Najnowszy fix: 11.01.2018

+
Najnowszy fix: 11.01.2018

Właśnie się zalogowałem i przeczytałem dostępne patchnotes'y (wersja: 0.9.19.2.380) - wow! Wreszcie są z poprawną datą ;)
Super - wygląda na to, że wszelkie irytujące błędy zostały usunięte.

Ale o co kaman z nowym liderem Nilfgardu?!
Vreemde awansował z bardzo średniego srebra na kiepskiego Lidera? To jest celowe, czy to przypadkowy błąd? A może to jakiś czasowy "ficzer"?

Druga rzecz: Niewolnicza Piechota ma od teraz tag fatum? To dość duża zmiana.

Myślę, że o obu rzeczach należało jednak wspomnieć w patchnotes'ach. No chyba, że bawimy się w chowanego? ;)

Czy ktoś z Was znalazł jeszcze jakieś inne "niespodzianki"?
 
Last edited:
A ja właśnie przegrałam partyjkę z Ciri Novą (u przeciwnika) i choć wyświetliło się +24 na jej avku, to ostatecznie pokazywało zielone "4". Tylko z boku rzędu było widać w punktacji, że rzeczywiście się buffowała. Więc... Trzeba poczekać?
 
Super, że każda 5 karta jest premium :D coś nie mam farta bo na 20 beczek żadnej złotej nie miałem xd
 
Trochę to wszystko zaczyna przypominać sytuację z czasów Wiesława 3 w wersji 1.03-1.1 kiedy w co drugim patchu dochodziły jakieś nowe bugi ;)
 
luk757;n10218132 said:
Trochę to wszystko zaczyna przypominać sytuację z czasów Wiesława 3 w wersji 1.03-1.1 kiedy w co drugim patchu dochodziły jakieś nowe bugi ;)

Czyli trzymają poziom xd
 
mi natomiast wyskakuje błąd, 8-10 razy już zawiesiło mi grę. Ktoś wie może gdzie leży przyczyna?

Coś się zrzut ekranu nie chce załadować więc zacytuje :

''Gwent - Unity 2017.1.0.p5 Gwent has encountered and must close
A crash raport named......has been generated''



 
luk757;n10218132 said:
Trochę to wszystko zaczyna przypominać sytuację z czasów Wiesława 3 w wersji 1.03-1.1 kiedy w co drugim patchu dochodziły jakieś nowe bugi ;)

Dokładnie, nic dodać nic ująć. Jak można spartaczyć jedyną istotną rzecz w rozgrywce jaką chcieli zmienić czyli tworzenie szpiegów z "create". To jest żałosne! Rozumiem jakby tych zmian chcieli wprowadzić 4 albo więcej i coś by poszło nie tak. Ale to miała być jedna zmiana, którą na dodatek się chwalili (wpis Burzy na Twiterze), a i tak to zrąbali. Normalnie szacun za całokształt!
 
Wychodzi na to, że po wydaniu patcha oni muszą jeszcze wyłączyć starą wersję.

https://www.reddit.com/r/gwent/comments/7pnvbk/still_pulling_spies_from_create/

Post Burzy w tym temacie.
Nie wiem jak to ma się z technicznego punktu widzenia, ale we wcześniejszych patchach zdarzało mi się grać na rzekomo starej wersji ( w GoGu nie było aktualizacji ), mimo że patch już wyszedł.
Może nie chcą, by w momencie wyjścia patcha wywalało ludzi podczas meczu?
W każdym bądź razie, w tej chwili powinno już działać poprawnie. Czy nadal dostajecie szpiegów?
 
U mnie za to nie da się wyszukać przeciwnika albo wywala błąd albo klepsydra kreci się w nieskończoność bez możliwości anulowania...
 
No Title

To mój pierwszy wpis więc witam serdecznie wszystkich na forum.

Pisze tutaj bo myślę, że to co mi "pokazał" Gwint to może być związane z aktualizacją. Mianowicie odpaliłem sobie nowy sezon i w 3 meczu rankingowym widzę informację, że przeciwnik utracił połączenie. Łatwe punkty myślę sobie :p ... Czekam chwile a przeciwnik sobie gra w najlepsze. Rzucił kartę, zmiana tury, ja nic nie mogę skutecznie kliknąć a ten komunikat śmieje się do mnie ze środka ekranu. Moje karty spadły jedna po drugiej pod stół i nawet nie mogłem pogratulować szczęścia rywalowi darując kilka dodatkowych skrawków czy złota.

