3 odcinek A ROUND OF GWENT!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
3 odcinek A ROUND OF GWENT!



Zapraszamy na 3 odcinek oficjalnego internetowego programu Wiedźmińskiej Gry Karcianej, A ROUND OF GWENT, w którym poruszamy temat wydarzeń sezonowych w GWINCIE. Będziemy rozmawiać m.in o Mahakamskim Festiwalu Trunków oraz jakich wydarzeń spodziewać się w przyszłości.

Brzmi ciekawie? Obejrzyjcie!


 
Last edited:
Bardzo ciekawy odcinek. Duży plus za Królową Nocy, liczę, że poza sezonowym wydarzeniem pojawi się jej karta na stałe.
Z jednej strony, liczyłem na jakiś przeciek nowych kart pod koniec odcinka, ale końcowy utwór był o wiele lepszy, za co spory plus dla Was.
Gwint się rozwija, i oprawa wygląda coraz lepiej, co cieszy, oby tak dalej.
 
Przecudna wiadomość o nowym wydarzeniu no i powrót Pani Nocy, postaci z W1 nigdy nie za wiele! Nie wspominając o głowie Regisa, podoba mi się to :p Festiwal Trunków był świetny, spodziewam się podobnego poziomu.

Cover kołysanki bardzo fajny, czekam na więcej takich niespodzianek :)
 
PATROL;n9748691 said:
Przecudna wiadomość o nowym wydarzeniu no i powrót Pani Nocy, postaci z W1 nigdy nie za wiele! Nie wspominając o głowie Regisa, podoba mi się to :p Festiwal Trunków był świetny, spodziewam się podobnego poziomu.

Cover kołysanki bardzo fajny, czekam na więcej takich niespodzianek :)

No tak, "piekne" czasy wiedzmina pierwszego gdzie mozna bylo nawet wampiry przeleciec... jakby Tris o wygladzie dziwki to bylo za malo na tamte czasy, zeby sprzedac gre napalonym nastolatkom :p a odcinek bardzo dobry, w sumie jak i wszystkie poprzednie. Smutne tylko, ze tak malo osob to oglada w porownaniu do ilosci pracy i staran wlozonych w kazdy :) Ta kolysanka jest troche jak wilcza zamiec, zbyt piekne, zeby sluchac na dluzsza meta, bo czlowiek zwyczajnie sie poplacze
 
DzyntaMokry;n9750291 said:
No tak, "piekne" czasy wiedzmina pierwszego gdzie mozna bylo nawet wampiry przeleciec... jakby Tris o wygladzie dziwki to bylo za malo na tamte czasy, zeby sprzedac gre napalonym nastolatkom :p a odcinek bardzo dobry, w sumie jak i wszystkie poprzednie. Smutne tylko, ze tak malo osob to oglada w porownaniu do ilosci pracy i staran wlozonych w kazdy :) Ta kolysanka jest troche jak wilcza zamiec, zbyt piekne, zeby sluchac na dluzsza meta, bo czlowiek zwyczajnie sie poplacze

Owszem, czasy Wiedźmina pierwszego były piękne, bo i gra taka była. Dawała zwyczajnie dużo więcej swobody niż późniejszy Wiedźmak drugi. Choć więc cenię sobie wysoko całą trylogię, Pierwszą część wolę dużo bardziej od drugiej, za takie właśnie szczegóły, z których niepotrzebnie zrezygnowano później, jak możliwość upicia się itp. Dawało to grze więcej realizmu. Czemu z tego zrezygnowano później? Kto wie... A i jak to nazwałeś 'przelecieć' wampirzyce też było miło.
 
Mówiąc z perspektywy nowego gracza, bardzo przypadły mi do gustu te odcinki :) Piosenka na końcu również rewelacja. Pozdrawiam :)
 
Top Bottom