Pojedynki Frakcji: Scoia'tael kontra Skellige

+
witam, otrzymalem tytul, ale ramki brak, ma ktos podobnie?? jestem zaniepokojony.
pozdrawiam serdecznie
 
HYPERV Ja tak mam. Skoro wszystkie nagrody zostały rozdane to będę musiał pisać do pomocy technicznej.
Ale poczekam do jutra, może się coś zmieni :p
 
Wszystko fajnie ale beczek nadal nie dostałem ;P 106 Zwycięstw kiedy event się zaczynał, na tę chwile posiadam 156 zwycięstw a beczek jak nie było tak nie ma ;(
 
Troche smutno bo ponad 40 gier wygranych od rozpaczecia tego wydarzenia wbije 3 roznymi taliami ale socia a tytul jest lecz ramki ani skrawkow ani widu ani slychu :/
 
5ander5;n10517782 said:
Dostałem wszystko prócz beczek, więc albo jeszcze rozdają, albo mi kilku zwycięstw nie uznało.
Ja podobnie, tylko że liczyłem na GwentUp'ie. Miałem 54 zwycięstwa, więc coś tam nie naliczyło. Kij z beczkami, ale na przyszłość przydał by się licznik co by zmniejszyć ilość pretensji na forach :p
 
Dostałem na bank tytuł scrapy beczki i ramkę, to czy dostałem pył to nie wiem, bo tą rzecz zawsze ignoruje także dostałem wszystko co najważniejsze :p Ilości Winów 56, 55 ranked i 1 potyczka :p
 
No Title

alicja Nie, nie zostały. 30 gier wygranych, Ramki brak. I żeby nie było, to pierwsze to zdjęcie robione o 18.09 więc po starcie eventu.
 

Attachments

  • photo198152.jpg
    photo198152.jpg
    37.5 KB · Views: 28
Last edited:
To teraz mam głupie pytanie do tych wszystkich graczy którym nie przydzielono jeszcze nagród. Czy aby na pewno kliknęliście w kafelek i wybraliście frakcję jaką chcieliście wesprzeć ? :D
 
Last edited:
Nie ma głupich pytań aczkolwiek podejrzewam że w wielu przypadkach możesz mieć słuszność :D Ja kliknąłem Skellige i o.
 
To samo co poprzednicy. Zdjęcia robione 13.02 (ale 1wsze mecze Skelige rozegrałem 15.02 ) i z wczoraj (2:00 w nocy 19.02).
30 wygranych Skelige pokazuje i brak Ramki.
Skoro gra liczy remis jako wygrana to było by świetnie dostać jednak ta Ramkę bo to nie mój a wasz błąd. Jakbym wiedział ze remis (miałem chyba 1) jest tutaj naliczany to już wolał bym przegrać, no i dograł bym ta jedna grę. Grałem hardkorowo wczoraj do 2giej w nocy UK czasu (spałem 3.5h dziś) bo o 6tej wstaje do pracy a prace kończę o 19ej wiec to był ostatni dzwonek. 30 wygranych pokazuje (i w ramce Frakcji Skelige jak również w koronie) to 30 Redzi powinno zaliczyć wiec dlaczego brak nagrody!
I tak wybrałem Skelige wiec nie ma pomyłki czy braku wyboru
Pomocy!
 
Last edited:
Alicja.;n10515282 said:
Tak, Pojedynek zaczął się we wtorek 13 lutego o 17:00.
Data posta nie jest datą publikacji, dlatego może być myląca ;)

Twilightus Dzięki za sugestie, wciąż doskonalimy Pojedynki Frakcji.

Obstawiam, że znamienita większość graczy myślała (tak jak ja), że data publikacji postu jest datą rozpoczęcia pojedynku.
Na stronie informującej o tym wydarzeniu nie ma nawet słówka o tym że zaczyna się ono 13.02 i to jeszcze o 17!
https://www.playgwent.com/pl/news/15381/pojedynki-frakcji-scoiatael-kontra-skellige

Moim zdaniem CD PROJEKT RED wprowadziło nas w błąd, jak myślę NIE celowo.
Warto pomyśleć o tym by zwycięstwa liczyły się od daty publikacji!
 
U mnie na profilu mam 32 zwycięstwa Skelige (miałem 18, dobiłem do 50), myślałem że będzie ramka. Profil chyba źle podlicza, właśnie możliwe że remisy wlicza do zwycięstw, które w evencie jako zwycięstwa nie były traktowane.
 
Last edited:
U mnie tak samo - 31 zwycięstw, tytuł jest, natomiast ramki nie ma.
Jak coś to mam nagranie i screeny z ilości wygranych Skellige podczas rozpoczęcia pojedynku i tuż przed zakończeniem.
Chyba będzie trzeba pisać do supportu, bo innej możliwości nie widzę.

