x

You have decided to merge your account with the GOG.com.

You can now start participating in the community discussions.

x

You chose to opt out from the merge process.
Please note that you will not be able to access your account until you opt in.

We strongly encourage you to merge your RED account with the GOG.com one.
If you want to do it later please try logging in again.

• Register

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wiedźmin 2 z płyty cd na pendrive.

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Wiedźmin 2 z płyty cd na pendrive.

Witam,
    chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość przeniesienia Wiedźmina z płyty na pendrive.
    Sytuacja wygląda następująco, że kilka lat temu kupiłem Wiedźmina wersji pudełkowej. Obecnie użytkuję laptopa, gdzie nie ma napędu cd a mam ochotę sobie pograć
    Czy znajdzie się na forum jakaś dobra dusza, która może mi pomóc?
    Serdecznie pozdrawiam!

Wiem o co chodzi, ale nie do końca rozumiem w czym tkwi problem. Jeśli masz pudełkowego W2 to powinieneś mieć też klucz do cyfrowej wersji na GOG. Możesz sobie te wszystkie pliki pobrać i przekopiować na dysk zewnętrzny lub pendrive. Skróci to w przyszłości czas o pobieranie plików. Jeśli zastanawiasz się czy jest to w porządku i całkowicie legalne to uspokajam. Do póki jest to do użytku własnego śmiało możesz taką kopię zapasową posiadać.

Comment

Dziękuję za odpowiedź, nie wiedziałem o takiej opcji. Na przyszłość będę już wiedział

Comment

Potwierdzam. Sam "na wszelki wypadek" trzymam na dysku D: instalkę Wiedźminów pobraną z GoG-a. Niby jeszcze się nie przydały (bo mam szybki net i korzystam z GoG Galaxy), ale skoro miejsce na dysku mi na to pozwala, to czemu nie?

Comment

Working...
        X