Pojedynki Frakcji: Scoia'tael kontra Skellige

+
art3;n10516712 said:
kiedy będą nagrody za pojedynek frakcji?

Myślę, że nie później niż do 20 :p Parę godzin od zakończenia trzeba poczekać

PS...Wiewiórki wygrały więc czekam na tatuaż xD
 
Last edited:
patkoz16;n10517012 said:
nerf zniszczył skelige przewaga jest miażdżąca na korzyść skoja

Wczoraj aby dobić zwycięstwa do ramki zagrałem ~20 razy Francesca, w tym 5 razy na SK z czego 3 razy z SK przegrałem. Prawda jest taka, że obecnie Scoia jest w mecie ale SK je dobrze kontruje. Do pojedynku do nagród niech się liczą zwycięstwa ze wszystkimi frakcjami ale do ostatecznego rozrachunku powinny zostać wybrane tylko zwycięstwa pomiędzy tymi 2 frakcjami. Wtedy wynik na pewno wyglądałby zupełnie inaczej.
 
Miałem 617 wygranych Skellige. Mam 648. Tytuł mam, ramki nie...

Jakby nie patrzeć event mnie właśnie ciężko wkurzył i rozczarował - bez względu na to czy się pomyliłem i było tych wygranych więcej na początku, czy też może trzeba było na ramke zrobić 10 +20 +30 zwycięstw, a nie jak myślałem do tej pory po prostu 30 wygranych. Rzecz w tym, okazał się bezowocnym ciężkim grindem, nie zabawą.

P.S. Jest jeszcze 3 opcja, że ramek jeszcze nie dosłali a doślą. Tak czy owak, jak dla mnie te ramki, choć mnie skusiły to ostatni raz dałem się nabrać na harówkę za piksele. Zostanę sobie casualem jak powinienem byłem.
 
Ramalian;n10517292 said:
Wczoraj aby dobić zwycięstwa do ramki zagrałem ~20 razy Francesca, w tym 5 razy na SK z czego 3 razy z SK przegrałem. Prawda jest taka, że obecnie Scoia jest w mecie ale SK je dobrze kontruje. Do pojedynku do nagród niech się liczą zwycięstwa ze wszystkimi frakcjami ale do ostatecznego rozrachunku powinny zostać wybrane tylko zwycięstwa pomiędzy tymi 2 frakcjami. Wtedy wynik na pewno wyglądałby zupełnie inaczej.

Ale od Ciebie nie zależy na jakiego przeciwnika trafisz...musieliby zrobić oddzielny panel dla pojedynku w którym tylko jedną z dwóch frakcji możesz wybrać ale to też by nie przeszło bo większość wybrała wiewiórki...Sam tylko kilka razy trafiłem na inne frakcje podczas pojedynków.
 
Kikojo Tak samo, tytuł jest ale ramki nie ma przy równych 30, albo 31 wygranych od rozpoczęcia eventu :D .

Miejmy nadzieje, że to po prostu nie koniec rozdawania nagród, jak napisała Alicja.
 
hertores;n10517522 said:
Ale od Ciebie nie zależy na jakiego przeciwnika trafisz...musieliby zrobić oddzielny panel dla pojedynku w którym tylko jedną z dwóch frakcji możesz wybrać ale to też by nie przeszło bo większość wybrała wiewiórki...Sam tylko kilka razy trafiłem na inne frakcje podczas pojedynków.

Nie zrozumieliśmy się, do naliczania nagród liczyłyby się wszystkie frakcje, ale do "zwycięstwa frakcji" liczyłyby się tylko walki SK na ST. Od wygranej danej frakcji przy obecnym systemie i tak nic nie zależy więc taki system można by zastosować. Tak czy inaczej to byłaby tylko kosmetyczna zmiana, pokazałaby po prostu, że SK nie było o tyle słabsze od ST.
 
Dostałem wszystko prócz beczek, więc albo jeszcze rozdają, albo mi kilku zwycięstw nie uznało.
 
Dziwne to. Byłem na 99% pewny, że nie miałem 50 wygranych nabitych, a ok. 45. Widocznie pod uwagę zostały wzięte też te zwycięstwa z dnia ogłoszenia eventu jeszcze przed jego oficjalnym startem... albo ja coś źle policzyłem. :) W każdym razie dziękuję za bonusowe, niespodziewane beczki. :)
 
Jakie nagrody dostają stronicy wygranej frakcji, którzy maja mniej zwycięstw niż było wymagane na poszczególne nagrody?
 
Top Bottom