x

You have decided to merge your account with the GOG.com.

You can now start participating in the community discussions.

x

You chose to opt out from the merge process.
Please note that you will not be able to access your account until you opt in.

We strongly encourage you to merge your RED account with the GOG.com one.
If you want to do it later please try logging in again.

• Register

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najnowszy fix: 11.01.2018

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Najnowszy fix: 11.01.2018

Właśnie się zalogowałem i przeczytałem dostępne patchnotes'y (wersja: 0.9.19.2.380) - wow! Wreszcie są z poprawną datą
    Super - wygląda na to, że wszelkie irytujące błędy zostały usunięte.

Ale o co kaman z nowym liderem Nilfgardu?!
    Vreemde awansował z bardzo średniego srebra na kiepskiego Lidera? To jest celowe, czy to przypadkowy błąd? A może to jakiś czasowy "ficzer"?

Druga rzecz: Niewolnicza Piechota ma od teraz tag fatum? To dość duża zmiana.

Myślę, że o obu rzeczach należało jednak wspomnieć w patchnotes'ach. No chyba, że bawimy się w chowanego?

Czy ktoś z Was znalazł jeszcze jakieś inne "niespodzianki"?
    Last edited by KDKor; 11-01-18, 14:47.
    Gwint 4FUN LIVE: Twitch / YouTube
    Więcej info: www.facebook.com/KDKorGaming

Pawel Burza‏ @pawelburza 42 min.42 minuty temu
    Vreemde being a leader is a bug and will be reverted. Sorry for the confusion.

Comment

No cóż... właśnie na reddit'cie znalazłem info, że szpiedzy dalej wypadają z "create" ( źródło ).
      Gwint 4FUN LIVE: Twitch / YouTube
      Więcej info: www.facebook.com/KDKorGaming

Comment

Originally posted by KDKor View Post
        No cóż... właśnie na reddit'cie znalazłem info, że szpiedzy dalej wypadają z "create" ( źródło ).
        Raczej to bug. W każdym razie można zacytować jeden z postów: "they had one job..."

Zatem czekamy na hot fix for hot fix.

Comment

A ja właśnie przegrałam partyjkę z Ciri Novą (u przeciwnika) i choć wyświetliło się +24 na jej avku, to ostatecznie pokazywało zielone "4". Tylko z boku rzędu było widać w punktacji, że rzeczywiście się buffowała. Więc... Trzeba poczekać?

Comment

Super, że każda 5 karta jest premium coś nie mam farta bo na 20 beczek żadnej złotej nie miałem xd
            KEEP CALM AND LISTEN TO
            WARDRUNA

Comment

Originally posted by Keymaker7 View Post

Raczej to bug. W każdym razie można zacytować jeden z postów: "they had one job..."

Zatem czekamy na hot fix for hot fix.
              Raczej hotfix for coldfix

Comment

Trochę to wszystko zaczyna przypominać sytuację z czasów Wiesława 3 w wersji 1.03-1.1 kiedy w co drugim patchu dochodziły jakieś nowe bugi

Comment

Originally posted by luk757 View Post
                  Trochę to wszystko zaczyna przypominać sytuację z czasów Wiesława 3 w wersji 1.03-1.1 kiedy w co drugim patchu dochodziły jakieś nowe bugi
                  Czyli trzymają poziom xd

Comment

mi natomiast wyskakuje błąd, 8-10 razy już zawiesiło mi grę. Ktoś wie może gdzie leży przyczyna?

Coś się zrzut ekranu nie chce załadować więc zacytuje :

''Gwent - Unity 2017.1.0.p5 Gwent has encountered and must close
                    A crash raport named......has been generated''

Comment

Originally posted by luk757 View Post
                      Dokładnie, nic dodać nic ująć. Jak można spartaczyć jedyną istotną rzecz w rozgrywce jaką chcieli zmienić czyli tworzenie szpiegów z "create". To jest żałosne! Rozumiem jakby tych zmian chcieli wprowadzić 4 albo więcej i coś by poszło nie tak. Ale to miała być jedna zmiana, którą na dodatek się chwalili (wpis Burzy na Twiterze), a i tak to zrąbali. Normalnie szacun za całokształt!

Comment

Wychodzi na to, że po wydaniu patcha oni muszą jeszcze wyłączyć starą wersję.

https://www.reddit.com/r/gwent/comme...s_from_create/

Post Burzy w tym temacie.
                        Nie wiem jak to ma się z technicznego punktu widzenia, ale we wcześniejszych patchach zdarzało mi się grać na rzekomo starej wersji ( w GoGu nie było aktualizacji ), mimo że patch już wyszedł.
                        Może nie chcą, by w momencie wyjścia patcha wywalało ludzi podczas meczu?
                        W każdym bądź razie, w tej chwili powinno już działać poprawnie. Czy nadal dostajecie szpiegów?

Comment

U mnie za to nie da się wyszukać przeciwnika albo wywala błąd albo klepsydra kreci się w nieskończoność bez możliwości anulowania...

Comment

To mój pierwszy wpis więc witam serdecznie wszystkich na forum.

Pisze tutaj bo myślę, że to co mi "pokazał" Gwint to może być związane z aktualizacją. Mianowicie odpaliłem sobie nowy sezon i w 3 meczu rankingowym widzę informację, że przeciwnik utracił połączenie. Łatwe punkty myślę sobie ... Czekam chwile a przeciwnik sobie gra w najlepsze. Rzucił kartę, zmiana tury, ja nic nie mogę skutecznie kliknąć a ten komunikat śmieje się do mnie ze środka ekranu. Moje karty spadły jedna po drugiej pod stół i nawet nie mogłem pogratulować szczęścia rywalowi darując kilka dodatkowych skrawków czy złota.

Czy komuś z Was zdarzyło się coś takiego przed lub po tej aktualizacji? Gdzie to mogę zgłosić ewentualnie. W rankingowej rozgrywce moim zdaniem takie rzeczy nie mają prawa się zdarzyć.
                            Z góry dzięki za rzeczowe wypowiedzi.

PS. Załączam screeny.

Comment

Originally posted by blacklobo View Post
                              To mój pierwszy wpis więc witam serdecznie wszystkich na forum.

Pisze tutaj bo myślę, że to co mi "pokazał" Gwint to może być związane z aktualizacją. Mianowicie odpaliłem sobie nowy sezon i w 3 meczu rankingowym widzę informację, że przeciwnik utracił połączenie. Łatwe punkty myślę sobie ... Czekam chwile a przeciwnik sobie gra w najlepsze. Rzucił kartę, zmiana tury, ja nic nie mogę skutecznie kliknąć a ten komunikat śmieje się do mnie ze środka ekranu. Moje karty spadły jedna po drugiej pod stół i nawet nie mogłem pogratulować szczęścia rywalowi darując kilka dodatkowych skrawków czy złota.

Czy komuś z Was zdarzyło się coś takiego przed lub po tej aktualizacji? Gdzie to mogę zgłosić ewentualnie. W rankingowej rozgrywce moim zdaniem takie rzeczy nie mają prawa się zdarzyć.
                              Z góry dzięki za rzeczowe wypowiedzi.

PS. Załączam screeny.
                              miałam właśnie identyczna sytuacje , az mnie dziwi postawa przeciwnika bo to nawet nie był ranking tylko potyczka , ze tez mu się chciało czekać aż mi wszystkie karty wywali , smutek i żal .

Comment

Working...
                              X