x

You have decided to merge your account with the GOG.com.

You can now start participating in the community discussions.

x

You chose to opt out from the merge process.
Please note that you will not be able to access your account until you opt in.

We strongly encourage you to merge your RED account with the GOG.com one.
If you want to do it later please try logging in again.

• Register

Announcement

Collapse
No announcement yet.

cdp.pl polskim dystrybutorem tytułu Wiedźmin Gra Przygodowa

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
This discussion is older than 365 days. Information contained in it may no longer be current. Please do not post new messages without substantial need.

• cdp.pl polskim dystrybutorem tytułu Wiedźmin Gra Przygodowa

Pierwsza gra planszowa studia CD Projekt RED osadzona w uniwersum znanym z serii gier wideo Wiedźmin ukaże się w 2014 r. Jej światowym wydawcą będzie firma Fantasy Flight Games, zaś w Polsce dystrybutorem tytułu będzie cdp.pl.

Fantasy Flight Games to firma znana z najwyższej jakości produktw, mająca doskonały kontakt ze środowiskiem graczy. Jesteśmy dumni, że możemy pracować nad rozszerzaniem wiedźmińskiego świata w tak doborowym towarzystwie powiedział Adam Badowski, szef studia CD Projekt RED.
    Zaprojektowana przez znanego twrcę gier planszowych, Ignacego Trzewiczka Wiedźmin Gra Przygodowa stanowić będzie idealną propozycję zarwno dla fanw uniwersum, jak i zupełnie nowych graczy, poszukujących wymagającej, ale i odprężającej rozrywki w gronie przyjacił. Tytuł pozwoli na przemierzanie wiedźmińskiego świata w poszukiwaniu przygd oraz złota pod postacią jednego z czterech zrżnicowanych bohaterw: zabjcy potworw Geralta z Rivii, barda Jaskra, urokliwej czarodziejki Triss Merigold oraz krasnoludzkiego wojownika imieniem Yarpen Zigrin.

Jest nam ogromnie miło, że możemy wsplnie z CD Projekt RED przyczynić się do powstania takiego tytułu jak Wiedźmin Gra Przygodowa. Historia i świat Wiedźmina stanowią doskonały materiał dla fascynującej, przygodowej gry planszowej. Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że już w 2014 roku gracze będą mogli wsplnie przeżywać przygody i opowiadać zupełnie nowe historie, za każdym razem, gdy zasiądą do planszy. powiedział Steve Horvath, Starszy Wiceprezes ds. Komunikacji oraz Rozwoju Biznesu z Fantasy Flight Games.
    Polska premiera gry Wiedźmin Gra Przygodowa zaplanowana została na rok 2014. Krtki zwiastun można obejrzeć tutaj, natomiast więcej informacji znajduje się na nowo otwartej, oficjalnej stronie produkcji.

Take my Florins!
    All affirmations are true in some sense, false in some sense, meaningless in some sense, true and false in some sense, true and meaningless in some sense, false and meaningless in some sense, and true and false and meaningless in some sense.

Comment

Macie moje Oreny. To już pewne

Comment

Nie mam żadnych orenów, ale macie moje novigradzkie korony i cesarskie floreny

PS: nazwy walut w języku polskim pisze się małymi literami
        All affirmations are true in some sense, false in some sense, meaningless in some sense, true and false in some sense, true and meaningless in some sense, false and meaningless in some sense, and true and false and meaningless in some sense.

Comment

Smiki, ja płace tylko Orenami

Comment

Dystrybutor nie dziwi - czekam na cenę i dokładną datę premiery, bo będzie to pierwsza planszówka jaką kupie od wieeelu lat. />

Ps. Jaskier z sztyletem?

Pps. Za dużo SMIKIch! Serio... To już się robi irytujące.

Comment

A, to taki wiedźmiński chińczyk?

A poważnie: to kiedy rusza przedsprzedaż?

Comment

Heh jak chcę wziąć info o przedsprzedaży to wyskakuje mi że tekst jest za długi ?

Comment

Chciałem zapisać się do neslettera i mam taki problem http://scr.hu/191v/jelel

Comment

Originally posted by Michax
                    Heh jak chcę wziąć info o przedsprzedaży to wyskakuje mi że tekst jest za długi ?
                    Ten błąd zdarza się występować losowo i jest po stronie getresponse.pl - pracujemy nad rozwiązaniem tego.

Comment

Już tą wspaniałą grę widzę rozłożoną na mojej podłodze, gdzie z wszystkich stron będą mnie otaczali moi kumple od planszóweczek Talisman idzie w odstawkę po premierze tego cuda!

Comment

Oho, zaczyna się Na pewno kupię, ciekawe ile to cudo będzie kosztować

Comment

Originally posted by MM360
                          Ten błąd zdarza się występować losowo i jest po stronie getresponse.pl - pracujemy nad rozwiązaniem tego.
                          Oki nie mam pretensji Po prostu chcę żebyście wiedzieli ale wiecie Kasowanie ciasteczek nie pomaga niestety

Comment

Originally posted by Michax
                            Oki nie mam pretensji Po prostu chcę żebyście wiedzieli ale wiecie Kasowanie ciasteczek nie pomaga niestety
                            Dzięki! Doceniamy czujność

Comment

Wydlada sponio. Kupie bankowo.

To co teraz? Wiedzmin RPG?

Comment

Working...
                              X