x

You have decided to merge your account with the GOG.com.

You can now start participating in the community discussions.

x

You chose to opt out from the merge process.
Please note that you will not be able to access your account until you opt in.

We strongly encourage you to merge your RED account with the GOG.com one.
If you want to do it later please try logging in again.

• Register

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Oczy krabopająka

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
This discussion is older than 365 days. Information contained in it may no longer be current. Please do not post new messages without substantial need.

• Oczy krabopająka

Witam. Mam problem z tym składnikiem do zadania serce melitele. Nie mogę go znaleźć. Niestety od razu poszedłem z iorwethem do letho, a po wszystkim tego lootu już nie było w leżu. Cedrik już nie żyje, a ja nie mam skąd wziąć tych oczu. Jest jakiś mod na to, żeby w sklepie dowolnym je dostać? Albo cokolwiek? Bo chciałbym zrobić to zadanie.

Powinny w tym leżu być cały czas. Tylko ten loot jest bardzo słabo widoczny zazwyczaj, nawet przy użyciu zmysłów. Wiele osób miało problemy z jego odnalezieniem. Najlepiej pójść tam w nocy, wtedy lepiej widać tą pomarańczową poświatę. A jeśli rzeczywiście zniknął, to chyba po którymś patchu wprowadzono możliwość ich zakupienia, bodajże u tego elfa.
    Niesamowite Indie https://w80dnidookolaindii.blogspot.com/

Comment

Jeśli nie znajdziesz, to mogę ci przesłać mod, który daje karczmarzom wszystkie, albo przynajmniej większość, obiektów z gry.

Comment

Dobra rozwiązałem ten problem przy pomocy moda All items added to inkeepers, gdzie dodałem te oczy do sklepu aneżki i je kupiłem. Do zamknięcia

Comment

Working...
        X