Otwarta Beta - Nasze najlepsze wyniki

+
Otwarta Beta - Nasze najlepsze wyniki

Tutaj możecie się pochwalić swoimi wynikami z Otwartej Bety :D.
 
Last edited:
Od soboty gram co dzień w sumie 29 h raz wygrywam raz przegrywam bywa różnie , ale dziś to jest 30.05. to jakieś przegięcie ciągle trafiam na gości vip czy coś mają karty wypasione nawet chyba trafiłem gostka co zagrał 4 złote w turze ale w następnej też miał jedną. Jakim cudem? skoro można mieć cztery. Ustawiliście kilkunastu graczy z wypasionymi taliami żeby co? Wiem że możliwości ustawień talii jest mnóstwo możliwości rozegrań ,zagrań itp. ale jak już to udostępnijcie wszystkim wszystkie karty to się pobawimy a nie grupie wybrańców. To tyle , może się mylę ale bardzo mi to podejrzanie wygląda.
 
Sprawa przedstawia się tak: "gostek" zagrał 4 karty złote i dowódce, który też jest obramowany jako złota. A co do udostępnionych kart to wszyscy mają możliwość wykorzystania wszystkich kart (oczywiście jeśli zdobyłeś je z beczek lub stworzyłeś).

PS. Zdaje się, że to pytanie nie pasuje do tematu.
 
Last edited:
Yazzir;n8706380 said:
ale jak już to udostępnijcie wszystkim wszystkie karty to się pobawimy a nie grupie wybrańców. To tyle , może się mylę ale bardzo mi to podejrzanie wygląda.

A na czym niby mają zarobić, jak każdy będzie miał wszystkie karty od początku?
Twoje podejrzenia są słuszne, ja zakupiłem sporo beczek jeszcze w CB, sporo też dostałem jako nagrodę za CB i na luzie mogę składać większość decków.
 
Chętnie pochwalę się swoim wynikiem z dzisiejszego meczu.
Pewnie niektórzy z was powiedzą, że "już było", ale mnie nadal ta sytuacja cieszy niezmiernie.
Wskrzeszony Hjalmar przeciwnika oraz mój zagrany z ręki - efekt zadowalający każdego! :)

http://imgur.com/a/MiMWG
 

Attachments

  • photo160090.jpg
    photo160090.jpg
    99.3 KB · Views: 387
MaRIB1;n9472041 said:
Tak ja pisał kotwice407. Tutaj masz 6 koników. =]
No nieźle :D. Widzę, że Millgaard ci nie straszny, a ludzie opowiadają o nim same złe rzeczy :p. Mi kiedyś opponent kopiował kapłanki freii, dosyć ryzykowna karta ta Dywizja Magne....

 
Ta karta jest ryzykowna, gdy grana nieumiejętnie. To jest karta, która ma nam dobierać karty, gdy przeciwnik już ich nie ma. A przynajmniej takie odnoszę wrażenie, gdy widziałem parę gier z millującym deckiem.
 
No Title

Kilka dni temu udało mi się nabić taki oto wynik. Przeciwnik miał jeszcze trzy karty, ale spasował. Wyrazy uznania dla niego, że walczył do końca i nie poddał. Trzeba mieć mocne nerwy. Takie wyniki zdarzają się bardzo rzadko, ponieważ trzeba mieć krowę czempionkę, kartę, która będzie jej zadawać obrażenia i kartę, która tą krowę wzmocni. Do tego przeciwnik nie może mieć karty, którą zablokuję lub zniszczy Krowę lub w tym przypadku Statek. Bardzo przyjemnie gra się taką talię, ale tylko rekreacyjnie, bo jest po prostu mało uniwersalna. Daje wiele radości, ale też frustracji, jak z cmentarza zabierają ci Straż królowej, a Skrytobujca niszczy wszystkie statki.
 

Attachments

  • photo168871.jpg
    photo168871.jpg
    39.1 KB · Views: 133
witajcie i pomozcie jeden z graczy mistrz mial kapitana piratow klanu dimun w 3 rundzie z sila 36 jak to mozliwe tez chcialbym zblizyc sie do tego wyniku jakich kart uzyc i jak to zrobic pomozcie bo ciagle przegrywam
 
Wczorajszy wynik :
3907 pkt rankingowych na początku planu na 19 poziom.

3567 pkt jak skończyłem grę po 4 h grania :wat:

Ma ktoś jakiś pomysł jakim cudem można wygrać tylko 2 pojedynki talia którą doszedłem do 18 poziomu po raz 3 na rankingach ??
Naprawdę jako przeciętny gracza można dostać baty dosłownie od każdego i od każdej frakcji ??

Kij tam i tak bym pewnie nie przeskoczył znowu 19 ale lekki nerwusek się włączył wczoraj.

Coś chyba nie pykło a byłem trzeźwy.
 
Top Bottom