Nadchodzi koniec sezonu rankingowego i Pro Ladder!

+
A Redzi nie pisali kiedyś (przy patchu którymś) że na koniec liczy się najwyższy wbity mmr przez cały sezon, a nie ten posiadany na koniec sezonu? Właśnie, z tego co pamiętam, chodziło o zachęcanie graczy do ciągłego grania, a nie okopywania się i unikania "rankingówek" w ostatnich dniach sezonu.
 
Emdzey;n10088031 said:
A Redzi nie pisali kiedyś (przy patchu którymś) że na koniec liczy się najwyższy wbity mmr przez cały sezon, a nie ten posiadany na koniec sezonu? Właśnie, z tego co pamiętam, chodziło o zachęcanie graczy do ciągłego grania, a nie okopywania się i unikania "rankingówek" w ostatnich dniach sezonu.

Pisali to w kontekście zaczynania z wyższym mmr w kolejnym sezonie bo zdobytej rangi nie da sie stracić więc to jedyny profit który fakt faktem obecnie nie jest profitem ;d


Żeby dostać 4 dodatkowe beczki trzeba spaść do 3500 co jest osiągalne i niektórzy pewnie to będą robić ale żeby dostać kolejne beczki (3) trzeba już spaść do 2200 co jest praktycznie nieosiągalne bo na takim elo traci się po 2-3 mmr
 
Last edited:
areq21;n10088121 said:
Pisali to w kontekście zaczynania z wyższym mmr w kolejnym sezonie bo zdobytej rangi nie da sie stracić więc to jedyny profit który fakt faktem obecnie nie jest profitem ;d

Aha, czyli w którymś kościele dzwoniło, ale nie wiedziałem w którym xD
 
Polski news totalnie nie sprecyzowany jak przeczytam angielski news i trochę redita to sprawa się wyjaśnia.
W Angielskim newsie mamy słowo klucz Automatycally którego tu nie ma bo... sami sobie dopiszcie dlaczego.

Aktywne konta maja reset do 1/2 nie aktywne resetu nie maja to jest powód
Nie dostaniemy nagród automatycznie jednak jeśli z tego co wyczytałem zagramy na start nowego sezonu mecz rankingowy to dostaniemy nagrody za te rangi

Tu chodzi o ochronę przed Januszami :p
1. Osoba która ma teraz 4500 > koniec sezonu dostaje nagrodę > start sezonu zaczyna od 2250 to jest 13 ranga jak pamiętam od tego zaczyna jeśli rozegra mecz rankingowy to dostanie nagrody zaległe i tez jest już klasyfikowana do kolejnego resetu o 50%
2. Osoba która ma teraz 4500 > koniec sezonu dostaje nagrodę > start sezonu zaczyna od 2250 ale nie zagra niczego bo wtedy nie traci mmr ale tez nie dostaje nagród, to ma przeciw temu konkretnemu przypadkowi działać aby janusz który sobie wymyśli ze będzie siedział cały czas na 2250 mmr i zgarniał nagrody za koniec i start sezonu w kolko, nie robiąc kompletnie nic w kwestii rankedów

Tak to wynika z Angielskiego forum i redita jeśli dobrym trop idą osoby które do takich wniosków doszły.
 
Az dziw bierze, ze nikt nie wspomnial o tym ze zmieni sie rowniez system nagrod za koniec sezonu. Niech kazdy zajzy w grze jakie beda nagrady za koniec sezonu i wszytsko staje sie jasne :)
 
To skoro będą te same nagrody co do tej pory, tylko że za miesiąc gry ( a nie za dwa ), to jak do tego mają się te histeryczne słowa?

Twilightus;n10081921 said:
To są chyba jakieś jaja? już do reszty skok na kasę nawet darmowe beczki zabieracie.

 
Marat87;n10092651 said:
To skoro będą te same nagrody co do tej pory, tylko że za miesiąc gry ( a nie za dwa ), to jak do tego mają się te histeryczne słowa?

Nijak się mają matematyka trudna ;d
 
Ale niektórzy piszą tu głupoty. Mówicie że opłaca się spaść z MMR. No to spadnij sobie do 500 mmr dla 10 beczek i w 1 MIĘSIĄC spróbuj sobie wbić sensowną rangę no proszę was według mnie okej zmiany bo tych nagród i rozwoju jet wystarczająco
 
d34dshot;n10096021 said:
Ale niektórzy piszą tu głupoty. Mówicie że opłaca się spaść z MMR. No to spadnij sobie do 500 mmr dla 10 beczek i w 1 MIĘSIĄC spróbuj sobie wbić sensowną rangę no proszę was według mnie okej zmiany bo tych nagród i rozwoju jet wystarczająco

Zdajesz sobie sprawę, że wbicie pierwszych 10 rang, dla kogoś kto wbija 20/21, to jest kwestia max 3 dni?
 
Ja gram od równo siedmiu dni. Po trzech miałem już 16. Jak ktoś wbija 21 to max 1 dzień wbije pierwszych 10 rang.
 
Wbicie od 1 do 15 rangi to kwestia paru godzin nie dni lol
Wyjdzie po za schemat PL forum na którym jest brak rzetelnych info to się połapiecie ze nagrody zostają o czym już pisałem.
 

Gość

Guest
Twilightus;n10096601 said:
Wbicie od 1 do 15 rangi to kwestia paru godzin nie dni lol
Wyjdzie po za schemat PL forum na którym jest brak rzetelnych info to się połapiecie ze nagrody zostają o czym już pisałem.

