List otwarty

+
kotwica407 nie przeczytałeś ze zrozumieniem. Przeciwnik wystawił Imeritha już po moim pasie i go ulepszył. Nie mogłem zareagować w żaden sposób. A pasowałem bo miałem 2 karty do przodu czyli idealny moment na pas w normalnej sytuacji. W kolejnej rundzie mimo nawet większej przewagi niż 2 kart nic nie mogłem już zrobić. Po moich bezskutwcznych kontach musiałem się poddać mimo że miałem pełno kart.
 
wojtek1111 Evald napisał, że spasował po pojawieniu się Imleritha na stole, ale przeciwnik zamiast wziąć od razu wygraną rundę ulepszył dodatkowo Imleritha tracąc jedną kartę.
 
Nie wiem czy to odpowiedni temat jednak zahacza o planowane zmiany: czy nowe karty które wejdą do gry w maju będą miały swoje, osobne beczki czy będą dropiły z tych, które są teraz w grze? Pytam bo to dość ważne w kontekście nadchodzącego weekendu beczek premium (jeśli mam wybierać między animowanymi kartami a potencjalną szansą na nowe karty z tychże beczek to będę zmuszony odpuścić i poczekać na nową zawartość, by nie być do tyłu z kolekcją). W wielu miejscach gracze przebąkują o tym, że mają pojawić sie nowe beczki jednak nigdzie nie znalazłem potwierdzenia tej informacji od kogoś od Redów.
 
DeckCard_Cain;n10782991 said:
Nie wiem czy to odpowiedni temat jednak zahacza o planowane zmiany: czy nowe karty które wejdą do gry w maju będą miały swoje, osobne beczki czy będą dropiły z tych, które są teraz w grze? Pytam bo to dość ważne w kontekście nadchodzącego weekendu beczek premium (jeśli mam wybierać między animowanymi kartami a potencjalną szansą na nowe karty z tychże beczek to będę zmuszony odpuścić i poczekać na nową zawartość, by nie być do tyłu z kolekcją). W wielu miejscach gracze przebąkują o tym, że mają pojawić sie nowe beczki jednak nigdzie nie znalazłem potwierdzenia tej informacji od kogoś od Redów.

Będą w innych beczkach. Oto dowód:
Vattier;n10594322 said:
Zgadza się, 10 kart dodanych w tym tygodniu to ostatnie karty z zestawu podstawowego. Beczki zgromadzone na koncie zawierają tylko karty z zestawu podstawowego. Beczki zawierające karty z innych zestawów będą miały osobną pulę w profilach graczy.
cytat pochodzi z tematu ,,Pytania do twórców GWINT''.
 
a wiadomo kiedy te zmiany będą ogłoszone? Chociaż tak z grubsza...jutro? za tydzień, miesiąc?
 
Przykro się czyta ten list. Nie wiem jaki kryzys musiał się wydarzyć w CDPR by spowodować takie opóźnienia, ale nie wygląda to dobrze.
 
Zapowiadana półtora tygodnia temu ( a mająca wyjść pierwotnie w zeszłym ) "roadmap" wyjdzie pod koniec tego tygodnia. Chociaż kto wie, kto wie. Następnym razem poproszę o roadmap do roadmap, bo jak widać, bardzo by się coś takiego przydało :)

https://twitter.com/pawelburza/statu...25001398018048

No i w końcu, po stu i jednym roku, zostanie naprawiony mulligan i to już w tym miesiącu! O ile - oczywiście - nie pojawi się zupełnie nowy bug :D
Zresztą Redzi sami jeszcze nie zdecydowali, czy to bug, czy jednak "feature" :p :p :p

https://twitter.com/pawelburza/statu...68248010489856
 
Last edited:
Marat87;n10789031 said:
Następnym razem poproszę o roadmap do roadmap, bo jak widać, bardzo by się coś takiego przydało

Mistrz ;)

Marat87;n10789031 said:
No i w końcu, po stu i jednym roku, zostanie naprawiony mulligan i to już w tym miesiącu! O ile - oczywiście - nie pojawi się zupełnie nowy bug Zresztą Redzi sami jeszcze nie zdecydowali, czy to bug, czy jednak "feature"

Nie byłbym takim optymistą. Skoro sami nie wiedzą czym on jest, to nie wiadomo co z nim zrobią :D
 
Środa, 12:00 - nadal brak info.

Serio zwolnijcie osobę zarządzającą, bo ta karuzela to tak długo nie pociągnie.
 
AkvQQ;n10793931 said:
Serio zwolnijcie osobę zarządzającą, bo ta karuzela to tak długo nie pociągnie.

Chyba odwrotnie, niech zatrudnią nowych ludzi skoro się nie wyrabiają z pracą.
 
AkvQQ;n10793931 said:
Środa, 12:00 - nadal brak info.

Serio zwolnijcie osobę zarządzającą, bo ta karuzela to tak długo nie pociągnie.

Przecież jest dwa posty nad Twoim informacja (link - twitter), że info będzie podane pod koniec tygodnia. Szkoda tylko, że musimy dowiadywać w taki sposób a nie mogli podać od razu.
 
PolskaKielbasa;n10794151 said:
Chyba odwrotnie, niech zatrudnią nowych ludzi skoro się nie wyrabiają z pracą.

To swoją drogą, ale zatrudnienie większej liczby górników i tak nic nie da, jeżeli zarządca każe kopać w złym miejscu.

burza1982;n10794231 said:
Przecież jest dwa posty nad Twoim informacja (link - twitter), że info będzie podane pod koniec tygodnia. Szkoda tylko, że musimy dowiadywać w taki sposób a nie mogli podać od razu.

Widzę, że jest, ale mówiąc info mam na myśli roadmap, a nie info, że roadmap jest po raz x opóźniony.

 
Last edited:
WoW to tyle czasu trzeba było aby naprawić mega prosty problem z mulliganem, serio tyle czasu trzeba aby dopisać warunek ze wymieniana karta idzie na sam spod tali?
 
Twilightus;n10795301 said:
WoW to tyle czasu trzeba było aby naprawić mega prosty problem z mulliganem, serio tyle czasu trzeba aby dopisać warunek ze wymieniana karta idzie na sam spod tali?

Skąd info, że wymieniana karta ma iść na spód talii? Jest blacklisting to na co komu takie cuda wianki. Wystarczy, że będzie tasowanie talii po pierwszym muliganie.
 
Blacklisting dotyczy brązów nie silverów, tylko tak masz gwarancje ze z muliganowana plotka w 1 rundzie nie wrodzi do ciebie w 3, bo obecnie masz 100% szanse ze ja dostaniesz w 3 rundzie jeśli się z niej nie odcedziłeś wcześniej, nie zawsze tez jest okazja aby to zrobić.
 
Top Bottom