Edain-Glingal;n10519622 said:
Obstawiam, że znamienita większość graczy myślała (tak jak ja), że data publikacji postu jest datą rozpoczęcia pojedynku.
Na stronie informującej o tym wydarzeniu nie ma nawet słówka o tym że zaczyna się ono 13.02 i to jeszcze o 17!
https://www.playgwent.com/pl/news/15381/pojedynki-frakcji-scoiatael-kontra-skellige

Moim zdaniem CD PROJEKT RED wprowadziło nas w błąd, jak myślę NIE celowo.
Warto pomyśleć o tym by zwycięstwa liczyły się od daty publikacji!

Ja tam zacząłem grać Skellige od 14 lutego, więc to nie jest u mnie źródłem problemu. Ramki nadal nie otrzymałem.

 
Last edited:
Podsumujmy:

Pojedynek frakcji, wcześniej wojna frakcji, działała w ten sposób, że nagroda była zależna od wyniku całego eventu, w tym przypadku 66/34 i to było spoko. Jednak CDP wpadł na całkiem niegłupi pomysł, aby dać każdemu indywidualnie możliwość postarania się o nagrodę dla siebie... tyle że zrealizował go tragicznie źle.

Jeżeli to, co JA robię ma wpływ na to, co JA wygram, to MUSZĘ mieć możliwość monitorowania postępów. Tak jak w daily queście nie wyskakuje mi nagle z tyłka nagroda tylko mam napisane co i ile muszę zrobić. Jednak nie daliście nam ŻADNEGO sposobu na monitorowanie postępów... poza jednym. Tak, profil gracza. To dlatego MY, to dlatego JA parę stron temu zadałem proste pytanie: Jak będą liczone disconnecty etc. I dostałem prostą odpowiedź:
Dominika;n10479042 said:
Tak, jeśli wygrana pojawia się w profilu gracza to liczy się też do Pojedynku. :)

Skoro tylko po tym mieliśmy poznać, czy wygraliśmy wystarczającą ilość gier, i ta sekcja wyraźnie pokazuje że tak było, to teraz problemy w naliczaniu, niejasności, problemy w przekazie, jakieś inne tłumaczenia, najzwyczajniej w świecie nie mogą mieć miejsca. Kazaliście nam patrzeć w profil żeby sprawdzić, czy wystarczy. Patrzyłem. Wystarczy. Bo skończyłem grindować w niedzielę i już miałem dość, musiałem odpocząć od gry. Poza tym mam prawdziwą pracę i ciężko mi znaleźć czas na grę w tygodniu, dlatego robiłem na styk. Gdybym wiedział że może zadziała a może nie (a dopuszczałem taką możliwość, pisałem o tym również parę stron temu) to cisnąłbym jeszcze ze 20 zwycięstw dla pewności.

Ad rem: skoro Dominika zapewniła że mamy patrzeć w profil i będzie dobrze, to ja patrzę w profil i czekam aż będzie dobrze. Mój nick: MrCloudancer.

Nie jestem zły. Nie mogę być. Robicie zarąbistą robotę, wobec zmian w grze można mieć różne odczucia, ale pod względem nagród i wyrównywania strat spowodowanych błędami nigdy się na was nie zawiodłem, myślę że teraz też ostatecznie te kilka osób powyżej oraz inni, których tu nie ma, dostaną tę piekielną ramkę (ARRRRRR!).

I słowo na koniec: przed następnym pojedynkiem, po kliknięciu w menu głównym na wybraną frakcję, dorzućcie tam licznik. Bo wiele osób mówiło, sugerowało, i niestety ostatecznie okazało się to racją, że będzie syf. I jest.

A teraz idę do roboty. Serdecznie pozdrawiam.
 
Mam tą samą sytuację. Ponad 40 wygranych rankingowych, tytuł mam, ramki nie mam. Odpowiedzi z suportu za poprzedni pojedynek (odnośnie ramki potworów za 30 winów) też nie dostałem. Jeśli ktoś to czyta czekam na jakąś reakcję. Nick: Thexerophyte.
 
Paradoksalnie na Facebooku pod ścianą płaczu pojawił się wpis gościa, który dostał ramkę a tytułu nie. Cyrk na kółkach :D
 
Postaram się wyjaśnić kilka niejasności. Pojedynek Frakcji między Scoia'tael a Skellige rozpoczął się we wtorek, 13 lutego o godz. 17:00. Zwycięstwa jedną z frakcji od tego momentu są liczone do puli potrzebnej do nagród. Zwycięstwa liczą się do Pojedynku jeśli są zaliczane w profilu gracza.

Nasz pierwszy post ma wcześniejszą datę, bo wtedy została przygotowana wersja robocza, ale został opublikowany na stronie w momencie rozpoczęcia Pojedynku. Rozumiem, że to może wprowadzać w błąd - pragniemy wyeliminować tego rodzaju niejasności poprzez dodanie licznika zwycięstw przy kolejnym Pojedynku Frakcji.

Jeśli ktoś z Was czuje, że nie dostał nagrody, na którą zasłużył prosimy o kontakt z pomocą techniczną. Postaramy się ustalić czym jest to spowodowane. Przedtem upewnijcie się tylko, że na 100% wybraliście frakcję, którą wspieracie i liczyliście zwycięstwa od odpowiedniego momentu.
 
Top Bottom