This Week in GWENT 16.03.2018

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
This Week in GWENT 16.03.2018

Zapraszamy na najnowszy odcinek TWIGa, z gościem specjalnym – Pavko Galem!


 
Last edited:
Ramka i tytuł Pana Lusterko? Ale super xD Ramkę jakoś zdobędę z tytułem będzie gorzej bo jeszcze nie udało mi się tyle wygrać :p
W przypadku nowego avatara to też 9 zwycięstw trzeba + zagranie pana lusterko czy wystarczy jedna wygrana ale z zagrana tą kartą?
 
Last edited:
hertores;n10680011 said:
W przypadku nowego avatara to też 9 zwycięstw trzeba + zagranie pana lusterko czy wystarczy jedna wygrana ale z zagrana tą kartą?

Już mam więc odpowiem. Wystarczy zagrać Gauntera O'dima w którymś z meczów (oczywiście należy skończyć serię do 3 porażki lub 9 zwycięstwa).

Ps.
Fajny ten nowy avatar.
 
Last edited:
Ramka ładnie się prezentuje :D Szkoda tylko, że na 3 przegrane 2 razy mnie wywaliło :p Może następnym razem będę miał więcej szczęścia i nawet ten avatar mi się trafi xD
 
Czy ktoś może powiedzieć na czym dokładnie polega zdobycie nowej ramki? W filmiku Burza mówi 9 wygranych, w grze w polskiej wersji w opisie widnieje: trzy wygrane, na angielską wersję nie patrzyłem.
 
DylSowizdrzal;n10682961 said:
Czy ktoś może powiedzieć na czym dokładnie polega zdobycie nowej ramki? W filmiku Burza mówi 9 wygranych, w grze w polskiej wersji w opisie widnieje: trzy wygrane, na angielską wersję nie patrzyłem.

Wystarczy, że wygrasz 3 razy ale ramkę dostaniesz dopiero po anulowaniu kontraktu przez zerwanie, przegranie lub wygranie wszystkich 9...Czyli dany kontrakt musi być wykonany z tym, że z min 3 wygranymi.
 
hertores;n10682981 said:
Wystarczy, że wygrasz 3 razy ale ramkę dostaniesz dopiero po anulowaniu kontraktu przez zerwanie, przegranie lub wygranie wszystkich 9...Czyli dany kontrakt musi być wykonany z tym, że z min 3 wygranymi.

Dzięki!
 
Top Bottom