Pojedynki Frakcji: Scoia'tael kontra Skellige

+
5ander5;n10482052 said:
No właśnie nie jest.

To potwierdzona informacja ?

Jeśli tak to trzeba przeczekać ten event, który zrujnował jedną prawdziwie fajną talię kontrolną. :)
 
Witam.

Gratuluję pomysłu zmiany podejścia do nagród za pojedynki. Jednak pragnę zauważyć, że nadal popełniono błędy psujące user experience podczas wybierania frakcji oraz przekierowania do odpowiedniego opisu eventu na stronie.

Otóż kliknięcie w obrazek Pojedynki Frakcji w grze z miejsca wyświetla nam wybór frakcji. Moim zdaniem nie powinno, gdyż nawet nie znamy w tym momencie zasad ani nagród. W ramach testu wybrałem Skelige - Mój wybór został automatycznie zaakceptowany, bez potwierdzenia. Następnie dopiero odnośnik Pojedynków Frakcji przekierował mnie na stronę gdzie dowiedziałem się na czym stoję. I gdybym wiedział, wybrałbym drugą frakcję, bo bardziej podoba mi się liściasta ramka.

Mimo wszystko, uciszając wesołków sugerujących, że mogłem wejść na stronę PRZED włączeniem gry - można to zrobić tak by i wilk był syty i owca cała:

Odnośnik pojedynków Frakcji powinien NAJPIERW przekierowywać gracza na stronę internetową, LUB wyświetlać infografikę w grze pokazującą zasady i nagrody eventu. NASTĘPNIE po potwierdzeniu popup'u iż zapoznał się on z zasadami i nagrodami przechodzić do wyboru frakcji.

Dziekuję i pozdrawiam.

Łysy z Twitcha :p
 
Dominika;n10485982 said:
Niestety, nie ma takiej możliwości. ;)

Szkoda, jakoś się przemęczę :)

Można jednak pomyśleć o dodaniu funkcji jednorazowej zmiany strony w przyszłych wyzwaniach. Oczywiście z resetem wszystkich wygranych.
Z pewnością nie jestem jedynym graczem, który zbyt pochopnie wybrał frakcję. :)
 
Hekwit nie jest to zły pomysł, ale jest przecież opcja gry bez wyboru strony, gdzie wyboru tego można dokonać po kilku dniach trwania pojedynku, a nawet przed jego końcem - wówczas nasze dotychczasowe osiągnięcia mają być zaliczone na poczet całego wyzwania i po kłopocie.
 
Jak rozumiem nagrody dostaje dopiero po 20 lutym na koniec, bo po wygraniu 10 meczy socia nie dostałem tytułu.
 
Dominika;n10463542 said:
Wyzwanie kończy się we wtorek 20 lutego o 17:00. Nagrody za udział w Wyzwaniu zostaną przydzielone po jego zakończeniu.
Regnarson;n10487312 said:
Jak rozumiem nagrody dostaje dopiero po 20 lutym na koniec, bo po wygraniu 10 meczy socia nie dostałem tytułu.

Czyli dostaniesz je po zakończeniu.
 
Jedyny problem polega teraz na tym ze tu nie ma żadnego pojedynku
Wcześniej stronicy wygranych dostawali cała nagrodę za bycie po ich stronie, przegraniu naturalnie musieli się napracować teraz co dostają stronnicy wygranej frakcji? skoro w obu przypadkach musi być spełniony ten sam warunek.

To nie jest pojedynek frakcji a proszę bractw frakcje i wygrać nią 50 meczy aby zgarnąć nagrodę niezależnie od wyniku coś tu jest nie tak.
Co dostana stronicy Scoia bo wiadomo ze oni wygrają?
 
Jak czytam te wywody, że to nie jest pojedynek frakcji, to mi się śmiać chcę. Ludzie, weźcie się ogarnijcie. To tylko gra. Cieszcie się z nagród, które macie, bo równie dobrze moglibyście nic nie dostać. Zresztą co fajnego było w pojedynku frakcji, gdzie każdy stawał po wygranej stronie albo grał jedną gierkę jedną frakcją ,a drugą inną i bez wzgledu na wynik dostawał nagrody? To były te wspaniałe pojedynki frakcji, których chcecie?
 
Twilightus;n10487482 said:
Jedyny problem polega teraz na tym ze tu nie ma żadnego pojedynku
Wcześniej stronicy wygranych dostawali cała nagrodę za bycie po ich stronie, przegraniu naturalnie musieli się napracować teraz co dostają stronnicy wygranej frakcji? skoro w obu przypadkach musi być spełniony ten sam warunek.

To nie jest pojedynek frakcji a proszę bractw frakcje i wygrać nią 50 meczy aby zgarnąć nagrodę niezależnie od wyniku coś tu jest nie tak.
Co dostana stronicy Scoia bo wiadomo ze oni wygrają?

Przecież grając jedną albo drugą frakcją, wspierasz ją przechylając szale zwycięstwa na jej korzyść xD Nagrody nie mają tu nic do rzeczy a nawet dobrze jest jak jest bo wiesz na co pracujesz wspierając daną frakcję...(równie dobrze za grę redzi mogli by nie dawać nagród a i tak byłby to pojedynek). Po zakończeniu pojedynku będzie informacja, która frakcja wygrała.
 
Nie widzę problemu, żeby w przyszłości 1 z mniejszych nagród była otrzymywana tylko po wygraniu którejś ze stron. 2 nagroda na 100 proszku mogłaby mieć taki dodatkowy wymóg. Wtedy psychicznie wszyscy byliby spełnieni.
 
Last edited:
Gomola Ta sytuacja jasno pokazuje, że nie da się zadowolić wszystkich ;)

Ja osobiście rozumiem wszystkie argumenty osób, które wolą obecną formę pojedynku frakcji. Widzę zalety tego rozwiązania. Mimo wszystko poprzednie bardziej mi się podobały ;)
 
Powinna być ta symboliczna nagroda pokazująca ze to jest pojedynek rywalizacja o coś Ze Stronnicy zwycięskiej frakcji dostają tam 1 beczkę czy 100 scrapów i tyle.
 
Twilightus;n10488512 said:
Powinna być ta symboliczna nagroda pokazująca ze to jest pojedynek rywalizacja o coś Ze Stronnicy zwycięskiej frakcji dostają tam 1 beczkę czy 100 scrapów i tyle.

Albo dwie wersje ramki, za wygrany lub przegrany pojedynek.
 
Albo nie powinna. Serio tak was to gryzie, że nic więcej nie dostaniecie? Redzi za mało wam do tej pory dali? Dać palec, a rękę odgryźć chcecie.
 
Twilightus;n10487482 said:
To nie jest pojedynek frakcji a proszę bractw frakcje i wygrać nią 50 meczy aby zgarnąć nagrodę niezależnie od wyniku coś tu jest nie tak. Co dostana stronicy Scoia bo wiadomo ze oni wygrają?

Sorry, ale za granie łatwiejszą frakcją nie powinno być żadnej nagrody.
Obecnie ST jest daleko poza zasięgiem SK. Więc takie obecne podejście jest jak najbardziej właściwe.
Ja bym był nawet za tym by progi za każdy poziom nagród były niższe dla przegranej frakcji.
Obecnie ST żeby wygrać 50 meczy trzeba rozegrać jakieś 70-80 max., natomiast wybierając Skellige trzeba rozegrać co najmniej 100-120, więc wysiłek nieporównywalnie większy.
 
Last edited:
Top Bottom