Pojedynki Frakcji: Scoia'tael kontra Skellige

+
Ze względu na ilość zgłoszeń dotyczących braku nagród, sprawdzamy ponownie wszystkie wygrane - niektórzy z Was otrzymają zaległe nagrody dziś. Prosimy o wstrzymanie się ze zgłoszeniami do pomocy technicznej do momentu zakończenia tego procesu.

W przyszłych Pojedynkach planujemy wprowadzić przyznawanie nagród w momencie osiągnięcia wymaganej ilości wygranych.
 
Last edited:
Alicja.;n10521942 said:
W przyszłych Pojedynkach planujemy wprowadzić przyznawanie nagród w momencie osiągnięcia wymaganej ilości wygranych.

Coraz lepiej :) Za to kocham CDP - za praktyczne podejście i faktyczne branie pod uwagę głosu społeczności <3
 
Mam rozumieć, że planowane następne pojedynki. Co w takim razie zmieni się w systemie nagród, jeśli ponownie zdecydujemy się wesprzeć tą samą frakcję ? Ramka zostanie jakoś rozbudowana, czy dostaniemy nagrodę zastępczą ? :)
 
No cóż. Ja liczyłem, że można będzie te rameczki stopniowo rozbudowywać. Ot taka nagroda za lojalność dla danej frakcji. :)
 
MrCloudancer;n10522812 said:
Trochę szkoda, liczyłem na to że uda się skompletować wszystkie
Podejrzewam, że te, które już były kiedyś się powtórzą w pojedynkach, a kolejne wersje danej frakcji będą po prostu alternatywą.
 
Hekwit;n10522892 said:
No cóż. Ja liczyłem, że można będzie te rameczki stopniowo rozbudowywać. Ot taka nagroda za lojalność dla danej frakcji. :)

Ciekawy pomysł ;) Osoba, która wspierała ostatnio, np. Nilfgaard, mogłaby dostać ulepszenie tej ramki, przy kolejnym wsparciu Nilfgaardu. Natomiast osoba, która pierwszy raz wspiera tą frakcję, dostaje bazową ramke ( 1stopnia). Pozdrawiam :)
 
M1chaLL;n10523062 said:
Ciekawy pomysł ;) Osoba, która wspierała ostatnio, np. Nilfgaard, mogłaby dostać ulepszenie tej ramki, przy kolejnym wsparciu Nilfgaardu. Natomiast osoba, która pierwszy raz wspiera tą frakcję, dostaje bazową ramke ( 1stopnia). Pozdrawiam :)

Jestem na tak!
 
M1chaLL;n10523062 said:
Ciekawy pomysł ;) Osoba, która wspierała ostatnio, np. Nilfgaard, mogłaby dostać ulepszenie tej ramki, przy kolejnym wsparciu Nilfgaardu. Natomiast osoba, która pierwszy raz wspiera tą frakcję, dostaje bazową ramke ( 1stopnia). Pozdrawiam :)

dokładanie o to mi chodzi. :) Możliwość rozbudowy do max 3 stopnia, aby nowi gracze mieli szansę dogonić resztę. :)
 
Ale te ramki już teraz są duże, kolorowe i napaćkane :p Jak bardziej jeszcze można je rozbudowywać lol
 
Kingoko;n10524002 said:
Ale te ramki już teraz są duże, kolorowe i napaćkane :p Jak bardziej jeszcze można je rozbudowywać lol

Nie doceniasz pan kreatywności Cedepu!
 
No nic, pozostaje czekać na odpowiedź od supportu w kwestii przyznania brakujących ramek.
Szkoda, że takie problemy mam ostatnio z Gwintem - najpierw wywalanie z gry i tracenie mmr'a, a teraz ten problem z ramkami :|
 
Liczę na ponowne info kiedy skończycie drugą próbę rozdawania nagród... oraz na to, że tym razem zadziała poprawnie :)

Edit. No i działa! Elegancko!
 
Last edited:
Dziękuje CDRP za moja spóźnioną ramkę. Jest Śliczna z Himem premium na Avatarze. Bardzo ciesze się ze remis uwzględniliście (skoro pokazuje go avatarowy licznik).

Tak przy okazji, Alicja. czy remisy dalej będą pokazywane tam jako zwycięstwa czy planujecie to zmienić niedługo?

Pozdrawiam
 
Top Bottom