Edycja Gry Roku (GOTY) - FAQ

+
PeterQ22;n9370641 said:
Nie podoba mi się "nowy" wygląd Triss i w związku z tym mam pytanie: czy jest jakiś sposób wyłączenia alternatywnego wyglądu postaci w wersji na PS4? Czytałem, że na PC nie ma z tym problemu, ale o PS4 cisza i nikt nic nie napisał w tej kwestii.

Menu główne -> zawartość dodatkowa -> opcje.
 
Dziękuję za odpowiedzi :) Czyli jednak da się wyłączyć stroje... To bardzo dobra wiadomość! Jak moja konsola wróci z serwisu, to natychmiast idę do sklepu kupić Wiedźmina 3 ;)
 
W3 GOTY darmowe dlc

Witam.
Zakupiłem klucz do W# GOTY na cdpl. i aktywowałem go na gog.com. Jak teraz dodać darmowe dlc do tej gry? Chodzi mi o dodatkowe misje, ubiory i inne dlc które są darmowe?

Pozdrawiam
 
Soobocz;n10716701 said:
Witam.
Zakupiłem klucz do W# GOTY na cdpl. i aktywowałem go na gog.com. Jak teraz dodać darmowe dlc do tej gry? Chodzi mi o dodatkowe misje, ubiory i inne dlc które są darmowe?

Pozdrawiam

Dodatkowe zadania znajdziesz w grze - wykonując je nawet nie będziesz wiedział, że są dodatkowe. Po prostu spotkasz pewne postacie i wydarzenia, z którymi nie zetknie się użytkownik "gołej podstawki" (są jeszcze tacy?). A alternatywne stroje i dodatkowe karty do Gwinta włączysz na ekranie startowym "Zawartość dodatkowa -> Opcje".
 
Nie ma tej opcji "Zawartość dodatkowa ->opcje" Dlatego pytam. Bo dziwne jest. Na ps4 mam taką opcję ale tam nie kupowałem GOTY tylko zwykłą wersję plus dwa dodatki i reszte darmowe dlc .
 
Dziwna sprawa. Na pewno kupiłeś GotYE? Ponieważ mam na GOG-u W3 w dwóch wydaniach (jedna to Wiedźmin 3 wraz z dodatkami kupowane w dniach ich premier, a druga to GotYE), muszę sprawdzić którą mam zainstalowaną na komputerze, ale będę mógł to zrobić dopiero po południu. Jestem jednak pewny, że ta ścieżka jest poprawna, bo wczoraj odpaliłem grę specjalnie po to, by się upewnić.

 
Mam taką wersję: The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition i w nigdzie nie mam takich opcji.... :( Dokładnie taką jaką masz zakreśloną pierwszą od prawej.

 
Przepraszam, że odgrzebuję temat, ale mam pytanie. Przeinstalowałem ostatnio system. Czy jeżeli zainstaluję teraz wersję GOTY przez GOG-a, to będę miał dostępne w grze save-y, które GOG zapisywał w chmurze podczas grania w wersję podstawową+dodatki?

Czy muszę zainstalować wersję podstawową, ściągnąc save-y, które zostaną pobrane z chmury i dopiero potem zainstalować GOTY? (choć wtedy prościej będzie chyba po prostu doinstalować dodatki)
 
Odgrzebie nieco temat ;) dotąd posiadałam podstawową wersję gry 1.6 na ps, którą przerwałam zirytowana tak dużą ilością bugów a szczególnie tym że nie mogłam zdobyć zbroi szkoły wilka. Dziś zakupiłam edycję gry roku i już znalazłam odpowiedzi że na ps4 niestety nie mogę użyć starego save... No cóż, pytanie czy opłaca mi się zacząć grę od nowa? Czy w edycji roku też są te wszystkie bugi? Szkoda mi trochę bo w "starej" grze jestem już na końcówce, ale z drugiej strony żeby grać w dodatki to muszę ukończyć podstawkę na grze roku a odechciewa się grać kiedy co rusz to nie można zrobić questa albo trzeba ładować zapis gry żeby działał kowal albo Gerald się zawiesza pływając w teksturach 🙈
 
Wyjaśni ktoś ?
Mianowicie kupiłem Wiedzmina 3 Dziki Gon w wersji Edycja gry roku zawierająca wszystkie dodatki.
Zainstalowałem z płytki, na gogu mam jeszcze dodatkowe jakieś aktualizacje i kopie zapasowe. Może ktoś podpowiedzieć czy to 33gb to jest jeszcze update czy to opcjonalna kopia gry ? Zastanawia mnie ten fakt bo ogólnie mam wersje patcha 1.32, jednak rozmiar gry w katalogu GOGa wynosi 41 GB, a kumpel mówił, że u niego jest 70 więc stąd to pytanie.
Grę mogę normalnie odpalić tylko nie wiem czy zawiera ona już komplet dodatków czy trzeba coś jeszcze pobierać ? Widać, że pobiera się 2,9GB bo póki co odhaczyłem tą paczke 33GB.

Bez tytułu.png
 
Top Bottom