x

You have decided to merge your account with the GOG.com.

You can now start participating in the community discussions.

x

You chose to opt out from the merge process.
Please note that you will not be able to access your account until you opt in.

We strongly encourage you to merge your RED account with the GOG.com one.
If you want to do it later please try logging in again.

• Register

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dodatek do gry Wiedźmin Gra Przygodowa [ wersja cyfrowa i planszowa]

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
This discussion is older than 365 days. Information contained in it may no longer be current. Please do not post new messages without substantial need.

• Dodatek do gry Wiedźmin Gra Przygodowa [ wersja cyfrowa i planszowa]

Czy ktoś słyszał coś może o DODATKU do gry Wiedźmin Gra Przygodowa. Z tego co znalazłem w internecie wynika, że w planach są już 2 dodatki - jeden z nich nazywać się będzie "WYSPA DRUIDÓW" - nie jestem pewien czy są to oficjalne informacje. Więcej szczegółów na tej stronie: http://gra.wstepna.pl/wiedzmin-gra-przygodowa/
    34
    Tak
    85.29%
    29
    Nie
    2.94%
    1
    Nie wiem
    11.76%
    4

Póki co raczej brak konkretów. Jedynie plotki z których wynika iż Trzewik ma już pomysły co mogłyby zaoferować takie rozszerzenia, najpierw jednak gra musi się wystarczająco dobrze sprzedać i to na całym świecie, nie tylko w Polsce. Jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione to myślę że mogą pójść podobnym torem jak w Talismanie czy Horrorze w Arkham (innych popularnych grach od Fantasy Flight) tj. na przemian wydawać dodatek mniejszy rozbudowujący podstawkę o nowe karty i postacie oraz dodatek większy z nową planszą, typami kart i mechanizmami rozgrywki.

Liczę że dodatki wypalą, bo planszowy Wiedźmin ma potencjał, ale sama podstawka pod wieloma względami jest bardzo biedna i prostacka. Podobnie jednak było z Talismanem, który dopiero wraz z kilkoma rozszerzeniami staje się bardzo przyjemną i rozbudowaną (choć nadal prostą) grą. Z Wiedźminem może być podobnie czego sobie i wam życzę

Comment

Także liczę na dodatki do gry podstawowej. W Magię i miecz się zagrywałem jak nie wiem a Wiedźmin ma bardzo duży potencjał. Nawet sukcesem jest to, że żonę w to wciągnąłem i gramy razem (sama się wyrywa Kochane CD PROJEKT: chcemy dodatków

Comment

chciałem się dowiedzieć czy są jakieś szanse na wypuszczenie dodatku w wersji pudełkowej w najbliższym czasie? czy ktoś dysponuje jakimikolwiek informacjami dotyczącymi trwających prac?

Comment

Nie ma takich informacji.

Comment

W wersję pudełkową gram od 8 miesięcy i cały czas mnie ekscytuje. Jednak przy maratonie 6 rozgrywek z rzędu brakuje nowych postaci, czy choćby nowych kart misji, śledztwa czy żetonów potworów. Zdecydowanie czekam na dodatek. Przyjemność grania jest nieporównywalnie większa w stosunku do cyfrowej wersji online,

Comment

Working...
            X