x

You have decided to merge your account with the GOG.com.

You can now start participating in the community discussions.

x

You chose to opt out from the merge process.
Please note that you will not be able to access your account until you opt in.

We strongly encourage you to merge your RED account with the GOG.com one.
If you want to do it later please try logging in again.

• Register

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wiedźmin 3: postacie

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Wiedźmin 3: postacie

Jak myślicie czy Jaskier i Zoltan pojawią się w Wiedźminie 3 i czy chcielibyście ich jeszcze zobaczyć? Bo ja szczerze nie wyobrażam sobie wiedźmina bez tej sympatycznej dwójki.
    Zapraszam do tematu.

Ustaliliśmy, że tytuł tematu przeformułujemy na bardziej ogólny.
    zi3lona

Wyszukiwarka..... please !!!! temat ciekawy, ale do poruszenia gdzie indziej

Tu: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/22231-wiedzmin-3-sugestie-marzenia-i-pobozne-zyczenia/
    http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/33796-wiedzmin-3-dziki-gon/
    i jest jeszcze jeden o W3

P.S W wywiadzie z GI o fabule, możemy dowiedzieć się że pojawią się postacie z poprzednich części.

Comment

Originally posted by SimonPiachu
      Jak myślicie czy Jaskier i Zoltan pojawią się w Wiedźminie 3 i czy chcielibyście ich jeszcze zobaczyć? Bo ja szczerze nie wyobrażam sobie wiedźmina bez tej sympatycznej dwójki.
      Zapraszam do tematu.
      wątpie, nawet Keth dał nam do zrozumienia że wątki z poprzednich części nie będą kontynuowane, nie pojawią się żadne postacie z poprzednich gier a cała gra skupi się na wspomnieniach Zyvika.

yhh...

Comment

to jak w końcu będą postacie z poprzednich gier czy nie ??

Comment

Originally posted by RaV47
          wątpie, nawet Keth dał nam do zrozumienia że wątki z poprzednich części nie będą kontynuowane, nie pojawią się żadne postacie z poprzednich gier a cała gra skupi się na wspomnieniach Zyvika.

yhh...
          Oczywiście żart, ale by uniknąć jakiegoś nieporozumienia, ja nic takiego nie pisałem

Comment

Będą gdzieś to było na jakimś wywiadzie że będą postacie z poprzednich części o Jaskrze i Zoltanie też coś było napisane że będą.

Comment

Wiedźmin bez naszego Zoltana i Jaskra o.O O czym wy rozmawiacie, bez nich to juz nie ta sama gra

Comment

Rany !!!! Oglądać mi tu wywiad o fabule, bo jak słyszę niedomówienia w związku z postaciami z poprzednich osłon, to mnie ściska

Wywiad GameInformer ( ENG ): http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2013/02/13/the-story-of-the-witcher-3-wild-hunt.aspx

Spolszczony wywiad autorstwa goldiego: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/33998-news-nowe-wideo-na-stronie-magazynu-game-informer/page__p__928634#entry928634

Comment

Wie ktoś czy będzie można coś na czasie zadawać pytania do redów odnośnie W2 ?

Comment

Originally posted by kalif94
                    Wie ktoś czy będzie można coś na czasie zadawać pytania do redów odnośnie W2 ?

Istnieje temat od pytań, lecz nie ma pewności, że odpowiedzą.

Comment

Wiedźmin 3 bez Jaskra? A chociaż Geralt będzie?

Comment

Pisałem do pana Marcina w sprawie wątku z pytaniami o W3 i odpowiedział, że na chwilę obecną nie ma sensu zakładać temat, bo mają niewiele do powiedzenia Czyli wszystko w swoim czasie, na razie GI i materiały prasowe przez jeszcze tydzień. Liczę na mocne zakończenie i wypuszczenie gameplaya z questem

Comment

Liczyć to bym nie liczył , marzyć można

Comment

Dla mnie Zoltan i Jaskier to tak samo ważne postacie jak Geralt. Zaczytując się książką wolałem wątki z nimi niż z w późniejszych tomach nadąsanym i sfochowanym Geraltem. Mam nadzieję, że ich nie pominą. Oczywiście czekam, aby ujrzeć Yennefer bo na nią czekam od 1-szej części gry

Comment

Nie wiem czy Yenefer będzie dobrą postacią nie było jej a waga jaką ma w sadzę ciężka będzie do przedstawienia że tak powiem zielonym

Comment

Working...
                              X