Problem z NPC

+
Problem z NPC

Witam
Mam pewien problem z dodaniem NPC kilku rutyn ( aby o 11 np siedział a o 22 szedł spać ) wiem, że jest już taki temat ale robię tak samo i mi nie wychodzi, więc jeśli ktoś mógłby to jakoś łopatologicznie wytłumaczyć to byłym wdzięczny.
 
Przede wszystkim na mapie ustawiasz dwa actionpointy, jeden z animacją dla siedzenia, drugi z animacją dla spania, oba muszą mieć inne tagi. Musisz przypisać w pliku community dwie timetables do danej postaci. W zakładce timetables tego samego pliku tworzysz dwie pozycje, jedna z godziną 11 i animacją siedzenia, przypisujesz do niej tag actionpointa z siedzeniem, drugą z godziną 22 i animacją spania, przypisujesz tag actionpointa ze spaniem. Musisz też aktywować owy plik community w pliku questa.

Jeśli mało rozumiesz z tego co napisałem wyżej, to daj mi trochę czasu, bo aktualnie nie mam dostępu do sprzętu :D Może napisz też co Ci działa a co nie. NPC się pojawia? Wykonuje jakąś czynność? Czy absolutnie nic się nie udaje?
 
Wielkie dzięki za odpowiedź. Wcześniej robiłem po prostu jeden błąd że actionpointy miałem w dwóch różnych layerach, i
jak umieściłem obydwa actionpointy w jednym to teraz wszysto działa =D
 
Top Bottom