ARENA -- POZNAJ NOWE KARTY

+

Vattier

CD PROJEKT RED
ARENA -- POZNAJ NOWE KARTY

Stwórz jedyną w swoim rodzaju talię i wejdź do świata Pana Lusterko w nowym trybie rozgrywki GWINTA! Kogo chcesz mieć w swojej armii, a kogo wolisz nie spotkać w przeciwnej drużynie?

W tej aktualizacji znajdziesz 10 zupełnie nowych kart bohaterów! Każda złota! Przygotuj się do walki u boku najbardziej rozpoznawalnych postaci z uniwersum Wiedźmina!

Zobacz nowe karty tutaj. Widzimy się na Arenie!
 
Imlerith bardzo mi pasuje do talii i jest mega mocny poki co. Grajac na spam statkow niesamowicie czysci stol przeciwnikowi.
 
Druhboruh;n10580662 said:
Jeśli o arenie mowa to brak nagród dziennych za wygrane rundy jest błędem czy tak powinno być?

Wg mnie nie jest to błąd. Trudno bowiem, by np. nagroda za grę frakcją POTWORY była naliczana z uwagi tylko na obecność w talii dowódcy Potworów, gdzie nie ma np. ani jednej jednostki z tej frakcji. Zauważyłem natomiast, że nalicza nagrody za zagrane karty (wyzwanie - zagraj .. kart).
 
Pierwsze wrażenia z areny mieszane.. Chętnie bym w grał w tym trybie, acz Ciężko mi zbudować talię która nie będzie ciężkim, niegrywalnym klocem, za to mam wrażenie przeciwnicy na RNG nie narzekają, skoro ich talie mają po 3 stennisów :D
Nie jestem też fanem tych talii ze względu na ilość złotych kart która się w nich znajduje - pomijając już to że talia jest całkiem mieszana więc nie mamy pojęcia czym przeciwnik może zagrać, to jeszcze przy tylu złotkach nie jesteśmy w stanie przewidzieć ile punktów przeciwnik wyciśnie w kolejnym ruchu - więc generalnie przerzucamy się punktami, a ten kto miał pecha przy coin-flip'ie i zaczyna ma problem.
 
Na razie zagrałem raz - wrażenia całkiem pozytywne. Na pewno nie będę przedkładał tego trybu nad standardowe rankedy lub potyczki, natomiast jako urozmaicenie i odskocznia od "poważnych" rozgrywek - podoba mi się. Jutro będę miał więcej czasu - na pewno kilka razy zagram. Chciałem przy okazji zapytać - czy karty, spośród których losujemy pochodzą z puli wszystkich kart Gwinta, czy tylko z tych, które posiadamy w naszej kolekcji?
 

shasiu

Forum veteran
Martinezik75;n10584332 said:
Chciałem przy okazji zapytać - czy karty, spośród których losujemy pochodzą z puli wszystkich kart Gwinta, czy tylko z tych, które posiadamy w naszej kolekcji?

Ze wszystkich.
 

Wikli

Forum regular
robbowojcik;n10583962 said:
Wg mnie nie jest to błąd. Trudno bowiem, by np. nagroda za grę frakcją POTWORY była naliczana z uwagi tylko na obecność w talii dowódcy Potworów, gdzie nie ma np. ani jednej jednostki z tej frakcji. Zauważyłem natomiast, że nalicza nagrody za zagrane karty (wyzwanie - zagraj .. kart).

Nagrody dzienne to nagrody np. za 6 wygranych rund. I mnie też dziwi, że rundy wygrane na arenie nie zaliczają się do nagród dziennych.
 
Wikli;n10585892 said:
Nagrody dzienne to nagrody np. za 6 wygranych rund. I mnie też dziwi, że rundy wygrane na arenie nie zaliczają się do nagród dziennych.

Podpinam się, szerzej wypowiedziałem się https://forums.cdprojektred.com/foru...b-gwinta/page3 pod postem arenowym. Jak najbardziej nikomu nie powinno przeszkadzać realizowanie winów 6/12 itd na arenie - skoro na potyczkach się dodają to czemu nie na arenie? Wielu graczy polubi ten tryb i czemu ich zmuszać do grania rankedów czy potyczek jak nie chcą? W pełni popieram!!! Niestety dużo więcej głosów mają hasła w stylu - ograniczcie goldy i silvery i takie tam:(

Edit- słyszałem, że podobno zadania pod arenę są dodane więc to jest plus :) Pewnie jakieś liczniki winów na arenie się pojawią niedługo w profilu, może nawet jakieś ramki za 500/1000 winów na arenie również... Jednak te dzienne wygrane 6/12 itd... byłyby naprawdę sensowne w trybie aren...
 
Last edited:

Wikli

Forum regular
maciek0081;n10586332 said:
Pewnie jakieś liczniki winów na arenie się pojawią niedługo w profilu, może nawet jakieś ramki za 500/1000 winów na arenie również.

W sensie 500 razy 9 zwycięstw? :D

Czy 500 razy po prostu z kimś wygrać? ;)

Mi osobiście podobały by sie tytuły, za np. pierwsze, 5, 10 wygranie całej areny.
 
Dzięki za odpowiedź, shasiu!

Zapytam jeszcze - czy ilość brązowych jednostek jednego rodzaju w talii Areny też nie jest ograniczona do 3? Pewnie nie jest to opłacalne, ale pytam czysto teoretycznie - czy da się stworzyć do Areny talię zawierającą... dajmy na to 6 Strażniczek Królowej? Albo 7 krabopająków? Albo przynajmniej 5 Łowców Wiedźm?
 
Martinezik75;n10586522 said:
Dzięki za odpowiedź, shasiu!

Zapytam jeszcze - czy ilość brązowych jednostek jednego rodzaju w talii Areny też nie jest ograniczona do 3? Pewnie nie jest to opłacalne, ale pytam czysto teoretycznie - czy da się stworzyć do Areny talię zawierającą... dajmy na to 6 Strażniczek Królowej? Albo 7 krabopająków? Albo przynajmniej 5 Łowców Wiedźm?

Nie ma limitów możesz mieć i 5 płotek :D
 
maciek0081;n10586602 said:
Nie ma limitów możesz mieć i 5 płotek

Hmmm - Płotka jest srebrna. Jednakowoż sądzę, że faktycznie nie ma limitów co do brązowych jednostek. Pora stworzyć talię z 12 Strażniczkami, 3 sztukami Cerys, może jeszcze parę Kapłanek Freyi i ze 3 sreberka wzmacniające cmentarz... ;)

Dzięki!
 
Martinezik75;n10586672 said:
Hmmm - Płotka jest srebrna. Jednakowoż sądzę, że faktycznie nie ma limitów co do brązowych jednostek. Pora stworzyć talię z 12 Strażniczkami, 3 sztukami Cerys, może jeszcze parę Kapłanek Freyi i ze 3 sreberka wzmacniające cmentarz... ;)

Dzięki!

Powodzenia raczej marne szanse na takie picki z całej puli brązów...ale może raz na rok się trafi kombo zagłady
 
Może jestem po prostu słabym graczem, ale ta karta jest za silna i nie raz ragequitowałem przez to ************
 
kloni;n10588242 said:
Ostatnio trafilem na kolesia z trzema plotkami i jeszcze mial assire do tego:]

Ja za to trafiłem na kolesia z trzema Morvragami które rzucił na stół już w pierwszej rundzie. Chęć do Ragequita była ogromna, ale powstrzymałem się i... wygrałem ten mecz :D
 
Top Bottom