Czy komuś z Was zdarzyło się coś takiego przed lub po tej aktualizacji? Gdzie to mogę zgłosić ewentualnie. W rankingowej rozgrywce moim zdaniem takie rzeczy nie mają prawa się zdarzyć.
Z góry dzięki za rzeczowe wypowiedzi.

PS. Załączam screeny.
 

Attachments

  • photo190792.png
    photo190792.png
    411 KB · Views: 47
  • photo190802.png
    photo190802.png
    688.6 KB · Views: 56
blacklobo;n10220432 said:
To mój pierwszy wpis więc witam serdecznie wszystkich na forum.

Pisze tutaj bo myślę, że to co mi "pokazał" Gwint to może być związane z aktualizacją. Mianowicie odpaliłem sobie nowy sezon i w 3 meczu rankingowym widzę informację, że przeciwnik utracił połączenie. Łatwe punkty myślę sobie :p ... Czekam chwile a przeciwnik sobie gra w najlepsze. Rzucił kartę, zmiana tury, ja nic nie mogę skutecznie kliknąć a ten komunikat śmieje się do mnie ze środka ekranu. Moje karty spadły jedna po drugiej pod stół i nawet nie mogłem pogratulować szczęścia rywalowi darując kilka dodatkowych skrawków czy złota.

Czy komuś z Was zdarzyło się coś takiego przed lub po tej aktualizacji? Gdzie to mogę zgłosić ewentualnie. W rankingowej rozgrywce moim zdaniem takie rzeczy nie mają prawa się zdarzyć.
Z góry dzięki za rzeczowe wypowiedzi.

PS. Załączam screeny.

miałam właśnie identyczna sytuacje , az mnie dziwi postawa przeciwnika bo to nawet nie był ranking tylko potyczka , ze tez mu się chciało czekać aż mi wszystkie karty wywali , smutek i żal .
 
Czy komukolwiek udaje się wskrzesić Berserkera Marudera grając skelige?
Jakoś nie widzę informacji o zablokowaniu takiej możliwości w opisie zmian.

Jeśli to nie bug to fajny balans nacji ......
 
franz80;n10222272 said:
Czy komukolwiek udaje się wskrzesić Berserkera Marudera grając skelige?
Jakoś nie widzę informacji o zablokowaniu takiej możliwości w opisie zmian.

Jeśli to nie bug to fajny balans nacji ......


Nie grałem dziś skellige ale widziałem jak go wskrzeszali grając na mnie więc zakładam że to bug ewentualnie próbowałeś wskrzesić ich Sigdrifą czego nie można zrobić już od jakoś miesiąca
 
blacklobo Sama takiej sytuacji nie miałam, ale możliwe, że grałam przeciwko takim osobom - w pewnym momencie przeciwnikowi zaczęły lecieć karty, a ja zastanawiałam się, czemu to robi. Może odszedł od komputera? Ale żaden komunikat się nie pojawił, więc poczekałam bo to było na rankedach. Ze dwa razy miałam taką sytuację przed patchem (a już po aktualizacji świątecznej). Może twojemu przeciwnikowi wyświetlił się komunikat, że utracił połączenie, a potem je odzyskał, ale z jakiegoś powodu u ciebie tego nie zarejestrowało? To by tłumaczyło, dlaczego on mógł grać normalnie, a Ty nie...
 
blacklobo Tertyon wczoraj na streamie miałem właśnie takie sytuacje:

1. W momencie kiedy chciałem położyć kartę na stół (już ją "złapałem") wyskoczył mi komunikat, że utraciłem połączenie z serwerem. Problem ewidentnie z Gwintem - nie z netem - bo stream bez przeszkód leciał dalej. Przez okres wyświetlania tego okienka mój czas na ruch minął (w tle było widać upływające sekundy). Nagle odzyskałem połączenie i.... koniec mojego ruchu. Karta zrzucona na cmentarz. Nie mogłem nic zrobić.

2. W innym pojedynku mój przeciwnik nie wyrzucił żadnej karty z ręki. Wszystkie zamiast na stół wędrowały na cmentarz - oczywiście po wcześniejszym upływie całego czasu. Fakt, nie wyskoczyło żadne okienko o problemach z połączeniem, ale jeśli to nie ten sam problem, to jedynym wytłumaczeniem jest fizyczne odejście od komputera podczas gry (mało, ale jednak prawdopodobne).
 
Top Bottom