x

You have decided to merge your account with the GOG.com.

You can now start participating in the community discussions.

x

You chose to opt out from the merge process.
Please note that you will not be able to access your account until you opt in.

We strongly encourage you to merge your RED account with the GOG.com one.
If you want to do it later please try logging in again.

• Register

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Wiedźmin 3: Dziki Gon

Temat mówi wszystko. Chyba.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=511690
    http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2013/02/04/march-cover-reveal-witcher-3-wild-hunt.aspx

Nareszcie to czego najbardziej oczekiwałem po Wieśku, czyli otwarty świat. Chociaż ostrożność nakazuje przypomnieć że o W2 REDzi też mówili że będzie miał otwarty świat.

Jednak jak zareagują gracze jeśli kosztem otwartego świata gra zatraci to co było siła W1 i W2? Czyli szczegółowy, intensywny świat i fabułę?

Jako fan Gothica pamiętam że Gothic 3 przerósł twórców i polegli na nim. Chociaż jestem fanem otwartych światów w grach, to Gothic 3 zwyczajnie mnie zanudził w pewnym momencie...

Kurcze. REDzi biorą się za dwie potężne gry. Oby dali radę to ugryźć />

A tak w ogóle to spodziewałem się tej zapowiedzi dzisiaj wieczorem, a nie rano... Dziwna pora.

A dla wyszukujących ciekawostek. Postać na koniu obok Geralta. Rękawice ćwiekowane, wiedźmiński miecz i kaptur spod którego wywiewa długie jasne włosy. Czy tylko ja obstawiam pewną znaną z sagi pannę, królewnę, wiedźminkę i czarodziejkę?

Comment

Originally posted by lord-w
      A dla wyszukujących ciekawostek. Postać na koniu obok Geralta. Rękawice ćwiekowane, wiedźmiński miecz i kaptur spod którego wywiewa długie jasne włosy. Czy tylko ja obstawiam pewną znaną z sagi pannę, królewnę, wiedźminkę i czarodziejkę?
      Nie tylko ty już to padało kilka razy

Comment

Na gram.pl pojawił się news z masą informacji.

Ja jestem w siódmym niebie. Piruety i poprawa wszystkiego

Comment

Decyzje podejmowane w Wiedźminie 3 będą tak samo ważne, jak w "dwójce", ale ponieważ świat gry jest otwarty, nie będzie się całkowicie zmieniał pod wpływem działań gracza

W zależności od ważnych decyzji, gracz zostanie postawiony w innych sytuacjach i będzie mógł rozegrać specjalne wątki fabularne, ale nie osiągnie to takiego stopnia, jak w Wiedźminie 2
          Hm, czyli jednak wielowątkowość fabuły ucierpi w porównaniu do W2?

Czyli na ogromny plus według mnie:
          - otwarty świat
          - konie
          - łodzie - o łodziach swego czasu pisałem na forum, zawsze chciałem żeby były w grze. Mam nadzieję że będą to łodzie "interaktywne" />/>/>
          - dynamiczne chmury (tak to zrozumiałem)

Zaskakuje:
          W grze sytuacja polityczna i atak Nilfgaardu zostaną przedstawione w głównym wątku, obejmującym najważniejsze obszary: Skellige, Novigard i Ziemię Niczyją
          Każdy rejon ma osobny wątek fabularny
          - Edycja - Ok nieważne coś pokręciłem.

Około 12 różnego typu przedmiotów, z którymi można wykonać interakcję
          Przykład: można rozdrażnić osę znakiem Aard, by odwrócić uwagę wroga albo rozproszyć rój znakiem Igni, gdy zacznie sprawiać problem

Obawy:
          - Nieco mniejsze konsekwencje fabularne niż w W2...
          - Chyba jednak brak znaczących przeniesień zakończeń z W2, ale ja akurat nie oczekuję tego jakoś bardzo, bo ilość możliwości byłaby nie do ogarnięcia nawet przez zespół 10 razy większy niż ten pracujący nad W2.

Comment

Originally posted by nocny

Moim zdaniem chodzi raczej o fakt, iż przy w pełni otwartym świecie trudno byłoby rzucić gracza w inne miejsce, które byłoby niedostępne po wyborze odmiennej decyzji (patrz - akt II Wiedźmina 2).

Comment

Originally posted by nocny
              Niestety na to wygląda, osobiście mi się to nie podoba mogli by podzielić na rozdziały jak w W2 ale aby były większe i więcej potworów no ale zobaczymy jak będzie.

Comment

Oni zrobią z W3 = lepszego skyrima !!!! Skyrim to jedna z moich ulubionych gier RPG, nie licząc Wieśka....

Comment

Uhh. Mam mokro.

REDzi, mam nadzieje ze to czytacie. Błagem. REDKit i toolsy do modowanie od samego poczatku dodajcie do gry. Tym sposobem Elder Scrolls zostanie zdetroznizowany kompletnie.

Comment

Doskonałe wieści i zapowiedź w świetnym stylu!

Comment

Ależ mi się ten wtorek świetnie zaczął. I słońce nawet u mnie zza chmur wylazło.

Comment

Walka z konia? Hmm... mam nadzieję, że jednak nie.

Świat otwarty jak w Skyrim? Hmmm...
                        Decyzje podejmowane w Wiedźminie 3 będą tak samo ważne, jak w "dwójce", ale ponieważ świat gry jest otwarty, nie będzie się całkowicie zmieniał pod wpływem działań gracza

W zależności od ważnych decyzji, gracz zostanie postawiony w innych sytuacjach i będzie mógł rozegrać specjalne wątki fabularne, ale nie osiągnie to takiego stopnia, jak w Wiedźminie 2
                        No szkoda. Ja akurat wolę mniej otwarty świat, a większy nacisk kładziony na historię. Ewentualnie rozwiązania rodem z Asasynów, ale już nie z TESów.

W grze postawiono na głębsze uczucie, nie na przelotne romanse – relacje damsko-męskie zostaną potraktowane w sposób dojrzały, tak jak w „dwójce” - nie będzie można kolekcjonować kart
                        - no romanse z przygodnie spotkanymi elfkami, sukkubem etc., koło głębszego uczucia też nie stały Użyłabym raczej określenia, że po prostu będzie bezpruderyjnie i bardzo dobrze (tylko ten Geralt uprawiający seks w gaciach).

Skellige

Przynajmniej wiem, kiedy trzeba będzie zapgrejdować kompa.

Comment

Wydaje mi się że tu chodzi o to że świat będzie się zmieniał dynamicznie, poza naszymi decyzjami a głęboka fabuła będzie a czy będziemy się w nią zagłębiali zależy tylko od nas super .

Comment

Comment

No to pierwsze pytanie.
                              Kto jest białowłosą kobietą (?) na okładce obok brodatego Geralta? Ciri?

Comment

Working...
                              X