Problem z fps!

+
Problem z fps!

Procesor: AMD Athlon(tm) II X4 640 Processor 3.00 GHz
Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GTX 260
RAM: 4 GB
Monitor: LG 22M35 1900x1080 60 Hz
Windows 7
Nawet w rozdzielczości 1600x900 i na minimalnych mam problemy.
 
Last edited:
Ale że jakie problemy dokładnie? 30-u FPS-ów ci nie trzyma? 60-u? A może nawet 20-u nie masz?
 
kubolmem;n8295280 said:
Ale że jakie problemy dokładnie? 30-u FPS-ów ci nie trzyma? 60-u? A może nawet 20-u nie masz?

Mam od 25 do 30 na 1600x900 minimalne i pamięć tektur na średni.
 
Jak z grzaniem sprzętu? Ile temu sprzątałeś w komputerze? Przede wszystkim sprawa dotyczy pasty na procesorze - ile temu zmieniana? Jeśli dawno, to proponuję wymienić - przegrzewający się procesor powoduje poważne ścinanie (wiem z własnego doświadczenia).
 
Na używanym GTX 260 możesz niestety mieć takie wyniki pomimo tego, ze ta karta znajduje się w wymaganiach zalecanych. Szczególnie jeśli masz nową wersję sterowników. Spróbuj wgrać wersję z czasów premiery W2. Powinny jeszcze być na stronie NVidii.
 
jakub468;n8302310 said:
wymieniałem też zasilacz
Zasilacz co najwyżej musiałbyś wymienić, kiedy PC by ci się resetował, jak mi swoją drogą. Ale to tylko nawiasem.
 
Yakin;n8305950 said:
Na używanym GTX 260 możesz niestety mieć takie wyniki pomimo tego, ze ta karta znajduje się w wymaganiach zalecanych. Szczególnie jeśli masz nową wersję sterowników. Spróbuj wgrać wersję z czasów premiery W2. Powinny jeszcze być na stronie NVidii.

Nic to nie dało.
 
jakub468;n8340120 said:
Okazało się że karta jest uszkodzona.
Przypaliła się? Czy coś innego? Jeśli tak, to i tak nieźle, mi jak się przypaliła, to teraz aż siedzę na PC czysto po formacie bez sterowników i nawet aktualizacji systemowych.
 
Top Bottom