Paru godzin no właśnie. Poświęcić godzinę na coś takiego to dużo jak odbiorą nam możliwość grania kiedy chcemy bo będzie trzeba więcej czasu by poświęcać na wyrównywanie strat to bym nie liczył że będę grał jakieś gry rankingowe (uzależnionych nie trudno zatrzymać).
 
Jak dla mnie kolejny słaby update, po ostatnim. Masa błedów w grze (wczoraj gość na rankedzie użył mi 5x vilgeforza). Coraz częściej i mocniej zastanawiam się czy nie przestać grać w tą grę. To jest chore że gracze nie dostaną nagród za pominięte rangi :) Czyli rozumiem że trzeba wbić 21 range a potem poddawać gry do momentu spadnięcia do 1 rangi? Tak żeby ze startem nowego sezonu zebrać wszystkie nagrody? Idiotyzm totalny, jeszcze 2-3 takie zmiany i podziękuję za granie w gwinta :) Pozdro
 
Twilightus;n10096601 said:
Wbicie od 1 do 15 rangi to kwestia paru godzin nie dni lol
Wyjdzie po za schemat PL forum na którym jest brak rzetelnych info to się połapiecie ze nagrody zostają o czym już pisałem.

Jak ktoś gra godzinę czy dwie dziennie to jednak kwestia dni, ogarnij się. Wystarczy czasem pomyśleć a nie "lolować" jak niespełna nie powiem czego.
 
Emdzey;n10096341 said:
Zdajesz sobie sprawę, że wbicie pierwszych 10 rang, dla kogoś kto wbija 20/21, to jest kwestia max 3 dni?


Ale ewentualne spadniecie w tamtych rangach jest w sumie dużo trudniejsze i bardziej czasochłonne niż wbicie tych rang bądźmy poważni tam się traci po 2-3 mmr trzeba by poddać z 500 gier co najmniej ;d
 
Strasznie się rozwodzicie nad tymi kilkoma (czy nastoma) beczkami. Ludzie, którzy mają niższe rangi zazwyczaj też mają mniej kart i im zależy na beczkach. Tacy z racji niskiej rangi będą w nowym sezonie startować z niskiego pułapu, zatem cyrk z celowym obniżaniem MMR ich nie dotyczy bo i tak zgarną beczki, na których im zależy. Natomiast ludzie z wysokimi rangami nie posiadają takowych bez przyczyny. Są raczej dobrzy, więc prawdopodobnie mają większość kart i grają dużo. Zatem takich te kilka/kilkanaście beczek pewnie nie obejdzie, a na pewno nie na tyle aby pałować się z obniżaniem sobie MMR.

Także z mojej perspektywy wydaje się ta dyskusja burzą w szklance wody.
 
Mam takie samo zdanie, że już nie wspomnę o stracie czasu na poddawanie gier ( a trzeba przecież zagrać kilka kart, żeby gra nie uznała nas za bota ), który można by wykorzystać na wygrywanie meczy i zdobywanie nagród z tym się wiążących.
No ale, że Redzi wydali bardzo słaby patch, to ludzie wyszukują najbardziej absurdalne powody, żeby się przyczepić ( jakby nie było dostatecznie dużo prawdziwych powodów do czepiania się ).
 
Zacznę od tego , że nigdy nie komentuję na żadnym forum social media etc. ale takie buractwo ,egoizm i ignorancja złamały mnie i muszę napisać: czy niektórych tutaj nie stać na choć odrobinę pomyślenia i konstruktywnej krytyki? Zamiast januszowego podejścia ,że mu ziemniaka zabrali jak ma 100 na plecach w worku. Dla takich ludzi proponuję proste porównanie (jak zresztą wielu poprzedników nadmieniło) łupów tudzież rewardów za granie w tą grę bez wykładania pieniędzy( przykład: Gwint ma bardzo hojne nagrody i łatwo zbiera się karty w stosunku do Hear(rng)thstona) . Niestety jestem świadomy , że większość ludzi to niepełnosprytne Janusze a w grach dochodzi jeszcze horda dzieci, która (potencjalnie) jest jeszcze gorsza, ale dobrze byłoby gdyby w tym community Gwinta było więcej myślenia i mądrości, bo to także kształtuje drogę, którą deweloperzy obiorą dla rozwoju tej gry. Co do zmian i kart itd. , jestem średnio zadowolony, ponieważ pojawia się sporo kart rng, którym jestem przeciwny, apeluję aby stawić nacisk na umiejętności, a nie przypadek. Ludzie jak nie będą umieć grac, to się będą uczyć, a tych, którzy stawiają na uczenie się i szachową rozgrywkę jest wiele i liczba rośnie, dodatkowo ściągną gracze z innych karcianek, gdzie rng zabiło ich przyjemność z gry. To jest moje zdanie, a potrzeba wielu aby wyciągnąć wniosek i prowadzić grę.Przypadkowość też jest potrzebna i daje "zwroty akcji" , jest nieodzowną częścią gry , jednak powinna być dodatkiem, a nie daniem głównym, bo takie gry już mamy (grałem w hearthstone, grind i bieda z kartami a losowość odrzuciła mnie od niego i przestałem grać, po jakimś czasie roku czy dwóch wyszła beta gwinta, w którą gram od closed beta od połowy jej trwania ale coraz rzadziej mi się zdarza, bo gra staje się zbyt losowa i monotaktyczna).
 
Last edited:
Top Bottom