Grafika w Gwincie

+
Grafika w Gwincie

Dostaliśmy szybki preview odnośnie tego jak wygląda teraz wybór i wymiana kart. Rozumiem że zmiana jest stricte stworzona pod wersję mobilną... ale czy tylko ja uważam że wygląda to brzydko? Jak mulligana jeszcze zrozumiem to puste miejsca przy "create" gdzie widać jedynie 2 karty na ~10 miejsc wyglądają naprawde paskudnie. Czy tylko ja mam takie odczucia?

Sam wygląd kart i ich wersje premium wyglądaja rewe la cyj nie. Dlatego nie rozumiem czemu jest taka nierówność ;P
 
Uważam dokładnie tak samo jak napisałeś, aczkolwiek może jest to spowodowane tym aby gracze popełniali mniej misskicków...?
 
To wyglada tragicznie.....robi sie wersje pod mobile jak sie chce wejsc na ten rynke a nie wali po wszystkich platformach z downgradem.....osobiscie mimo iz uwazam ze gwent to najlepsza gra karciana na rynku napewno nie bede dalej gral jak to bedzie tak wygladac....Deck builder jeszcze ujdzie na ta zmiane czekalismy dlugo....ale reszta TRAGEDIA...oczywiscie to beta i mam nadzieje ze nie wporwadza wszystkich zmian....btw wystarczy porownac np zagranie leaderem ile efektow i jak wyglada animacja..stara a nowa....a ekran mulliganu?...Burza jest zajebistym aktorem jak mowil ze to wyglada super...a w glebi duszy "o kuzwa ale badziewie"
 
Wymiana kart wygląda tak bo tego chcieli gracze, aby nie przewijać kart tylko widzieć od razu wszystkie. Wygląda jak wygląda, ale jest bardziej praktyczne.
 
Ja tego nie chcialem a jestem graczem......btw nie bylo lepszego sposobu niz dodac drewniana deske do krojenia?
 
Jak wyżej wygląda to słabo ale na pewno szybszy będzie wybór kart niż przy przewijaniu.
 
Tak jak shasiu przytoczył: CDPR potwierdziło, menu "create" będzie się ładnie skalowało - prpstu redzi nie wyrobili się z tym na wczorajszy na stream. Dowód: https://imgur.com/a/Mezm9
Co do sposobu prezentacji mulliganu - wolę to mieć podane na wspomnianej "desce do krojenia" niż w obecnej, mocno niepraktycznej formie. I nie przekona mnie argument w stylu "ludzie się już przyzwyczaili, więc po co to było zmieniać?". Podobno do drzazgi w ... wiadomo czym, też się można przyzwyczaić ;) Zatem dla mnie jako pragmatyka, a do tego "wzrokowca", zmiana na plus.
 
KDKor;n10020351 said:
Co do sposobu prezentacji mulliganu - wolę to mieć podane na wspomnianej "desce do krojenia" niż w obecnej, mocno niepraktycznej formie.

Według mnie właśnie ludziom nie podoba się owa deska do krojenia, a nie sposób prezentowania kart. Jakby dali jakieś lepsze tło i oprawę graficzną kafelków kart to prawdopodobnie narzekania by ucichły, a tak to Redzi idą w styl planszy, która już wcześniej była krytykowana. Rozumiem, że świat idzie w stronę minimalizmu, ale ten jest zwyczajnie brzydki.
 
Piwus na reddicie bardzo fajna propozycja jest (w stylu "i wilk syty i owca cała"):

1QhASMO.jpg
 
Druga sprawa to animacje to juz nie wyglada jak bys kladl karte na stol....wyglada jak "token" z HS.....zero klimatu
 
KDKor to wygląda dużo lepiej. W podobnym stylu powinni też utrzymać ekran deck buildera. Ta "deska do krojenia", a w zasadzie ramka w ramce i kolejna ramka wygląda paskudnie.
 
Również uważam, że nadchodząca kolorystyka jest zbyt jasna. Wersja pokazana przez KDKor jest moim zdaniem znacznie lepsza niż ta nadchodząca.
 
Paskudnie wygląda ta wymiana kart, wcześniej był klimat, że mamy te karty na ręce... A co dopiero 3 karty na 10 miejsc XD
 
Niektóre zmiany dotyczące grafiki jestem w stanie zaakceptować, ale czy to wszystko musi być tak bardzo jaskrawe i świecące? Trochę przesada moim zdaniem.
 
Ja się wręcz zastanawiam czy to nie jest sabotaż jakiś. Może syn prezesa jest za to odpowiedzialny i to po prostu przepchnął bo to się wydaje aż nieprawdopodobne jak to się mogło stać że Redzi zaproponowali zmiany które nie przypadły go gustu absolutnie nikomu, negatywne komentarze zalewają wszystkie możliwe środki przekazu - forum, redit, twitter, twitch, facebook; wręcz histeria, ludzie grożą że przestaną grać, zarzekają że nie kupią żadnych beczek itd..
Pod stwierdzeniem że nowe UI jest strasznie brzydkie oczywiście podpisuję się dwoma rękoma i 100% że nie zacząłbym grać w GWINT'a swego czasu gdyby wtedy gra tak wyglądała.
 
Top Bottom