Pojedynki Frakcji: Scoia'tael kontra Skellige

+
50+ zrobiłem ale nie o tym 3 rzeczy trzeba poprawić.
1. Moment na pojedynki to musi być koniec sezonu aby zwiększyła się roznorodnosc
2. Frakcje który w nim uczestniczą murza być wybrane tak aby zwiększyć różnorodność czyli 2 najsłabsze w aktualnej mecie nie najsilniejsza z najsłabsza.
3. To ma być pojedynek, choćby symboliczna musi być nagroda dla stronników zwycięskiej frakcji.

Tego brakuje do ideału.
 
Ukash;n10514832 said:
Alicja. Dzieki wielkie. W zeszły wtorek tj 13.02 nie 12.02 tak jak ten wpis ?
Także trochę trzeba jeszcze pograć...

Tak, Pojedynek zaczął się we wtorek 13 lutego o 17:00.
Data posta nie jest datą publikacji, dlatego może być myląca ;)

Twilightus Dzięki za sugestie, wciąż doskonalimy Pojedynki Frakcji.
 
Twilightus;n10515252 said:
50+ zrobiłem ale nie o tym 3 rzeczy trzeba poprawić.
2. Frakcje który w nim uczestniczą murza być wybrane tak aby zwiększyć różnorodność czyli 2 najsłabsze w aktualnej mecie nie najsilniejsza z najsłabsza.

Tego brakuje do ideału.

Która frakcja według Ciebie jest najsłabsza a która najsilniejsza ? Bo zabiłeś mi gwożdzia i to niemałego ?
 
Ukash;n10515342 said:
Która frakcja według Ciebie jest najsłabsza a która najsilniejsza ? Bo zabiłeś mi gwożdzia i to niemałego ?

Wg. statystyk. W połowie sezonu 2 frakcje najrzadziej grane toczyłyby pojedynek. Przynajmniej ja tak to widzę. :)


Dodałbym jeszcze możliwość jednorazowej zmiany strony. :)
 
Zmiana strony jest niepotrzebna. Przecież można ją wybrać w ostatnim dniu pojedynku nawet. Sorry, jak ktoś jest w gorącej wodzie kąpany i klika coś randomowo w pierwszą minutę wyzwania, to już jest jego problem.
 
Seavro;n10515572 said:
Zmiana strony jest niepotrzebna. Przecież można ją wybrać w ostatnim dniu pojedynku nawet. Sorry, jak ktoś jest w gorącej wodzie kąpany i klika coś randomowo w pierwszą minutę wyzwania, to już jest jego problem.

Pomyłki się zdarzają. :)
 
Seavro;n10515642 said:
I za pomyłki trzeba płacić, bo inaczej nigdy się niczego nie nauczymy :)

To też prawda. Ja na drugi raz się wstrzymam z wyborem. :) Trzeba mieć jednak na uwadze, że takich pochopnych graczy jak ja jest pewnie więcej. Jednorazowa opcja cofnięcia kiepskiej decyzji nikomu nie zaszkodzi. :)
 
Twilightus;n10515252 said:
3. To ma być pojedynek, choćby symboliczna musi być nagroda dla stronników zwycięskiej frakcji.

Powiedział koleś grający silniejszą frakcją. Z jednej strony chcesz zwiększyć różnorodność, z drugiej strony twoja propozycja ją zabije bo ludzie będą się rzucać na silniejszą frakcję by zgarnąć nagrody, tak jak było, no nie wiem, przy dwóch ostatnich pojedynkach frakcji? A co do faktu, że triggeruje cię, że słowo "pojedynek" wg ciebie nie odzwierciedla sytuacji, przykro mi.
 
Ukash a ja polecam po prostu czytać. Przecież w pierwszym poście masz napisane, o której kończy się pojedynek. Naprawdę wystarczy to przeczytać, a nie patrzeć na to, że post był w innej godzinie wstawiony.
 
Seavro ja też polecam poczytać po prostu.;) Ja ja nie pytam kiedy pojedynek się kończy, tylko kiedy się zaczął ;)
 
A co za różnica, kiedy się zaczął? o_O Zresztą w grze widziałeś, kiedy pojawiła się możliwość wybrania frakcji, więc posiadałeś informację, kiedy się zaczął.
 
Seavro a kiedy sie zaczął to dla mnie spora róznica, jak bym wiedział kiedy to bym się nie pytał... ;)
 
Last edited:
Wyrocznia przewidziała to zwycięstwo - ludzie zostali zepchnięci z powrotem do morza! ⚔️


Nagrody zostaną rozdane w przeciągu kilku godzin.
 
Skoja wygrało ;)...kij z beczkami...ramka mnie interesuje;)
 
Last edited:
Top Bottom