Dyskryminacja leniwych graczy!

+

Gość

Guest
Dyskryminacja leniwych graczy!

Jak to jest że jeżeli nie uzbieram na pierwszą nagrode to mam reset o północy. Przecież byłem tak niechętny na granie że nawet minimum nie zrobiłem i drugiego dnia jest to samo a nagrody nikt na oczy nie widział za te wszystkie gry.

@Czerwoni
 
Przecież nic nie tracisz z racji tego, że w jeden dzień nie zdobyłeś nagrody. Może jakbyś miał wyłączone nagrody dzienne to wtedy nie miałbyś przymusu grania i poczucia straty. Mimo, że tak na prawdę nic nie tracisz, po prostu nic nie zyskujesz.

Jak chcesz być forumowym trollem to rób to chociaż solidnie.
 

Gość

Guest
Nie każdy musi chcieć siedzieć ponad godzinę bez przerwy, jedna dwie gry i grasz za tydzień znowu zaczynając gdzie skończyłeś. Zostajesz nagrodzony za dni w których grałeś nie za mozolne siedzenie jednego dnia przecież to ma uzależniać jeżeli jest w takiej formie EAmoże by tak to zmienić.

Chore oczekiwania jak na ten moment.
 
ale z czym ty masz problem? Przecież ten system dla leniuchów jest lepszy niż to o czym ty piszesz....Przecież najłatwiej zarobić pierwszą nagrodę. Najłatwiej i jest ona największa....więc resetując postęp zwycięskich rund masz szansę szybko zbierać złoto. Gdyby było tak jak ty proponujesz to byłoby to dużo trudniejsze i wymagałoby dłuższego grania. Ugrałbyś 7 rund i następnego dnia musiałbyś już ugrać kilkanaście(nie pamiętam dokładnie ile) żeby dostać 75 złota......a następnego kilkadziesiąt żeby dostać 50

zgadza się? A tak masz reset i każdy. Nawet największy cymbał:) co nie umie liczyć może kasować po 100 złota bez problemu.
 

Gość

Guest
Najzwyczajniej do pierwszej nagrody by się nie resetowało plus tego taki że jedną nagrode możesz zrobić kiedy chcesz na przestrzeni dowolnego czasu (dzień, tydzień, miesiąc), a ci co chcą to jak dotychczas nadal mogą robić do nieskończoności i dostawać tyle samo nic by nie stracili. Nie narzuca się nikomu ile trzeba grać w krótkim czasie jak jest mowa o wychodzeniu na przeciw i nie byciu chciwym jak to się Hebrajczyką z Ameryki dostało ostatnio, tylko nie pamiętam od kogo niestety.
 
no ale co to jest 6 rund? Zrobiliby że dostajesz 100 złota co rundę to byłyby pretensje że nie ma za darmo/dzień...piszesz o hebrajczykach, ale może to bardziej bajka o rozpieszczonych dzieciakach? 6 rund? Przecież to jest raz dwa
 
Biarac pod uwagę ze potyczki nie istnieją a jak już wbijasz range to nie za bardzo grasz rankedy to nawet nie ma gdzie tego nabijać, jak nie masz dostępu do pro laddera który to jest nowym trybem potyczki.
To jest jeden z problemow gwinta oprócz tych ważniejszy który tez należy rozwiązać, nie wiem jak, może serio po łatwości ze gry z botem treningowym to zaliczają
 
Wy sobie żartujecie? Mając rangę, nie masz jak nabijać na rankedach? Zazwyczaj pierwsza nagroda grając rankedy to 4 gry, 2 wygrane, 2 przegrane. Jak masz trochę gorszą passe to dajmy na to, że 5 gier potrzebujesz. No ja nie wiem, ale dla mnie to jest bardzo mało jak na cały dzień i dosyć łatwe do zdobycia.

Ale już abstrahując od tego jak łatwo zdobyć pierwszą nagrodę. To nie jest esencja tej gry, a jedynie dodatek, nie grasz po to żeby zdobywać i zarabiać aż najwięcej kasy, ale żeby czerpać radość z rozgrywki. Chyba, że wy to traktujecie na tyle poważnie i macie jakieś niezrozumiałe dla mnie cele.

