Problem z klientem

+
Problem z klientem

Witam. Zalogowałem się do gwinta i coś się stało z moim panelem. Mam jakieś dziwne info na początku "naciśnij "a" ab y rozpocząć" kiedy wcześniej wystarczyło nacisnąć jakikolwiek guzik. Nie mogę zupełnie używać do nawigacji myszki i w zasadzie to niczego nie moge używać. Jedyny guzik który cokolwiek robi to enter. O co chodzi?
 
Przeniosłem do odpowiedniego działu.

A co do twojego problemu, nie przestawiło ci się czasem na obsługę pada od Xboxa? Na nim zatwierdzamy guzikiem z literką A.
 
ale jak to miało się przestawić? Bo ja nie mam żadnego pada..gdzie to się zmienia?...ale w sumie to chyba masz racje. Bo przypominam sobie że były też znaczki LB RB...a to są oznaczenia dla padów.
 
Dziwna sprawa. Gra powinna obsługiwać zarówno pada jak i klawiaturę oraz myszkę. Oznaczenia dostosowują się do tego czego używasz tj. jak klikniesz na klawiaturze to z klawiatury, jak na padzie to z pada. Klawiatura działa normalnie w innych grach?
 
Gdyby ktoś miał taki problem jak kolega wyżej rozwiązaniem jest usunięcie wszystkich wirtualnych kontrolerów
pozdro
 
Top Bottom