x

You have decided to merge your account with the GOG.com.

You can now start participating in the community discussions.

x

You chose to opt out from the merge process.
Please note that you will not be able to access your account until you opt in.

We strongly encourage you to merge your RED account with the GOG.com one.
If you want to do it later please try logging in again.

 • Register

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wiedźmin na WiiU?

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts
This discussion is older than 365 days. Information contained in it may no longer be current. Please do not post new messages without substantial need.

 • Wiedźmin na WiiU?

  Witam wszystkich,

  być może to nie miejsce na to, a i pomysł wyda się trywialny, ponieważ jestem zwykłym graczem i jak wielu i nie mam zbyt wielkiego pojęcia o programowaniu i zasadach kierujących się marketingiem, jednakże jestem klientem i odbiorcem rózniego typu gier, w tym wielkim fanem Wiedźmina. Rozumiem, że dla wielu konsola Nintendo Wii U to niewypał, jednakże mimo iż nie zrobiła ona niesamowitej kariery w świecie multimediów i gier wideo uważam, że jest to całkiem udany produkt i przyjemny w odbiorze. Zastanawia mnie fakt, że pomimo iż firma Nintendo sprzedała w sumie ponad 10 milionów egzemplarzy tej konsoli mało kto decyduje się na wydawanie gier na tę właśnie platformę. Myślę, że nienajgorszym pomysłem okazałaby się idea wydania remaku pierwszej części Wiedzimna właśnie na tę platformę. Wystarczy spojrzeć na ilość newsów pojawiających się w dziale Wii U na stronie z recenzjami pt. Gamespot. Jest ich niewiele, także informacja o konwersji pierwszej części Wiedzmina na Nintendo Wii U na pewno nie przeszłaby bez echa. Sądzę, że posiadacze tej konsoli, a jest ich bagatela ponad 10 milionów i nie wszyscy z nich to małe dzieci, czekają z utęsknieniem na tytuły mające się pojawić na tę platformę. Uważam, że konwersja tej gry i wykorzystanie mini tableta, który służy jako pad do tej konsoli, z funkcją dajmy na to wygodnego dostępu do map różnego typu lokacji, czy dostępu do ekwipunku, byłoby nienajgorszym rozwiązaniem. Produkt w postaci gry już jest, teraz przydałby się ktoś kto podjąłby się jego implementacji na tę właśnie konsolę i ewentualnego dodania czegoś nowego do tej gry w postaci exclusive jak np. dodatkowe misje lub ekwipunek. Z góry przepraszam za te wypociny po prostu ważam, że jest to nisza o niewykorzystanym do tąd potencjale i każdy tzw. kąsek dla posiadaczy tej konsoli byłby nie lada gratką. Pozdrawiam.
  Last edited by HuntMocy; 13-09-15, 21:53.
 • Moderators' comments
  (13-09-15 21:53) HuntMocy: Jak już zakładasz taki temat to przydałoby się żeby jego tytuł od razu mówił o czym jest. Poprawione.

 • #2
  Konsola jest zdechła. Nie ma szans. Nawet Nintendo kładzie lachę na tego dziwoląga.

  Comment

  Working...
  X