Problem z logowaniem

+
Problem z logowaniem

Witam, tak jak na screenie, po 3 obrocie gdy pisze logowanie, gra zawiesza się, ponowne pobranie i zainstalowanie nie pomogło, firewall też sprawdzony :(
 

Attachments

  • photo196602.jpg
    photo196602.jpg
    44.5 KB · Views: 153
Niestety dalej nic, przed patchem wszystko działało, na szczęście problem wystepuje tylko na moim laptopie co nie zmienia faktu że zwyczajnie jestem zażenowany, tak czy siak dzięki za pomoc Mind, chociaż ty reagujesz w przeciwieństwie do moderatorów :D
 
Też mam podobny problem loguję się , zagram jedną grę czasami dwie i i przy trzecim wyszukiwaniu przeciwnika wyskakuje błąd połączenia ...uruchamiam ponownie i zatrzymuje się na napisie logowanie i tak loguje aż wyskakuje informacja błąd połączenia :( czasami pomaga restart gog a częściej mogę zagrać dopiero na drugi dzień i znowu ta sama sytuacja :(
 
Mam taki sam problem gra wiesza się na ekranie logowania. Czy w ogóle ktoś coś z tym robi? pisałem do supportu i od tygodnia cisza nic nie odpisali...
 
No Title

Mam ten sam/podobny problem. Uruchamiam grę i nie mogę przejść dalej, niż na poniższym screenie. 'Ściąganie definicji kart' trwa chwilę, po czym bez żadnego błędu ani komunikatu wraca do poprzedniego ekranu. I tak w kółko.

Instalacja sprawdzona, aktualna, bez żadnych dodatków, overlay wyłączony. Windows 10. Sprawdzane przy wyłączonych firewallach/antywirusach.

Jakieś pomysły jak można to rozwiązać?
 

Attachments

  • photo197932.png
    photo197932.png
    422.6 KB · Views: 75
Last edited:
laufeyson83;n10506682 said:
Dziękuję za odpowiedź. Niestety u mnie po wykonaniu powyższych kroków sytuacja bez zmian.

Próbowaliście uruchomiać Gwinta bez GoG Galaxy ? Bezpośrednio z pliku wykonywalnego Gwent.exe (<-w miejscu intalacji)

Pobierz Process Explorer na pulpit. Przy uruchomionym Gwincie, po próbie logowania uruchom Process Explorer > znajdź Gwent.exe > kliknij prawym na Gwent.exe > Create Dump > Create Mini Dump > zapisz ten plik na pulpit. Spakuj w zip i wstaw tu : http://www.zippyshare.com , w poście podaj link do wstawionego pliku.
 
Ukash;n10510882 said:
Próbowaliście uruchomiać Gwinta bez GoG Galaxy ? Bezpośrednio z pliku wykonywalnego Gwent.exe (<-w miejscu intalacji).

Tak również (po Twoim poście), i problem wygląda identycznie.

Zrobione jak opisałeś, załączam link.

 
laufeyson83 spróbuj zainstalowac to : https://www.microsoft.com/en-us/down....aspx?id=48145 , ewentualnie podczas instalacji wybierz opcje Repair


Powekk dojter11 Start > wpiszcie Podgląd zdarzeń > Uruchom Podgląd zdarzeń i rozwińcie drzewko Dziennik systemu Windows > Aplikacja <-nakliknąć i szukać w kolumnie Błędy zdarzenia które ma w opisie "Nazwa aplikacji powodującej błąd: Gwent.exe", w tym niższym okienu. Zróbcie zrzut ekranu z zawartością tego niższego okienka (Widok ustawiony na karte Ogólne)
 
Top Bottom