x

You have decided to merge your account with the GOG.com.

You can now start participating in the community discussions.

x

You chose to opt out from the merge process.
Please note that you will not be able to access your account until you opt in.

We strongly encourage you to merge your RED account with the GOG.com one.
If you want to do it later please try logging in again.

• Register

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Oficjalne wymagania systemowe Wiedźmina.

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
This discussion is older than 365 days. Information contained in it may no longer be current. Please do not post new messages without substantial need.

• Oficjalne wymagania systemowe Wiedźmina.

Jeżeli zebrać dziesięć najczęściej pojawiających się pytań w historii forum naszej gry, to pytanie o wymagania sprzętowe znalazłoby się pewnie na samej górze listy. Przy okazji zamówień pre – order na gram.pl podawaliśmy już orientacyjną specyfikację, dziś przedstawiamy ostateczne wymagania, takie które znajdziecie na pudełku z grą. Wszyscy, którzy obawiali się, że nie będą mogli zagrać w Wiedźmina na komputerze średniej klasy mogą spać spokojnie... Oczywiście tylko do momentu kiedy zapragną zobaczyć świat gry w pełnych detalach .

panowie, nie żebym narzekał, ale link nie działa

Comment

musisz wejść ze strony

Comment

Optymalne wymagania nie są bardzo wysokie, za to minimalne jak najbardziej akceptowalne - na 9800PRO gra będzie chulać. Good job Co do kart optymalnych 7900GTX / X1950PRO - naprawdę wiedźmin chodzi lepiej na radkach X19xx niż GF79xx? Pomimo współpracy z NV?

Comment

myślę ze te karty po prostu wystarczają

Comment

No wymagania optymalne spełniam oprócz procesora ale myślę że będzie oki troszkę sporo na dysku gra będzie zajmować bo 8,5GB Mam nadzieję że Wiedźmin na moim X1950Pro i 2GB ramu będzie hulać na wysokich

Comment

Tylko dziwi mnie, czemu pełnym detalom sprosta dopiero procek X2 ze stajni amd z zegarem aż 2.8GHz?

Comment

zastanawiam się czy swojego 4600+ nie podkręcić... tylko kompletnie się na tym nie znam:/

Comment

właśnie porównałem z wymaganiami na pudełku NWN2. wiedźmin ma nawet dość sporo wyższe. nie ukrywam, że cieszy mnie to, będzie przynajmniej fajnie wyglądał na max detalach

Comment

OSIEM I PÓŁ??!! Cholera, to dziesięć razy więcej niż mój dysk w moim starodawnym kompie ale w sumie to najmniejsze zmartwienie... Cholera, wymagania minimalne to dawne wymagania do tego żeby pograć w średnich detalach :/ Jak dla mnie bad news, jeśli nie dokupię drugiego giga ramu do lapciaka to nie pogram...

Comment

Originally posted by Agloval
                      Cholera, wymagania minimalne to dawne wymagania do tego żeby pograć w średnich detalach :/ Jak dla mnie bad news, jeśli nie dokupię drugiego giga ramu do lapciaka to nie pogram...
                      nie, tam było 2.8GHz A na dysku faktycznie sporo miejsca zajmie

Comment

Jeden plus - znam wymagania wiedźmina!Jeden minus - nie mam takiego dobrego kompa xDAle obiektywnie patrząc - wymagania według mnie naprawdę są niskie jak na to, co widzieliśmy na gameplayu. Ja będę musiał mocno zainwestować w sprzęt, ale już wiem, że warto

Comment

26.06.2007 wymagania ŚREDNIE1. Pentium 4 2,8 GHz lub odpowiednik AMD2. 1 GB RAM3. nVidia GeForce 6600 128MB RAM lub jej odpowiednik ATIdziś wymagania minimalne1. Intel Pentium 4 2.4GHz lub AMD Athlon 64 +2800 - tutaj tak naprawdę zmiana jest niewielka, bo procesor jest w sumie dużo mniej potrzebny w przypadku gier niż karta graficzna i ram2. 1024 MB RAM w przypadku Microsoft ® Windows ® XP / 1536 MB dla Microsoft ® Windows ® Vista - tutaj jest też prawie to samo, tylko jeszcze dodatkowe 512 w przypadku visty, co nie jest chyba dla nikogo zaskoczeniem, ale przez to właśnie potrzebuję dodatkowego giga ramu, bo na lapciaku mam vistę :/3. 128 MB Video RAM, z obsługąDirectX9 Vertex Shader/ Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon 9800) - tutaj też jest w gruncie rzeczy tak samo.Można by więc rzec, że wymagania się zupełnie nie zmieniły poza tym, że wtedy było o 400mhz więcej wymagane. Tylko że wtedy było do średnich, a tu jest do minimalnych, więc tak naprawdę moim zdaniem jest to kolosalna różnica.

Comment

Motyla noga, trzeba bedzie calego kompa wymienić, ale badz co badz jakies tragiczne te wymagania nie są

Comment

Super ... może odpalę Wieśka na średnich :PNVIDIA GeForce 7600 GT 256MB DDR3 AMD Athlon64 X2 4000Goodram 2x 1024 667 dual

Comment

Working...
                              X