Rejestracja/Logowanie - FAQ

+
Status
Not open for further replies.
Rejestracja/Logowanie - FAQ

Począwszy od 28.02.2014, aby zalogować się na dowolne forum w domenie forums.cdprojektred.com wystarczy jedno konto. System kont CD Projekt RED pozwala użytkownikom brać czynny udział w dyskusjach na temat gier tworzonych przez studio bez potrzeby pamiętania osobnych danych logowania każdej ze stron.

Jeżeli czytacie ten poradnik, istnieje szansa, że macie problemy z zalogowaniem się na swoje konto i szukacie rozwiązania. Nie martwcie się - zapoznajcie się z rozwiązaniami zaproponowanymi poniżej - powinniście tu znaleźć to czego szukacie.

Jeżeli Wasze konto na forum edytora REDkit było zarejestrowane na taki sam adres email, jak Wasze konto na forum Wiedźmina, zalogujcie się używając danych z REDkita (login oraz hasło z forum REDkit).

Jeżeli nie mieliście konta na forum edytora REDkit, ale byliście użytkownikami forum Wiedźmina lub gry Cyberpunk 2077, zalogujcie się używając danych z jednego z tych forów.

W przypadku, gdy nie pamiętacie Waszego hasła lub nie możecie zalogować się z jakiegokolwiek innego powodu, niż te opisane powyżej, użyjcie opcji “Nie pamiętam hasła”, znajdującej się na dole panelu logowania, a następnie postępujcie zgodnie ze wskazówkami otrzymanymi w wiadomości email.

Username_xxxx - Jeśli zauważyliście, że Wasz nick został zmieniony na Username_xxxx, nie ma powodu do zmarwień. Oznacza to, że nazwa zawierała niedozwolone znaki lub została już zajęta przez kogoś, kto zalogował się przed Wami. Aby zmienić nick na bardziej pożądany, wystarczy wejść w ustawienia, następnie “Edycja Profilu”, a potem “Zmiana nazwy użytkownika”. Forum pozwala na jednorazową zmianę nazwy użytkownika, więc prosimy o tym pamiętać przy dokonywaniu zmiany.

WAŻNE: Jednorazowa zmiana nazwy użytkownika przysługuje każdemu członkowi naszej społeczności (nawet jeśli nazwa Waszego konta nie została zmieniona).

Jeśli żadna z powyższych wskazówek nie okazała się pomocna, opiszcie swój problem bezpośrednio, wysyłając maila na adres marcin.momot@cdprojektred.com. Postaram się zrobić co w mojej mocy, aby go rozwiązać.
 

Keth

Ex-moderator
Najczęściej spotykane problemy:


Mam niewłaściwą datę rejestracji i za mało postów

Oznacza to, że na naszych forach (TW, CP, REDkit), miałeś/łaś co najmniej dwa konta z różnymi adresami e-mail. Zaloguj się z użyciem drugiego adresu e-mail. Na tym drugim koncie będzie poprawna ilość postów i data rejestracji, ale prawdopodobnie Twój nick (jeśli był taki sam na obu forach) będzie w formacie username_xxx. Nie martw się, na każdym koncie masz możliwość jednokrotnej zmiany nazwy użytkownika!

Przy jakiejkolwiek zmianie w profilu forum prosi o adres rodzica

Jest to znany błąd i pracujemy nad jego naprawą. Póki co należy wpisać tam swój własny adres e-mail, na który jest zarejestrowane konto na forum.

Nie mam przycisków do wrzucania emotów itp. w edytorze postów

W przypadku, gdy dana osoba nie posiadała konta na forum REDkita, niektóre opcje w profilu są wyłączone. W celu ich włączenia idź do sekcji ustawienia (prawy górny róg), odnajdź ustawienia ogólne, przewiń na dół do sekcji Interfejs Edytora Postów i zaznacz trzecią opcję - Standardowy edytor - Dodatkowe kontrolki.

Nie mogę pisać prywatnych wiadomości, inni użytkownicy nie mogą komentować mojego profilu


W przypadku, gdy dana osoba nie posiadała konta na forum REDkita, niektóre opcje w profilu są wyłączone. W celu ich włączenia idź do sekcji ustawienia (prawy górny róg), odnajdź ustawienia ogólne i włącz obie wymienione wyżej opcje.

Moje osiągnięcia nie są naliczane poprawnie

W przypadku niektórych osiągnięć wymagane jest trochę czasu na ich przeliczenie. Pracujemy nad tym.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom