najbardziej wypasiona z edycji? No jakby było coś takiego to kupiłbym i to w preorderze :D :

- gra ( ładne pudełko w środku mapa gry, jakieś naklejki, rozbudowana instrukcja do gry, ścieżka dźwiękowa)

- artbook (nie 5 stronek ładnych obrazków a powinien być gruby i mieć krótkie opisy każdego conceptu)

- podręcznik po świecie "Cyberpunk 2077" (po prostu podręcznik jak C2020 dla ogarnięcia realiów)

- hełm i karabin gościa z Psycho Squad

Cena jak i pudełko byłyby za pewne wielkie, ale to jest właśnie najbardziej rozbudowana kolekcjonerka na którą byłbym gotów wydać sporą sumkę. Klimatyczna, pożyteczna i idealna dla kogoś kochającego gry w pudełkach. W3 nie złapałem w EK, ale Cybera nie przepuszczę :D.


EDIT. Bardzo podoba mi się też pomysł z pożytecznym gażdżetem. Na noktowizytor nie ma co liczyć raczej, ale jakieś okulary klimatyczne z różnymi funkcjami...czemu by nie? Redzi, pieniądze macie, zdolności też, ambicje. Załatwcie coś co nie da innej możliwości jak kupienie ;)
 
Top Bottom