Sesja nagraniowa do Gwinta - nowa frakcja czy kampania single player?

+
Sesja nagraniowa do Gwinta - nowa frakcja czy kampania single player?

Posłuchajcie nowego kawałka z kanału Marcina - https://www.youtube.com/watch?v=U19OtQhbOD8
Brzmi bardzo egzotycznie, jak karawana poruszająca się po piaskach pustyni. Czyżby nowa frakcja? A może to muzyka z kampanii w trakcie eksploracji albo zarządzania zasobami.
 
Brzmi fantastycznie :D Klimatem pasuje mi pod Potwory, ewentualnie Scoia'tael, ale jak mówisz, to prawdopodobnie utwór dla kampanii singleplayer. Byłbym szczerze zaskoczony nową frakcją już teraz.
 
Zalatuje na scoia'tael..Jak sie elfy gdzies skradaja po krzakach zeby dupnac nilfgaredczyka w leb od tylu :D

Mysle ze bedzie to mialo cos wspollnego z kampania 1 osobowa ( tzn. mam nadzieje !!! )
 
Skoro rozgrywka Wojny Krwi trwa 10 godzin, 15 z dokładną eksploracją, to myślę, że nowego OST będzie sporo, może nawet porównywalnie do Serc z Kamienia. Playlista wiedźmińskich arcydzieł muzycznych na pewno zwiększy się o kilka pozycji, jak dotąd udźwiękowienie było zawsze na bardzo wysokim poziomie w grach REDów. :D

Jestem ciekaw, czy bitwa o most dostanie swój własny utwór, byłoby świetnie :)
 
Hmmm.....odnośnie nowej frakcji, była ostatnio prezentacja co w przyszłości będzie w gwincie i mówiono o tym, że pojawi się nowa frakcja i nowi liderzy (o tym wiemy) ale w tle gdy o tym mówiono był Dettlaff i Anna Henrietta :) - ciekawe, może jednak Toussaint a ta gadka o tym, iż coś czego się nie spodziewamy mogło być tak by nas zmylić. 24 minuta filmu.

[video=youtube;1_NhlgWQn-s]https://www.youtube.com/watch?time_continue=1489&v=1_NhlgWQn-s[/video]
 
Ja jako nową frakcję obstawiam Zakon Płonącej Róży. Ktoś z CRPD wypowiadał się w jednym z wywiadów na temat nowej frakcji, że wszyscy będą zaskoczeni więc podejrzewam, że będzie to stronnictwo które nie przewinęło się w propozycjach na forum. Stąd moje typowanie zakonu :) Stronnictwo to jest znane każdemu kto grał choćby tylko w DG (w SzK byli głównym masowym przeciwnikiem zastępując obozy rozbójników) więc moim zdaniem ma większe szanse niż królestwa czy księstwa znane tylko ze stron książek. W dodatku w KP nie ma żadnej karty postaci z tego zakonu choć w DG był Zygfryd.
 
Last edited:
kotwica407 Widać mi to umknęło. Przyznam szczerze, że o ile kampania interesuje mnie ze względu na chęć zagrania (w przeciwieństwie do Gwinta jako takiego) to 6 frakcja mnie mocno intryguje :D
 
@Duckingman Może kiedyś też zobaczymy cuda Zerrikani. Jeśli mieliby za mało kart mogliby połączyć z Ofirem jako egzotyczne królestwa.
 
Tak jak pisałem w dedykowanym temacie, chętnie bym zobaczył mieszankę takich dzikich krain. Przeciwnicy tego pomysłu używają argumentu, że w książkach i grach pojawiło się za mało informacji oraz postaci dających podwaliny pod taką frakcję, ale myślę że kampanie fabularne mogą tutaj wiele zdziałać. W ich trakcie moglibyśmy poznać bohaterów, żołnierzy i zwyczaje, a także tło ukazujące czemu działają razem.
 
HuntMocy Jak dla mnie całkiem realne, że właśnie taka może być następna frakcja i to z 3 powodów:
- Redzi chcą wypromować grę za granicą, poza Europą, więc przyda się im różnorodność rasowa w momencie oficjalnej premiery a sporo osób lubi egzotyczne klimaty,
- jeśli wejdziesz w Bibeloty w grze widać, że jest już ustalony kolor kart nowej frakcji i jest on żółty lub pomarańczowy,
- sesje nagraniowe: https://www.youtube.com/watch?v=VA-6CKAITbk , chyba nie tylko ja tu słyszę odgłosy pustyni, ciskany bolas, grzechotnika i tym podobne. Przed oczami mi staje Twierdza: Krzyżowiec.
 
ChlopiecZZapalkami;n9158340 said:
Zalatuje na scoia'tael..Jak sie elfy gdzies skradaja po krzakach zeby dupnac nilfgaredczyka w leb od tylu :D

Mysle ze bedzie to mialo cos wspollnego z kampania 1 osobowa ( tzn. mam nadzieje !!! )

No ST to raczej z NG współpracowało xD

A nową frakcją będzie Ofir. W 4 odsłonie Wiedźmina będziemy tam rozpoczynać przygodę.
 
Last edited:
Duckingman;n9516251 said:
Ja jako nową frakcję obstawiam Zakon Płonącej Róży. Ktoś z CRPD wypowiadał się w jednym z wywiadów na temat nowej frakcji, że wszyscy będą zaskoczeni więc podejrzewam, że będzie to stronnictwo które nie przewinęło się w propozycjach na forum. Stąd moje typowanie zakonu :) Stronnictwo to jest znane każdemu kto grał choćby tylko w DG (w SzK byli głównym masowym przeciwnikiem zastępując obozy rozbójników) więc moim zdaniem ma większe szanse niż królestwa czy księstwa znane tylko ze stron książek. W dodatku w KP nie ma żadnej karty postaci z tego zakonu choć w DG był Zygfryd.

Ja też bym stawiał na Zakon Płonącej Róży, w końcu z nim można by powiązać również Salamandrę, mutanty Wielkiego Mistrza, a nawet kapłanów Wiecznego Ognia, co z pewnością umożliwi stworzenie bardzo różnorodnej talii.
 
Pff! Nawet gdyby był Zakon Płonącej Róży to i tak nie dorówna ZIELONYM! :victory: Ale brzmi ciekawie..... :what: Gerald mówi "To nie moja wojna"
 
Lepiej by nową frakcją był Kościół Wiecznego Ognia. Takie wyjście daje więcej możliwości. A poszczególnymi archetypami mogły by być odłamy Kościoła w tym Zakon.
 
roberw;n9847051 said:
Lepiej by nową frakcją był Kościół Wiecznego Ognia. Takie wyjście daje więcej możliwości. A poszczególnymi archetypami mogły by być odłamy Kościoła w tym Zakon.

Za mała frakcja. Po za tym masz już Łowców czarownic w KP, więc odpada.
 
Mogliby dać taką frakcję "Miejski Motłoch", a w niej złote jednostki jak "Rzyć Grododzierżcy", "Chędoż się" czy "Obrońca wychodka".
 
Last edited:
Top Bottom