x

You have decided to merge your account with the GOG.com.

You can now start participating in the community discussions.

x

You chose to opt out from the merge process.
Please note that you will not be able to access your account until you opt in.

We strongly encourage you to merge your RED account with the GOG.com one.
If you want to do it later please try logging in again.

 • Register

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sesja nagraniowa do Gwinta - nowa frakcja czy kampania single player?

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • #16
  Originally posted by Duckingman View Post
  Ja jako nową frakcję obstawiam Zakon Płonącej Róży. Ktoś z CRPD wypowiadał się w jednym z wywiadów na temat nowej frakcji, że wszyscy będą zaskoczeni więc podejrzewam, że będzie to stronnictwo które nie przewinęło się w propozycjach na forum. Stąd moje typowanie zakonu Stronnictwo to jest znane każdemu kto grał choćby tylko w DG (w SzK byli głównym masowym przeciwnikiem zastępując obozy rozbójników) więc moim zdaniem ma większe szanse niż królestwa czy księstwa znane tylko ze stron książek. W dodatku w KP nie ma żadnej karty postaci z tego zakonu choć w DG był Zygfryd.
  Ja też bym stawiał na Zakon Płonącej Róży, w końcu z nim można by powiązać również Salamandrę, mutanty Wielkiego Mistrza, a nawet kapłanów Wiecznego Ognia, co z pewnością umożliwi stworzenie bardzo różnorodnej talii.

  Comment


  • #17
   Pff! Nawet gdyby był Zakon Płonącej Róży to i tak nie dorówna ZIELONYM! Ale brzmi ciekawie..... Gerald mówi "To nie moja wojna"

   Comment


   • #18
    Lepiej by nową frakcją był Kościół Wiecznego Ognia. Takie wyjście daje więcej możliwości. A poszczególnymi archetypami mogły by być odłamy Kościoła w tym Zakon.

    Comment


    • #19
     Originally posted by roberw View Post
     Lepiej by nową frakcją był Kościół Wiecznego Ognia. Takie wyjście daje więcej możliwości. A poszczególnymi archetypami mogły by być odłamy Kościoła w tym Zakon.
     Za mała frakcja. Po za tym masz już Łowców czarownic w KP, więc odpada.

     Comment


     • #20
      Mogliby dać taką frakcję "Miejski Motłoch", a w niej złote jednostki jak "Rzyć Grododzierżcy", "Chędoż się" czy "Obrońca wychodka".
      Last edited by piotrbzow; 05-02-18, 11:40.

      Comment


      • #21
       Ja kiedyś "stworzyłem" własną frakcję było to mniej więcej w sierpniu zeszłego roku, niestety nie miałem czasu wtedy tego przepisać na komputer(całość była w telefonie),a późnie podochodziło sporo kart, które niszczyły koncept... było to ponad 20 brązowych kart po kilka sreber i złot. Również 2 dowódców. Frakcją tą miała być "Kapituła"- bazująca na czraodziejach zaklęciach i zwiększeniu ich mocy, klątwach i żywiołakach... szkoda że nie miałem czasu jej przedstawić :P

       Comment


       • #22
        Frakcją w kampanii mógłby być Ofir. Fabuła mogłaby by być Spin-off em serca z Kamienia.

        Młody Offirski książe dostaje zadanie specjalne od swego ojca króla. Cenny dla królestwa artefakt zostaje skradziony. Tropy prowadzą do królestw północy, do redańskiej szlachty. Pod przykrywką misji dyplomatycznej (próba ożywienia rzadkich kontaktów z państwami północy), wymiany kulturowej i naukowej wyruszają do Redanii. częścią kulturową i naukową misji zajmują sie znani z dodatku handlarze a zbrojnymi dowodzi mag wody i sam książę. Po drodze napotykają na trudności, potwory i bandytów. W samej Redanii sprawy się komplikują. Okazuje się że artefaktem interesują sie także nilfgaardcy szpiedzy i pracujący dla nich scoia'tael.
        W międzyczasie książę zakochuje się w pewnej redańskiej szlachciance... Rywalizacja o jej rękę z miejscowym szlachcicem kończy się dla księcia tragicznie...
        ostatnia bonusowa , ukryta misja to dowodzenie wielką żabą i utopcami przeciwko redańskim rycerzom...
        Mimo odzyskania artefaktu ekspedycja kończy się źle. Jej członkowie poprzysięgają wrócić do Redanii i znaleźć za wszelką cenę księcia i spróbować go odczarować.

        Last edited by karyma; 10-03-18, 20:37.

        Comment

        Working...
        X