Konkurs 5 - Ten ostatni

+

Keth

Ex-moderator
Konkurs 5 - Ten ostatni

.
Za oknem pochmurno, zimno i deszczowo, ale nie martwcie się, rozgrzejemy Was nowym konkursem!

O ile poprzednie zadania konkursowe miały konkretnie określone formy, o tyle jesteśmy pewni, że w dzisiejszym każdy znajdzie coś dla siebie. Macie za zadanie pokazać nam, jak bardzo czekacie na premierę gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Technika dowolna, może być to praca graficzna, plastyczna, utwór muzyczny, co tylko przyjdzie Wam do głowy. Jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia. Zatem - zaskoczcie nas! :)

Na koniec przypomnienie - praca musi być stworzona specjalnie na potrzeby obecnego konkursu i nie może być nigdzie wcześniej publikowana.
 
Nie takie łatwe zadanie, jak mogłoby się pozornie wydawać ;). W tym konkursie z pewnością może się wykazać większa część fanów, fajnie. Coś spróbuję wykombinować, zapowiada się ciekawie :).
 
Tylko 5 konkursów? Liczyłem, że będzie 10 skoro to 10 urodziny. ^^

też się tego spodziewałem. generalnie trzeba przyznać że zapowiadanej wielkiej pompy z obchodzenia dekady niewiele zostało. ale - zapewne oznacza to że wszystkie ręce są na pokładzie W3 i idzie tam praca pełną parą.

a to liczy się dużo bardziej.
 
Ja nie wiem, czy zdążę coś wymyślić... Zimno, a jak zimno, to nie umiem myśleć. ;) Rozgrzewanie nie pomaga. :p
 
swego czasu byłem svenem hannawaldem forumowych konkursików... potem się roztyłem i tyle było z wielkiej kariery
[*]

Skoro przytyłeś, to nie mogłeś być Svenem, bo on popadł w anoreksję. :p

Ewentualnie mogłeś uchodzić za Ronaldo, bo on rzeczywiście zgrubł. :p
 
Top Bottom