Pojedynki Frakcji: Scoia'tael kontra Skellige

+
Hekwit;n10501662 said:
Najlepiej zrobić screen profilu przed następnym wyzwaniem. :)


Widzicie jakieś talie skelige ?

Mało gram (2 paski dziennie), fakt, ale od kilku dni spotkałem tylko 2 razy przedstawicieli tej frakcji. Tylko alchemiczny nilfgaard albo scoia. :(

Ja jeszcze 2 dni temu grałem do ok 3,4k mmr, wskrzeszaniem Cerys na miśkach i berserkerach. Ani razu nie spotkałem wtedy Eithne na palenie, z Brouverem i Francescą tak pół na pół wychodziło. Niestety, poziom zgęstniał, pojawiła się Eithne i sobie dałem spokój ( palenie po 40+ pkt bez możliwości przeciwdziałania... ). Teraz przeszedłem na potyczki, bo nie mam zamiaru się męczyć i tracić jeszcze mmr ( choć i tak większość gier z metą ).
Mam nadzieję, że nic się nie odwali z naliczaniem zwycięstw, bo trochę poddań ze strony przeciwnika było ( nawet bez zagrania karty ), a ciężko będzie mi wykrzesać z siebie siłę na więcej zwycięstw ( może do 35 dojdę... ).
 
Na niższych rangach spotkałem X-menów, QG, Drakkary te buffujące się. Sam gram Misiami. Od 7 do 13 rangi poszło gładko 23:7. Pewnie teraz zaczną się schody.
 
Last edited:
Marat87;n10501822 said:
Ja jeszcze 2 dni temu grałem do ok 3,4k mmr, wskrzeszaniem Cerys na miśkach i berserkerach. Ani razu nie spotkałem wtedy Eithne na palenie, z Brouverem i Francescą tak pół na pół wychodziło. Niestety, poziom zgęstniał, pojawiła się Eithne i sobie dałem spokój ( palenie po 40+ pkt bez możliwości przeciwdziałania... ). Teraz przeszedłem na potyczki, bo nie mam zamiaru się męczyć i tracić jeszcze mmr ( choć i tak większość gier z metą ).
Mam nadzieję, że nic się nie odwali z naliczaniem zwycięstw, bo trochę poddań ze strony przeciwnika było ( nawet bez zagrania karty ), a ciężko będzie mi wykrzesać z siebie siłę na więcej zwycięstw ( może do 35 dojdę... ).


Wraz z nerfem talizmanu gra miśkami stała się trochę.... problematyczna. Jak się skończy pojedynek to przetestuję nowe miśki z samookaleczeniem. Innego wyjścia nie widzę dla tej talii. Za dużo jedenastek. :)

Ethne wcale nie ma tak dużo. Głównie dominuje alchemia i brouver, a Skelige nie ma wcale w przedziale +/- 4k. :(
 
Ja tam na wszelki wypadek klepnąłem 60 zwycięstw Skellige. Miałem w profilu 457 zwycięstw nimi, teraz mam 517 to chyba mogę spać spokojnie.
 
Z Królestwami Północnymi Zieloni by nie mieli szans na powodzenie wygranej. "Przemawiam do ludu" Ludzie gdy będziemy walczyli z frakcją nie dajmy im wygranej na cześć chwały Św. Pamięci Fotelsta niech zapamiętają co to znaczy siła Królestw Północnych!

A co z Lugosem skoro on też uwielbia frakcje Skellige i to jest nie potwierdzone info.
 
Last edited:
hertores;n10501312 said:
Na wszelki wypadek gdy w profilu nie zobaczysz zmiany wyniku to lepiej sobie pograj jeszcze tak aby mieć więcej niż te 30 zapisane w notatniku xD

Problem w tym ze zapomnialem sprawdzic przed rozpoczeciem wbijania :p
 
a ja mam pytanko gdzie mozna sie dowiedziec ile to ja juz mam zwycięstw daną frakcją ????????????? bardzo proszę o odp !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
K4T1984;n10507562 said:
a ja mam pytanko gdzie mozna sie dowiedziec ile to ja juz mam zwycięstw daną frakcją ????????????? bardzo proszę o odp !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klikasz w avatara (ten koło poziomu rankingów)
 
Dominka wytłumacz mi proszę jaką rolę spełnia brak licznika winow? Myślałem nad tym dosyć długo i nie rozumiem :>. Gdyby takowy licznik był połowa kłopotów w tym temacie by zniknęła (albo i więcej).
 
Wydaje mi się, że Redzi specjalnie nie wprowadzili licznika zwycięstw, aby sprawdzić poziom inteligencji graczy. Ci mało bystrzy będą zadawać głupie pytania na forach, mimo że wystarczy przejrzeć pierwszą stronę tematu, aby znaleźć odpowiedzi, a ci mądrzejsi użyją kartki do zapisywania zwycięstw lub ustalą sobie harmonogram x zwycięstw dzienne do otrzymania nagrody, bo wiedzą, że pojedynki frakcji są ciągle ulepszane i zwyczajnie na ten moment licznik nie został wprowadzony.
 
Po tylu komentarzach z pytaniami gdzie licznik, następne pojedynki już na bank go będą miały.
 
Ktoś może wie od której godziny zaliczane sa wygrane w wojnie frakcji? Czy event w grze pojawił się ok 13:00, tak jak to ogłoszenie i od tego momentu naliczane są zwycięstwa? Bo konewka nie wiem czy wszystkie zwycięstwa mi wchodzą...Czy może poprostu wszystkie od dnia 12.02?
 
Last edited:
Ukash Pojedynek Frakcji zaczął się ok. 17:00 w zeszły wtorek i od tej godziny liczone są zwycięstwa. Aż do 17:00 dzisiaj.
 
Alicja.;n10514812 said:
Ukash Pojedynek Frakcji zaczął się ok. 17:00 w zeszły wtorek i od tej godziny liczone są zwycięstwa. Aż do 17:00 dzisiaj.

Alicja. Dzieki wielkie. W zeszły wtorek tj 13.02 nie 12.02 tak jak ten wpis ?
Także trochę trzeba jeszcze pograć...


 
Last edited:
Top Bottom