Zlecenie na harpie-brak harpii

+
Zlecenie na harpie-brak harpii

Witam!

Mam problem z misją "Zlecenie na harpie". Zrobiłem już wcześniej zlecenie na królową harpii i tą ze snami i wybiłem wszystkie harpie z kamieniołomów i jaskini. Niestety nie zrobiłem w wtedy misji z niszczeniem gniazd. Przeczytałem gdzieś, że mam poczekać dobę, iść w jakieś inne miejsce i wrócić, ale nic z tego, wszędzie pustki. Jest jakiś sposób żeby "przywrócić" te harpie na mapę. Wolałbym zaliczyć tą misję, a i z piórek świetny zarobek.

Za pomoc dzięki

A i tak korzystając z okazji to zapytam jeszcze czy jeżeli zostawię coś w schowku w karczmie w Vergen i przeniosę się do 3 aktu to przedmioty przepadną?

Przenoszę do odpowiedniego działu, rozmawiamy wszak o Wiedźminie 2
Szypek
 

garram

Forum veteran
"Czy możesz tym umarłym zwrócić życie? Nie szafuj więc śmiercią w imię sprawiedliwości, bo narażasz własne bezpieczeństwo. Nawet najmądrzejsi mędrcy nie wszystko wiedzą."
Gandalf
:)

Moim zdaniem harpie tak czy inaczej powinny się pojawiać.

A ekwipunek przenosi się za tobą między aktami.
 
Też to miałem, u mnie wystarczyło postawić pułapki w okolicy gniazd, poczekać dzień/2 i już - zaliczone ;) Może u Ciebie będzie identycznie.
 
Dobra pojawiły się w końcu. Nie tyle co wcześniej ale wystarczyło żeby zniszczyć gniazda. Dzięki za pomoc
 
Top Bottom