x

You have decided to merge your account with the GOG.com.

You can now start participating in the community discussions.

x

You chose to opt out from the merge process.
Please note that you will not be able to access your account until you opt in.

We strongly encourage you to merge your RED account with the GOG.com one.
If you want to do it later please try logging in again.

• Register

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Masa ciekawych rzeczy w plikach gry

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
This discussion is older than 365 days. Information contained in it may no longer be current. Please do not post new messages without substantial need.

• Masa ciekawych rzeczy w plikach gry

Wypakowałem plik pack0.dzip i znalazłem tam dziwne elementy HUD m.in. panel handlu wyglądający zupełnie inaczej niż w grze. Zaznaczam, iż są one w pełni interaktywne, a 2 ostatnie wręcz pulsują. Drugi jest nazwany tłem ekwipunku, a trzeci tłem panelu bohatera.

90% Wiedźmin 1:Powrót Białego Wilka.

EDIT:Tfu,99%

Comment

Nic dziwnego, concepty/placeholdery ekwipunku Gdybyś znalazł coś na miarę rzeczy nieusuniętych z GTA

Comment

To ciekawe, wiadomym jest że Redzi kombinowali co by tu ulepszyć i dodać nowego do edycji rozszerzonej ale po co to wrzucali do plików do pobrania skoro te elementy nie są używane w grze ?

Potem się dziwić skąd się wzięło to 10 Gb.

Comment

Może to elementy jakiegoś nieujawnionego jeszcze dodatku

Comment

Są jeszcze animacje pioruna oznajmiającego o level up'ie. Znalazłem także projekt ekwipunku. Po kliknięciu w każdą kończynę otwiera się osobny panel. Może uda mi się to Wam jakoś zuploadować. Ogólnie większość się nie wyświetla, jest np. szare tło.

Comment

No nieźle, ten lvl up mógł by być Fajnie to wygląda.

Comment

Panel ekwipunku wygląda jak wczesna wersja tego, co widzimy w finalnej wersji W2. Znaczy na Gamescomie 2010 jeszcze właśnie taki ekwipunek był...

Comment

Powrót Białego Wilka? Jak najbardziej, widać concepty W:PBW zostały użyte w W2.

Comment

To musi być coś bardzo starego. Spójrzcie na Geralta, przecież to projekt jeszcze z W1 (najpewniej Powrót Białego Wilka).

Comment

No nieźle to wygląda. A jeśli miałbym wybór to grałbym na tym interfejsie.

Comment

Originally posted by Kielek486
                        90% Wiedźmin 1:Powrót Białego Wilka.

EDIT:Tfu,99%
                        Ba! Na 100% Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka Mod!

Świetne znalezisko!

Comment

Dzięki, dziwię się, że jeszcze nikt się z tym nie podzielił ze światem, skoro w sumie dla modderów są one ogólnodostępne.
                          Okej, ściągnijcie go (koncept ekwipunku) sobie i zachęcam do przeglądnięcia. Jeszcze postaram się coś wygrzebać.
                          http://sendfile.pl/160046/uiinv.swf

Comment

Z tego co widzę jest tu kilka itemków (np. zbroi) ich nazwy są zapisane znanym "lore ipsum" ale statystyki mają gotowe.

Ciekawi mnie mina REDów czytających ten temat.

Comment

Moim zdaniem to stare, nawet bardzo stare pliki z W2 Alpha. Więc jestem za szypkiem
                              Ogólnie wygląda dość przyjemnie - może Redzi faktycznie dłubią przy przeniesieniu W1 na Red Engine ?

Comment

Working...
                              X