Widzę, że Twilightus jesteś ode mnie o wiele dłużej na tym forum, więc zgaduje, że w Gwinta grałeś już od zamkniętej bety. Od startu otwartej bety nazbierałem tyle skrawków, że mógłbym stworzyć wszystkie dostępne karty, a pewnie i nawet będę w stanie stworzyć wszystkie karty, które wejdą w najbliższym patchu. Pewnie masz podobnie, więc dlaczego tak zależy Ci na kolejnym złocie?
 
Myślałem, że głupszy temat nie powstanie, ale się myliłem.

Barbazek W punkt!

Po kiego bata ludzie grają? Kto wam karze zdobywać każdą dzienną nagrodę? To jest darmowa gra. Jak chcecie, to sobie dorobicie złota, jak nie macie czasu, to trudno, wasza sprawa.
Czasem wydaje mi się, że ludzie zamiast się bawić, to sami sobie stwarzają problemy, a Redzi na prawdę bardzo dobrze podchodzą do klienta i są dosyć hojni, ale niektórym jeszcze mało. Co wam po tych kilkuset wirtualnego złota? Zaczniecie nagle wymiatać w tej grze? Skoro ktoś ma czas na wbicie 6 rund raz na tydzień, to raczej nie.
 
Hahahaha, nie no, szacuneczek dla Ciebie K_4-far za udany trolling....

maxresdefault.jpg

Wybacz, ale nie uwierzę, że ktoś mógłby mieć na serio takie pretensje... Zatem dzięki za poprawę humoru z samego rana :)
 

Gość

Guest
To jakieś problemy z myśleniem czy to że nie macie poczucia czasu najzwyczajniej. Nie wierzę że nie jesteście w stanie zrozumieć.

Czemu ktoś kto gra dużo ale nie jednego dnia nic nie dostaje. Dlaczego nagradza się uzależnionych którzy siedzą godzinami. Każda forma grania powinna być nagradzana. Nie oczekiwałbym że każdy jak ten słup soli będzie robił te mecze z rzędu przy rozłączającej grze i innych problemach.

Granie 6 meczy tą samą talią jest nudne, a mieszając czym grasz raczej nie wygrasz 6 bez jakiejś przegranej i ten czas się automatycznie wydłuża. Gwent'a trzeba porcjować by to nazwać udaną rozrywką.
 
Last edited:
K_4-far ty tak na serio czy rzeczywiście trollujesz? jak ktoś wspomniał do 100 złota trzeba średnio 4 gier, przy czym czas 1 meczu to jakieś 8 minut, to potrzebujesz aż 30 minut żeby zdobyć nagrodę. Wiadomości w telewizji dłużej trwają.
 

Gość

Guest
Piwus;n9934781 said:
K_4-far ty tak na serio czy rzeczywiście trollujesz? jak ktoś wspomniał do 100 złota trzeba średnio 4 gier, przy czym czas 1 meczu to jakieś 8 minut, to potrzebujesz aż 30 minut żeby zdobyć nagrodę. Wiadomości w telewizji dłużej trwają.

Pyszedłem dyskutować z miłośnikami emoji i z pewnością wymyśliłem to wszystko na poczekaniu z nudów bo czemu nie.
30 minut to mnóstwo czasu jak ktoś pracuje w tygodniu, w weekendy. Ja jestem znudzony po dwóch grach a wracam do gry z tygodnia na tydzień czy dłużej i się jest w punkcie wyjścia. Nie skasuje tej gry ale chciałbym to chociaż grać swobodnie i coś z tego mieć jak wszyscy inni.
 
ale przecież masz nagrodę...za wygranie 2 rund masz 15 skrawków, złota lub pyłu. To przecież też jest nagroda. Do tego dostajesz 5 złota w formie gg za grę. To nie jest twoim zdaniem nagroda?
 
Jak tylko zobaczyłem ten temat i jego pierwszy post to było czuć trolem na kilometr, ale jednak sie ludzie złapali...

KDKor i kilka innych osób już o tym napisało.

