Dobrowolny remis

+
ja chętnie bym dodatkowo nagrodziła gracza który grał by ciekawa talia, być może dodatkowa opcja jak wyróżnienie . Dobrowolny remis jest jakimś wyjściem ale wolała bym oprócz GG móc dać np wyróżnienie . Za np 5 takich wyróżnień gracz dostawał by nagrodę np dodatkowe złoto ,taka propozycja .Byc może to by zachęciło ludzi to tworzenia własnych talii .
 
Ja bym widział na swój sposób gdy 3 rundzie mamy remis to wtedy gracze decydują się na dogrywkę w zależności wszystko od graczy i dobieramy jedną kartę lub po prostu tasujemy cała talie, ale w ten sposób gramy na pełny full na ręce.Czy to jest dobre rozwiązanie?
 
Balanced_MindPL;n10425622 said:
Ja bym widział na swój sposób gdy 3 rundzie mamy remis to wtedy gracze decydują się na dogrywkę w zależności wszystko od graczy i dobieramy jedną kartę lub po prostu tasujemy cała talie, ale w ten sposób gramy na pełny full na ręce.Czy to jest dobre rozwiązanie?

Ciekawy pomysł jako mod do potyczek. :)
 
Hekwit;n10425722 said:
Ciekawy pomysł jako mod do potyczek.

Jeśli gracze się zdecydują na dwie opcje pozostaje opcja orzeł i resztka a chętnie bym widział pakiet do frakcji z kartami dopasowanej elity! :p
 
Barbazek;n10418082 said:
Każda propozycja wstrzymuje grę, ale nie czas na ruch.

Czyli w swojej turze proponuje przeciwnikowi remis, ten odczekuje aż mi minie tura i z automatu mam spasowane?

Balanced_MindPL;n10425622 said:
Ja bym widział na swój sposób gdy 3 rundzie mamy remis to wtedy gracze decydują się na dogrywkę w zależności wszystko od graczy i dobieramy jedną kartę lub po prostu tasujemy cała talie, ale w ten sposób gramy na pełny full na ręce.Czy to jest dobre rozwiązanie?

Myślę, że dogrywka w takim przypadku byłaby ciekawym rozwiązaniem, raczej nie często się zdarza, a wtedy jest jasność kto wygrał, kto przegrał. Jednak z dobraniem jednej karty to raczej łut szczęścia, więc lepiej w takim przypadku dobierają 5 kart i niech wygra lepszy.

 
PTa4;n10634191 said:
Czyli w swojej turze proponuje przeciwnikowi remis, ten odczekuje aż mi minie tura i z automatu mam spasowane?
Jeżeli czekasz do ostatniej sekundy to tak, zawsze możesz wcześniej włączyć magiczne anuluj i grasz dalej. Ewentualnie można ustawić czas na zaakceptowanie 10 sekund, ale bardziej byłbym za pierwszą opcją.
 
Barbazek;n10635501 said:
Ewentualnie można ustawić czas na zaakceptowanie 10 sekund, ale bardziej byłbym za pierwszą opcją.

5-10 sekund może być, w innym wypadku to głupie, bo zaproponuje na początku i przeciwnik odczeka sobie, żebym stracił czas na turę.

 
PTa4;n10635561 said:
5-10 sekund może być, w innym wypadku to głupie, bo zaproponuje na początku i przeciwnik odczeka sobie, żebym stracił czas na turę.

Naucz się czytać ze zrozumieniem, proponujesz remis, ale masz możliwość rezygnacji z tego. Czyli zaproponujesz na początku swojej rundy minie 30 sec przeciwnik nadal nie zaakceptował to wyłączasz propozycję i grasz dalej.
 
Top Bottom