x

You have decided to merge your account with the GOG.com.

You can now start participating in the community discussions.

x

You chose to opt out from the merge process.
Please note that you will not be able to access your account until you opt in.

We strongly encourage you to merge your RED account with the GOG.com one.
If you want to do it later please try logging in again.

• Register

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pora na kolejny Weekend Beczek Premium!

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Pora na kolejny Weekend Beczek Premium!

Przez następne 72 godziny (do południa w poniedziałek 21 maja) w każdej beczce, którą otworzysz znajdziesz gwarantowaną kartę Premium!

Troll Sklep z chęcią pomoże w rozbijaniu beczek!
    Last edited by Alicja.; 18-05-18, 12:13.

Rozumiem, że czas start ? : D

Comment

Originally posted by Alwej View Post
      Rozumiem, że czas start ? : D
      Czas start był dzisiaj w południe

Comment

Rozbijałem z córką codziennie po 2, więc w beczkach stałem słabo, ale za to złotko wyszło 15 beczek - wpadła 1 złota premium, 2 srebrne premium i 1 srebrna zwykła

Comment

Originally posted by wojtek1111 View Post
          za to złotko wyszło 15 beczek - wpadła 1 złota premium, 2 srebrne premium i 1 srebrna zwykła
          Ładny wynik!

Comment

Trzeba uważać i rozsądnie podejmować decyzje, bo po tym jak usłyszałem, że do HC nie będzie takiego weekendu to wszystko co mi zostało z beczek po ostatnim takim wydarzeniu otworzyłem kilka dni temu. Było tego z 50, bo tyle uzbierałem przez miesiąc grając Areny, no bo po co miałem trzymać, skoro do HC miało nie być takiego weekendu premium, a do tego czasu i tak trzeba będzie wszystko otworzyć, żeby dostać 100% zwrot. No trudno, moja strata. Brakuje mi 14 złotych kart, żeby mieć wszystkie możliwe karty premium dostępne w grze. Dobrze, że takie wydarzenia organizujecie, czy też związane z Areną, przynajmniej nie jest nudno.

To trzymam na HomeComing.

Comment

Originally posted by wojtek1111 View Post
              Rozbijałem z córką codziennie po 2, więc w beczkach stałem słabo, ale za to złotko wyszło 15 beczek - wpadła 1 złota premium, 2 srebrne premium i 1 srebrna zwykła
              Ja mam zakaz samemu rozbijania beczek też przez córkę, mam nadzieję, że sklep nie jest zagrozony przez homecoming =]

Comment

U mnie na 62 beczki 4 złote premium + jedna zwykła. Czyli złota karta raz na 15,5 beczki. W czasie poprzedniego eventu nie miałem do wyboru ani jednej złotej karty na 94 beczek! Zatem u mnie jest duży progres

Comment

Originally posted by PanSzarata View Post
                  Brakuje mi 14 złotych kart, żeby mieć wszystkie możliwe karty premium dostępne w grze.
                  Niezły wynik. Jak duże środki poświęciłeś na pył/beczki? Czy może to sam grind?

do tego czasu i tak trzeba będzie wszystko otworzyć, żeby dostać 100% zwrot
                  Nie trzeba będzie.

Originally posted by Alicja. View Post
                  Wiedzcie, że projekt Homecoming nie wpłynie na stan Waszych kolekcji. Przez określony czas po jego zakończeniu, za każdą kartę, którą postanowicie zniszczyć, otrzymacie ilość zasobów (skrawków i pyłu meteorytowego) równą kosztowi stworzenia danej karty
                  Co oznacza, że palić za 100% będzie można już po zakończeniu HC. I to nie jest błąd w tłumaczeniu jakby co.