Ostatnio nawet się ruch zrobił na forum, w wielu ciekawszych wątkach, dlatego nie rozumiem sensu tak żywego dyskotowania z autorem wątku. Jak już zostało powiedziane, zdobycie pierwszej nagrody zajmuje średnio nawet laikowi 30-40 minut i jest to duża i w zupełności wystarczająca nagroda - 5 kart, dla każdego, kto gra nawet bardzo mało. No a jak ktoś nie ma nawet tyle czasu jednorazowo i musi 40min rozgrywki rozbijać na tydzień to, hmm.... pozostają jedynie jakieś proste flashówki w przeglądarce.

Także, nie karmcie trola.
 

Gość

Guest
2jacks;n9934891 said:
ale przecież masz nagrodę...za wygranie 2 rund masz 15 skrawków, złota lub pyłu. To przecież też jest nagroda. Do tego dostajesz 5 złota w formie gg za grę. To nie jest twoim zdaniem nagroda?

Nie, powiedzmy że otrzymam to 15 gram dwie gry raz na tydzień to daje ok. 14 z rzędu wygranych gier gdybym same skrawki dostawał. Dostaje się 105, po 7 tygodniach jak dobrze pójdzie. To jest optymistyczne że ja będę regularnie raz na tydzień te dwie gry wygrywał z rzędu czy nawet tyle grał. Te 15 skrawków to nic, żyje się z otwierania beczek przychód to żaden. Doświadczasz samej gry karcianej a nie nic nowego, nowych kart praktycznie nie widzisz chyba że u przeciwników.

Keymaker7;n9934911 said:
KDKor i kilka innych osób już o tym napisało.

Nie ma to jak zacząć kogoś szkalować grupowo.

 
Stary,,,weź się w garść. To co piszesz to jakieś fanaberie. No twórcy gry mobilizują go spędzenia czasu przy gwincie...ale co w tym złego? Ty się kłócisz o jakieś grosze. To jeśli nie masz motywacji żeby spędzić przy grze 30 minut to o co ci chodzi? Ty nie jesteś leniwy. Ty jesteś niezainteresowany grą...więc jakie ty chcesz nagrody i za co? Wiesz co to jest nagroda? Jedni dostają większe, inni mniejsze. Tak to działa. Ty chciałbyś dostawać 100 zł grając ileś tam gier w tygodniu. Tylko jakie to ma znaczenie? Kogo to obchodzi? Kogo obchodzą tego rodzaju rozterki takich graczy jak ty?

No błagam cię. EOT z mojej strony. Ogarnij się bo na prawdę ciężko zrozumieć z jakiej racji ty krytykujesz obecny system. Nie chce ci się to nie graj..po co ci to złoto skoro nie lubisz tej gry i nie chce ci się grać. Nie rozumiem.
 
K_4-far;n9934701 said:
..raczej nie wygrasz 6 bez jakiejś przegranej i ten czas się automatycznie wydłuża

Chcesz pograć czy chcesz tylko nagrodę dzienną? Jak tylko nagrodę to sposób jest b.prosty - wrzucasz do talii np. Skelige z Crachem 3 wiedzminów srebrnych i 3 harcownikow AnCrait, a jak chcesz to i róg dowódcy. W dwóch ruchach robisz duże tempo, w wyniku czego przeciwnik pasuje. A Ty poddajesz mecz w rundzie drugiej. Efekt? W ciągu minuty runda wygrana, w ciągu góra 10 minut 6 kolejnych meczy w trybie potyczki. 10 minut za 100 golda to naprawdę tak wiele? A jak chcesz to możesz i wrzucić wiedźminów do społu z wiedźmami w talii potworów - efekt jeszcze lepszy :p

ps. Temat śmieszny, ale co tam - napiszę i ja XD
 

Gość

Guest
Dlaczego tak desperacko wciskacie mi kit że mam coś przeciwko obecnemu systemowi. To jest zwykłe usprawnienie, obecny system idzie w dobrym kierunku. Polecam wam przeczytać raz jeszcze to co napisałem i postarać się zrozumieć. Chociaż może być trudno, już horda się was zbiegła.
 
Też jestem za tym, żeby się pierwszy pasek daily(do 6 rund) nie resetował. :troll:
 
Top Bottom