Originally posted by Lilayah View Post
                  Don’t worry about your progress, once Homecoming is complete, for a limited time, you will have the ability to mill all of your cards for their full value.
                  Także mam nadzieję, że to nie okaże się picem na wodę i faktycznie, już po wypuszczeniu HC będę mógł to zjarać:

http://oi68.tinypic.com/9zwqia.jpg

(PanSzarata dopiero zauważyłem, że miałeś dużo lepszy drop :v)
                  I w sumie całą frakcję wiewiórek, nie wiem dlaczego do tej pory tego nie zrobiłem...

ELFY DO PIACHU!

Comment

Ingen0000 Hej, gram w Gwinta od pierwszego dnia OBT. Od tamtego czasu do dzisiaj zainwestowałem około 1000 zł głównie na początku i coś tam podczas okresu świątecznego. Kiedyś jak Gwint był jedyną grą w którą grałem to wyciągałem dziennie ponad 400 złota i 50 pyłu. Resztę kart, skrawków oraz pyłu uzbierałem właśnie na takich wydarzeniach jak beczki premium czy tańsza transmutacja. Otwierałem po 200-300 beczek kupionych za złoto.

Co masz na myśli pisząc, że nie trzeba będzie otwierać beczek, żeby dostać zwrot 100% skrawków? Oczywiście nie jest to wymagane bo może komuś nie zależy na tym, ale jak beczek się nie otworzy do pewnie kilkudniowego zwrotu to później już nie dostanę pełnej wartości, więc jako osoba, która ma praktycznie pełną kolekcję trzymanie beczek jest nieopłacalne zwłaszcza, jak wcześniej napisałem, że do HC miało nie być weekendu premium.

Ok, źle się zrozumieliśmy, po prostu miałem na myśli to, że "do tego czasu ..." i tak wszystko otworzę, żeby spalić za pełną wartość to co mam jak dadzą taką możliwość, a nie to, że do HC można niszczyć.
                    Last edited by PanSzarata; 18-05-18, 18:55.

Comment

Albo Redzi zrobili coś z dropratem dla goldów albo uśmiechnęło się do mnie jakieś wiedźmińskie bóstwo, bo otworzyłem moje skromne 75 beczek które uzbierałem od ostatniego premium weekendu i dostałem 7 goldów i 18 silverów, wszystko premium Tak się tylko chwalę dla odmiany po 250 beczkach posuchy ostatnim razem.

Comment

Ok, źle się zrozumieliśmy, po prostu miałem na myśli to, że "do tego czasu ..." i tak wszystko otworzę, żeby spalić za pełną wartość to co mam jak dadzą taką możliwość, a nie to, że do HC można niszczyć.
                        Ja trzymam, bo mam nadzieję, że z beczek, które teraz zbieram będę mógł wydropić nowe karty które wejdą razem z Homecomingiem :cebula:

Comment

Originally posted by Ingen0000 View Post
                          Ja trzymam, bo mam nadzieję, że z beczek, które teraz zbieram będę mógł wydropić nowe karty które wejdą razem z Homecomingiem :cebula:
                          Nie planujemy dodawania nowych kart wraz z wyjściem Homecomingu, skupiamy się raczej na reworku już istniejących. Pula kart, która znajduje się obecnie w grze stanowi zamkniętą pulę podstawową, kolejne karty, które będą wychodziły np. w ramach dodatków, będą wypadały z innych beczek.

Podsumowując: śmiało otwieraj beczki, bo nic więcej nie zyskasz
                          Last edited by Alicja.; 18-05-18, 19:32.

Comment

Originally posted by Ingen0000 View Post

Nie będzie nowych kart w tych beczkach, nowe karty będą w nowych beczkach. Obecne beczki mają drop tylko z podstawowych kart, które już są wszystkie.

Comment

Alicja. No to się popisałem. Gdybym wiedział, że tak się to skończy to w wakacje kupiłbym pył meteorytowy i stworzył armię Tiborów żeby refund dostać w skrawkach XD
                              Dzięki za info, mam nadzieję że wypadnie mi brakujący Tier 1 gold: Vernon niszczący kartę zasadzki

Comment

Working...
                              X